Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije isti ali molim za oprez kada je Rafa u pitanju. Veliki je to teniser...
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Polako, cilj je da se udje u formu ovde u Barseloni.

      Nije moglo bolje za Rafa u drugo kolo, Ramos, levak, duge razmene, taman da udje u udarce. Za sada nije tako lose, dobar je FH, BH isto, ali naravno moze mnogo bolje, samo za to polako, korak po korak.
      Last edited by Stefan-kobe; 23-04-14, 15:45.
      OVAKO

      Comment


      • Ne znam, vi kao njegovi navijači puno bolje znate, ali meni se ovo što vidim uopšte ne sviđa, igra prvi set sat vremena protiv jednog Ramosa, on od početka godine traži formu ali nikako da je pronađe, u MC gubi od Ferera koji je danas onako počišćen sa terena, dobro turnir je tek počeo ali ne znam šta se od njega može očekivati
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Vidjecemo, mozda i propadne u jos veci bunar, a mozda se i izvuce iz istog. Ramos ne moze da pobedi Rafa, ali zato ga je namucio u prvi set. To do negde i jeste dobro, kao sto sam rekao, da Rafa malo udje u udarce, da namesti nisanske sprave. E sad kako odmice turnir vidjecemo dali ima neki napredak ili je jos to onaj ocaj iz Monte Karla.
          OVAKO

          Comment


          • Da je trenutno Rafa u kanalu to stoji ali ako neko moze brzo da se vrati iz kanala onda je to on

            Comment


            • Nadal je masu puta izgledao prelose tokom sezone sljake pa je istu zavrsavao sa svim ili gotovo svim turnirima zakljucno sa RGom. Kad je najbolje izgledao, 2009. godine, nije uzeo RG. Ne letite.
              sigpic

              Comment


              • Treba se sjetiti prošlogodišnjeg RG-a. Uopšte nije krenuo nešto ubjedljivo pa je osvojio na kraju. Eto i Vladan je fino rekao.

                Ima do Rolan Garosa još itekako vremena da se dosta toga promijeni u pogledu forme.

                Comment


                • Dobro svi znamo da će on na RG da izvuče sve najbolje što ima, ipak to nije običan turnir za njega... samo kažem da ovo što sam do sada vidjela (mislin na šljaku) uopšte nije ohrabrujuće, ali ovo je tek drugi turnir tako da ima vremena!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Nadalu trebaju mecevi, vezani turniri, tako on ulazi u ritam, titula ovdje bi mu masu donijela i na samopouzdanju naravno, ali mu najvise mecevi trebaju da bi usao u formu. Ima jos vremena, ako u ovom stanju bude u Rimu, e to ce biti prilicno zabrinjavajuce stanje za njegove navijace.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by SonjaFan View Post
                      Kakav Gulbis?
                      Previd, izvini
                      Ramos i dalje drzi prikljucak, uz nesebicnu pomoc Rafe
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Nadal uzeo neku tabletu, nema fizicki problem, stomak najvjerovatnije, mozda glava, udarci su mu i previse kratki.
                        sigpic

                        Comment


                        • Laso kao od papira, nosi ga vetar na sve strane a ponajmanje u teren
                          sigpic

                          Comment


                          • 18/27 odnos W/UE, to nije uopste dobro, ali sta je tu je, bitno da je prosao dalje. Nadam se na duplo bolje izdanje protiv Dodiga.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ovo nije dobro. Nema zara, motiva, volje. To je problem, a ne samo igra. Njemu jako puno treba titula ovde. Videcemo do kraja turnira.

                              Comment


                              • Nema naznaka poboljsanja

                                Comment

                                Working...
                                X