Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cacanin View Post
    Petra da li si videla Davida kako psuje, kune i divlja na klupi... onakvog ga nikad nisam video, prs'o je pogotovo sto je izgubio od losijeg igraca, ne trenutno vec globalno...

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Da li si ti dobro procitao i shvatio moj post?
    "a najvise treba sam na sebe da se ljuti", ova recenica sve govori o tom sta mislim sto se Ferer onako ponasao na klupi

    Ne ulazim u to ko je globalno bolji igrac ,ali juce je Mayer potpuno zasluzeno dobio Ferera
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      Da li si ti dobro procitao i shvatio moj post?
      "a najvise treba sam na sebe da se ljuti", ova recenica sve govori o tom sta mislim sto se Ferer onako ponasao na klupi

      Ne ulazim u to ko je globalno bolji igrac ,ali juce je Mayer potpuno zasluzeno dobio Ferera
      Upravo to, po meni je ono sramotno ponasanje.
      Ja to malo drugacije gledam... posle sljake pa trave dosao si ponovo na sljaku koja je pre betona da uzmes titulu E NECES ;)

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment





      • Washington , U.S.A.

        28.07.-03.08.2014
        $ 1,399,700
        Hard
        -6h




        Kostur:
        Last edited by Žika; 28-07-14, 12:54.
        sigpic

        Comment


        • Washington - zreb:

          http://www.atpworldtour.com/posting/2014/418/mds.pdf

          Comment


          • Томић прошао прво коло!
            sigpic

            Comment


            • karlovic-paire
              kakvo ce ovo unistavanje da bude, ubice ga karlo kao zeca
              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

              Comment


              • Kakav duel u najavi, Kveri-Kei,sedite"uzlecemo"
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Очекивао сам да ће Кеј то пешке, кад оно сет ол.. и даље неизвесно 2/2
                  sigpic

                  Comment


                  • Bezveze ode set, do momenta 5:6 Querry nije imao par poena na Nisijev set.
                    5:3 Nisi 3 set.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Kei dobija, malo teze nego ocekivano-u 3.seta
                      Najaci utisak, skoro nepogresiva Bh dtl japanca
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Милош докторски добија меч...
                        Last edited by Žika; 31-07-14, 01:10.
                        sigpic

                        Comment


                        • Изгуби Др. Иво, направи човек дуплу грешку... јадничак Иво увек мора да одигра максималан број гемова у мечу, верујем да је светски рекордер по том питању...
                          sigpic

                          Comment


                          • Pospisil pobedio Berdycha ubedljivo, 6:2 6:4- v/ue 22-11 Tomas 10-17
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • tek sam sad videla da je Vasek razbio Berdiha 6:2 6:4
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kakav žrijeb ima Johnson...dobio Isnera u TBu 3. seta, protiv Ive spašavao meč lopte na reternu, dobio u TBu trećeg isto...a večeras protiv Raonića

                                Comment

                                Working...
                                X