Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar Novak, bio je puno bolji nego juče, jeste da je i današnji protivnik bio bolji
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Nisam mogao da gledam mec. kakav je bio Djokovic?
      Ja sam gledao samo drugi set koji je Pospisil poklonio.Djokovic bas defanzivan,imao je samo 5 vinera iz igre u cijelom mecu ako se ne varam.

      Comment


      • Dimitrov odlozen.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • ProudNolee and DejZ,

          Hvala.


          Brojke ne izgledaju toliko lose. OK, bio je defanziavan. Pretostavjam da je Davao priliku Pospisilu da promasi.
          Last edited by NI; 01-10-14, 11:44.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Nisam mogao da gledam mec. kakav je bio Djokovic?
            Otprilike ovako
            Nole prvi set oigrao odlicno, siguran na serisu, 3/2 brejk sanse, za 6:3.
            Drugi set , sigurni obojica do 3, a onda Vacek pravi brejk i potvrdjuje, za 5:3. Nole smanjuje, i Vacek servira za izjednacenje u setovima.
            15:o As servis
            15:15 greska Vaceka
            15:30 Nole Bh dijagola
            3o:3o strasan poen, odlican servis jos bolji return, a Vacek kupi sa terena polu volej
            4o:3o As servis i set lopta
            4o:4o odlican duboki FH
            oo:Ad odlican smec na mrezi
            4o:4o As servis
            oo:ad Odlican servis ali zicer u mrezu
            ribrejk, izbacuje Vacek u aut.
            Siguran No za preokret.
            oo:15 Vacek pravi gresku
            15:15 as servis-14 od toga 11 u 2.setu
            3o:15 servis viner
            3o:3o u razmeni greska
            3o:4o mec lopta, greska
            oba- dobar servis i Nole gresi-retka greska
            adv. Nole-dubok return na 2. servis i u razmeni No dominantan
            oba-odlican servis i kratak return za egzekuciju.
            adv No-dupla
            pobeda Nola 7:5, posle odlicnog returna, Vacek izbacuje.
            Dosta bolji mec od juce-prvi rutinski, a drugi bas da izvuce sve naj
            Servis dobar,return jos bolji, kretanje vrhunski, taktika kakva i treba za ovakvog "topdziju"
            Last edited by jovan; 01-10-14, 12:01.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Hvala jovane,

              Reako bih odlicno da Pospisil nije imao priliku da odservira za 1:1 u setovima.

              Comment


              • ја реко дупла грешка, видео сам аут, међутим Бердих прави ас и спашава брејк...1/1...2/4...2/5



                Клижан има брејк против Гулбиса 6/2..3/0 и предао...

                M Klizan defeats (7) E Gulbis 62 30
                Last edited by Žika; 02-10-14, 06:52.
                sigpic

                Comment


                • Viktor je casno isgubio,u prvom setu je imao 2 prilike za brejk, koje nije iskoristio, za razliku od Tomasa koji je sa 1 brejkom dobio prvi set.
                  U drugom Berdih je 2. brejka napravio, a Vico 1 i to je odlucilo
                  Ukupan utisak je pozitivan, vazno je da je Vico ponovo osetio"svetla velike pozornice" i zaradio 45 bodova, tako da ga očekuje skok na ATP listi.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Kao sto Role nije shvatio da je pobedio Keija ove godine u Haleu, tako sad Kei nije shvatio da je dobio Younga, osvojio poslednji poen i krenuo ka servis liniji, mrtav ozbiljan i dalje, da servira ponovo
                    Za Roleta mi je jasno, covek u godinama, ali Kei je mlad decko
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ana ispred Rafe

                      Comment


                      • a sta je to cudno, pa Ana je iz Srbije, logicno je da ce imati prednost
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kakva završnica meča, pa ima li kraja

                          Konačno
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Rafko
                            Sjajno igra, bas ga je lepo videti nazad na terenu. Nekako mi deluje veoma zagrejano, nisam ga vidio ovako napaljen ne nekoj 500ci osim one u Barselone... Mislio sam da ce ovaj turnir da bude isprobavanje na njegovih mogucnosti ali ocito nije tako, on je dosao ovde po titulu.
                            OVAKO

                            Comment


                            • A titulu će osvojiti onim BHima kojima gadja publiku iza sebe

                              ili slice BHom kog je konstantno igrao kad je u potpunosti izgubio vjeru u dvoručni

                              Comment


                              • S obzirom na ždrijeb, mora gristi, ali šteka BH

                                Comment

                                Working...
                                X