Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imas ga covece, zavrsi mec
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Mec za zaborav ali poeni svakako nisu! Odlicno
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Bravo Borna

        Comment


        • Најзад, браво Борна! Велика победа као и за Лајовића!
          Last edited by Žika; 22-10-14, 15:01.
          sigpic

          Comment


          • Mora se priznati da je Gulbis bio očajan,al svaka čast Borni sad odlična prilika protiv Golubjeva za novih 45 bodova i prvi meč s Rafom,mogao bi i preskočiti japanske chalengere ako nastavi s dobrim igrama u Švicarskoj ,još 100 bodova i valjda bude dosta za AO

            Nzm kakva mu je situacija s novim trenerom,al nekako sam to i očekivao da neće biti još dugo skupa,samo nisam očekivao prije kraja ove sezone,samo da ne bude Brett

            Comment


            • ала су натрпали ове банане код Рафе, као за зоолошки врт...

              Нема шта! Нико се тако жељно не очекује да гледа као Рафа, Федерер и Ноле, ово ресто је лимунада!
              Last edited by Žika; 22-10-14, 15:20.
              sigpic

              Comment


              • Odavno nisam vidio da igrac losije izgleda na terenu od Gulbisa danas.Bas je djelovao fizicki nespreman a kada se na to doda povrijeda rameta i vec standardan nedostatak motiva ovakav rezultat je neminovan.Coric odlican,igra jako pametno i ne poklanja skoro nista.Ima sjajnu selekciju udaraca i sto je jako bitno podjednako dobro i servira i riternira.Vec sada se vidi da ce napraviti veliku karijeru iako se meni licno njegov stil igre i ne svidja,previse defanzivno a i njegov forhend nikako nije po mom ukusu.
                Last edited by DejZ; 22-10-14, 15:35.

                Comment


                • Додиг Гофан 6/6 0/7 катастрофа!
                  Last edited by Žika; 22-10-14, 15:30.
                  sigpic

                  Comment


                  • Auu Herbert....
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Mislim da Gulbis jedva ceka da se sezona zavrsi pa da ode negde u provod. Nema on ni volje ni snage za neke bolje rezultate, samo otaljava posao. Ne bi me cudilo da u Parizu ponovo ispadne vec u 1. kolu.
                      Nadal mi nije jasan zasto je izabrao Bazel umesto Valensiju. Verovatno je novac u pitanju ali opet... Ovako, Marej ce se prosetati do titule tamo.
                      Last edited by skeptik; 22-10-14, 15:40.

                      Comment


                      • Agut protiv Giralda,vrlo sigurno 2 puta po 6:4.
                        Gofan dobio TB protiv Dodiga sa nulom, i u drugom oba 1.
                        Rafa prejak za mladog Erbera,4:1
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Ocajan Herbert
                          OVAKO

                          Comment


                          • Pjer-Ig je svoje na ovom turniru odradio
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Da ali ako se on sebe zove SERVER ne sme da dozvoli da ovoliko gubi od Nadala i to Nadala u vakvom stanju, mozda ni na 50% od svojih mogucnosti. Ovo je gore i od Gulbisov govor tijela.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Pier mars kuci, ovo je prejadno. Em servis ne moze da ubode em ova glupost na mrezi, bolje da nisi izlazio na teren danas

                                Comment

                                Working...
                                X