Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolji je Goffin u dvorani sigurno

    publika bas neiskusno propusta bolji mec od prethodnog

    Comment


    • Ja mislim da smo vec videli vise nego u mecu Rafa vs Boleli... pljuste vineri na sve strane
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Kakav BH ima Thiem,baby Wawrinka..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Uzasno malo vremena trebalo im je za 4-4, ovaj mec se mora imati u kolekciji
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Velika i jako vazna pobeda za Erbera, on ce biti Rafin protivnik i bude li drzao prvi servis tu bi moglo biti svasta
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Set dvoranskog tenisa za udzbenike!! Bez sivonja i servisa od 230 km/h, cisto, ravno i agresivno

              Last edited by ClayWarrior; 20-10-14, 21:19.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Kakav BH ima Thiem,baby Wawrinka..
                Na stranu što dvorana, u ovom slučaju, zvoni kad ga zvekne kako treba...mislim da tehnički dosta zaostaje za najboljim jednoručnim BHima na svijetu
                Priprema mu je loša, baš se rijetko namjesti kako treba, a imam osjećaj da je udarac i slabiji kad se namjesti kako treba
                Tijelo mu uopšte nije stabilno, preotvoreno je, često poskakuje dok ga izvodi...samim tim udarac ne može biti konzistentan
                Zamah se u potpunosti razlikuje od zamaha ostalih momaka...bukvalno ide...povuci ruku nazad i zvekni lopticu...dok kod ostalih reket ide gore, prema glavi, pa se iza tijela spušta...a kontakt sa lopticom dodje dosta niže od Thiemovog...
                zato Thiemu i ima problema na brzim podlogama...jer te niske loptice može samo blokirati...a iz istog razloga će teško nalaziti uglove koje ostali nalaze, kao i top spin
                Ima problema i na reternu...
                Last edited by shminka; 20-10-14, 21:38.

                Comment


                • Nivo koji Gofan drzi tokom citavog meca je strasan!! Odlgedao sam skoro sve moguce meceve koje je igrao posle Vimbldona i sta god protivnici radili on je igrao svoju igru, skoro bez ikakvih padova

                  Impresioniran sam

                  Last edited by ClayWarrior; 20-10-14, 21:51.
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Gofan je uvek bio talenat, ali su povrede ucinile svoje.
                    Ovo sto on prikazuje, uz konstanstnost i zrelost, apsolutno ga preferira za top 1o-15
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Originally posted by Mario Ancic View Post
                      ....ali po meni je Goran odigrao najveću ulogu u razvoju mladih igrača,prije svih mislim na Čilića,Ančića evo u zadnje vrijeme i Borne stvarno provodi puno vremena s njima kad god može,Ančića je s 16 godina vodio na olimpijadu,s Čilićem je u kontaktima od njegove 14 godine,obojici im je sredio odlazak kod Bretta itd....a evo i s Bornom je kolko god može,moje mišljenje je da nijedan od ovih igrača nebi bio toliko dobar da nisu imali Gorana u mlađim danima i na tome mu skidam kapu što je sve napravio za naš tenis
                      Mario,

                      Hrvatska ima tenisku tradiciju. Najvecu od svih drzava ex-YU. Puncec je igrao polufinale Uimbldona prije rata i cini mi se pobijedio Donalda Badza u DC-u. Da ne pominjem ostale iz te generacije. Pilic je bio jedan od velike osmorice koja je defakto osnovala APT. Sve to doprinost zdravom stanju tenisa u Hrvatskoj. To se prvom redu ogleda u broju pristojnih igraca koje je proizvela tokom godine. (Igraci kao Djokovic se radjaju. Tu su najzasluzniji mama i tata.) Ta tradicija, koja daje vjeru u sopstvene mogucnosti, kombinovana sa prirodnim talentom Dinaraca za tenis daje rezultate.

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Nivo koji Gofan drzi tokom citavog meca je strasan!! Odlgedao sam skoro sve moguce meceve koje je igrao posle Vimbldona i sta god protivnici radili on je igrao svoju igru, skoro bez ikakvih padova

                        Impresioniran sam

                        Opa, 15 komada na servisu
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • Dobar mec Thiem /Goffin narocito prvi set .15 asova Davida znaci i da Dominika ocekuje puno rada na returnu i kretanju pre svega, dosta tromo je delovao narocito u drugom setu, ne moze samo snagom da probije pokretljivog Davida, bez vrhunske odbrane danas tesko je ocekivati i vrhunske rezultate i do tada ce igraci tipa Goffana biti tezak match up za njega, sto i pokazuju njihovi dosadasnji mecevi na svim podlogama.Ima on udarce koje odlicno moze uklopiti i u dvoranske uslove ali na defanzivi mora znacajno poraditi, sa time ide i fizicka sprema, moj je utisak da Dominiku za to potrebno i da bude laksi par kg.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • nije Harry Potter imao danas dostojnog protivnika, nema pojma Dominik

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Mario,

                              Hrvatska ima tenisku tradiciju. Najvecu od svih drzava ex-YU. Puncec je igrao polufinale Uimbldona prije rata i cini mi se pobijedio Donalda Badza u DC-u. Da ne pominjem ostale iz te generacije. Pilic je bio jedan od velike osmorice koja je defakto osnovala APT. Sve to doprinost zdravom stanju tenisa u Hrvatskoj. To se prvom redu ogleda u broju pristojnih igraca koje je proizvela tokom godine. (Igraci kao Djokovic se radjaju. Tu su najzasluzniji mama i tata.) Ta tradicija, koja daje vjeru u sopstvene mogucnosti, kombinovana sa prirodnim talentom Dinaraca za tenis daje rezultate.
                              Ima nešto u tome,jer kako objasniti da iz iste ulice u Splitu(Firule) kuća do kuće izrastu 3 igrača koja su igrali u GS finalima(Goran,Pilić,Franulović) i jedan koji bi sigurno igrao da nije imao pehove s ozljedama(moj najdrazi igrac ) ima nesto kako kaze clay u talentu i u radu,ali i drugi se trude pa nemaju takve rezultate,evo i u danasnje vrijeme mislim da su Draganja i Pavic oba s firula,i već s ranih 20 tak godina postizu odlicne rezultate u dublu,a kad pogledaš te terene na firulama stvarno ti je facinatno kako može poteći toliko šampiona odatle.....

                              Comment


                              • Ајде Дуци, немој да укакиш по обичају! 5/3

                                Last edited by Žika; 21-10-14, 12:57.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X