Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Damir View Post
    Nadalov sam navijac ali moram reci da je jako glup momak.Ako vec ima zdravstvenih problema treba da se lijeci a ne bruka ovakvim nastupima.Uz sve to skracuje sebi vrijeme za oporavak.
    Mada poslije njegove odluke da igra Roterdam 2009 godine iako je samo 7 dana prije toga u Australiji odigrao 2 maratona s Verdascom i Rogerom nista me od njega ne iznenadjuje.Znamo kako je zavrsio taj turnir,povredom u finalu
    Ko je tada u Roterdamu imao 17 pa se Rafa za malo proveo k'o bos po trnju
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Komentator se ne seća seta sa 0 protiv Feda na završnom Mastersu.
      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

      Comment


      • Ne lozite se, okrece ovo Nadal. Treba samo da je drzi u igri.
        sigpic

        Comment


        • Nerealno je ovo sto Nadal igra
          Similis simili gaudet

          Comment


          • ziko u pravu si, mali neodoljivo podsjeca na novaka. sve su prilike da posle bejbi federera dobijamo i bejbi djokovica ;-]

            Comment


            • Nije mu ovo Lajovic da preokrene bas tako lako
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Ko je tada u Roterdamu imao 17 pa se Rafa za malo proveo k'o bos po trnju
                To je vec pitanje za 250 000
                Znam da nema puno veze s tenisom ali zanimljive su mi ove Nadalove patike.
                Sezonu je poceo s Lunar Ballistec,nosio ih par meceva ali mu izgleda nisu odgovarale i ponovo se vratio na Court Ballistec iz 2013.
                Sredinom sezone se ponovo pojavio u Lunaru ali s cudnim djonom.Cini mi se da su mu u Nikeu na Lunar zalijepili djonove od Court Ballisteca.Patike mu imaju drugaciji oblik od Borninih iako je to na papiru jedan te isti model

                Comment


                • Sta ovo igra Rafa, jos uvek ne mogu da zakljucim
                  Borna 39% prvi servis, Rafa 17% iskoriscenost drugog servisa
                  Last edited by jovan; 24-10-14, 19:35.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Stvarno je toliko lako, samo da je salje u polje. Ovo sto igra je presmijesno, ako digne na 30% kapaciteta rutinski odradjuje stvar. Samo sad ona vijest o odustajanju u Parizu dobija potpuno drugi smisao.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Damir View Post
                      To je vec pitanje za 250 000
                      Znam da nema puno veze s tenisom ali zanimljive su mi ove Nadalove patike.
                      Sezonu je poceo s Lunar Ballistec,nosio ih par meceva ali mu izgleda nisu odgovarale i ponovo se vratio na Court Ballistec iz 2013.
                      Sredinom sezone se ponovo pojavio u Lunaru ali s cudnim djonom.Cini mi se da su mu u Nikeu na Lunar zalijepili djonove od Court Ballisteca.Patike mu imaju drugaciji oblik od Borninih iako je to na papiru jedan te isti model
                      Grigor Dimitrov
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Coric ubaca prvi 39%, ima dva vinera i 13 gresaka i dobija Nadala 6:2. Ziko pocni da sumnjas u regularnost duela
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Coric ubaca prvi 39%, ima dva vinera i 13 gresaka i dobija Nadala 6:2. Ziko pocni da sumnjas u regularnost duela
                          premiješno

                          Comment


                          • Halep je danas barem ljudski tankovala(fensi izraz za prodala).
                            sigpic

                            Comment


                            • W/UE

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Koji vam je djavo, drag mu je mali
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X