Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Ski-skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Covek se sprda ove godine.. zasluzuje i ovo zlato, mada bi bilo super kada bi ga Kasai uzeo

    Last edited by p4p1; 15-02-14, 18:47.

    Comment


    • #77
      Originally posted by p4p1 View Post
      Covek se sprda ove godine.. zasluzuje i ovo zlato, mada bi bilo super kada bi ga Kasai uzeo
      U četrdesetim Nadam se da će neko od njih dvojice. Prva trojka ima finu prednost pred finale.

      Comment


      • #78
        Kakvi skokovi za kraj prve runde

        Prvo Kasai a onda istovetno skočio i Štoh

        Jedva čekam drugu rundu.

        Comment


        • #79
          Mada i Prevc itekako ima šanse

          Comment


          • #80
            Svaka čast Kasaiu, u četrdesetim uspeva da ovako skače, to je za svaki respekt. Aman uspeo nekako da se ugura u 30, na kraju na 29. mestu. Valjda će se malo smiriti vetar i da gledamo bolje skokove.

            Samo da ponovo ne osvoji Štoh titulu, mislim nemam ništa protiv njega ali draže bi mi bilo da Aman uspe da dođe do titule.

            Comment


            • #81
              Ne može Aman do titule, slabo skočio. Već je sad na trećem mestu a tek treba skaču dosta njih. Za sada Nemac Kraus daleko najbolji. Ode Simon i sa pobedničkog postolja.

              Ništa ni od Ahonena, mršavih 123.5 m
              Last edited by Lord Aleksoni; 15-02-14, 19:15.

              Comment


              • #82
                Prevc!!!!!!!!!!!!!

                Skočio 131m. Ostala još trojica da skaču, biće gusto do kraja. Izrdži Petere.

                Ništa od zlata za Prevca. Noriaki Kasai i dalje neverovatno skače, trenutno prvi. Osta samo još Kamil Štoh.
                Last edited by Lord Aleksoni; 15-02-14, 19:40.

                Comment


                • #83
                  Neverovatni Kamil Štoh

                  1. Kamil Štoh

                  2. Noriaki Kasai

                  3. Peter Prevc

                  Comment


                  • #84
                    Kamil Stoh nastavlja da objasnjava,majstor.Kapa dole Kasaiu a drago mi je i zbog Prevca.Bolji raspored medalja nije mogao biti
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • #85
                      Svaka cast Stohu, ali mi zao zbog Prevca ali mlad je on ima vremena.Kasai je fascinantan covjek je 72 godiste.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • #86
                        Samo trojica su do sada uzimali zlatnu medalju na obe skakaonice tokom ZOI: Nykänen, Ammann i Stoch!
                        A Kasai je definitivno obeležio ski skokove na neki način! Poput feniksa se izdigao i uzeo srebrnu olimpijsku medalju!

                        Comment


                        • #87
                          Neverovatan uspeh za Kamila Štoha. Malo mi je žao zbog Noriakija ali šta da se radi. na kraju Peter Prevc uzeo bronzu, i za njega je ovo odlično. Valjda je i na maloj skakonici uzeo medalju.

                          Comment


                          • #88
                            Propustio sam jedan deo takmicenja(sva sreca pa je tu bio ZDF pa sam ispratio poslednjih petnaest takmicara prve runde i najbitnije od druge) zato sto sam morao nesto da obavim.Ovakav raspored medalja sam prizeljkivao, na kraju bilo i napeto za zlatnu medalju posto Stoh nije imao bas dobar skok, kada je kamera prikazala na Kasaija pomislio sam da je on pobedio.Prevcu sada fali jos zlato u konkurenciji timova kako bi zaokruzio lepu kolekciju sa ove Olimpijade.

                            Comment


                            • #89
                              Nisam bio u mogucnosti da ispratim ovo takmicenje ali vidim Stoh dominira a veliki veliki Kasai strasan lik,odlican skakac i pokazuje da jos nije za staro gvozdje(iako mislim da su mu ovo poslednje ZOI).
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #90
                                Nikako Morgi da nađe formu i da skoči kako treba. Posle dva skakača, Austrija na trećoj poziciji. Kraus iz Nemačke odličan, zaista za njegove godine odlično skače.

                                Nadam se da Slovenci mogu do medalje u timskim skokovima. Kod njih je drugi skakao Kranjec ali izgleda da ima nekih problema sa zdravljem i podbacio baš.

                                Austrijanci za sada deluju najbolje u prvoj rundi. Valjda će Prevc poboljšati malo situaciju kod Slovenaca da prođu u finale.
                                Last edited by Lord Aleksoni; 17-02-14, 17:56.

                                Comment

                                Working...
                                X