Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Endi nista nije obavio prosle nedelje, a sa ovakvom igrom on nikako ne zasluzuje London. Nek odu oni koji celu sezonu igraju dobro.
    A, koji su to tacno sta igraju celu sezonu dobro?

    Comment


    • Originally posted by Niki View Post
      A, koji su to tacno sta igraju celu sezonu dobro?
      Nisikori, Dimitrov, Raonic
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Nisikori, Dimitrov, Raonic
        Pitanje je bilo vise retoricko, niko ne igra dobro celu sezonu, prvi je Nadal.
        U Londonu ide onaj koji do Novembra sakupi dovoljno poena za to, bez obzira jel odigra dobro nekoliko bitnih turnira ili celu sezonu. Ako to uspe Murray-u bice zasluzeno tamo kao i svako drugi. Takav je sistem.

        Comment


        • Originally posted by Niki View Post
          Pitanje je bilo vise retoricko, niko ne igra dobro celu sezonu, prvi je Nadal.
          U Londonu ide onaj koji do Novembra sakupi dovoljno poena za to, bez obzira jel odigra dobro nekoliko bitnih turnira ili celu sezonu. Ako to uspe Murray-u bice zasluzeno tamo kao i svako drugi. Takav je sistem.
          Niki, znam da ako ide u London bice zbog toga sto je osvoijo vise poena od drugih. Ali sramota je da ide Endi sa ovakav nivo igre zbog 3-4 veznih turnira, a u prethodni deo sezone se raspadao. To mi je bila poenta.

          Sta radi ovaj Janovic
          OVAKO

          Comment


          • Pa šta reći sad za ovakve kao Janovic
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Niki, znam da ako ide u London bice zbog toga sto je osvoijo vise poena od drugih. Ali sramota je da ide Endi sa ovakav nivo igre zbog 3-4 veznih turnira, a u prethodni deo sezone se raspadao. To mi je bila poenta.

              Sta radi ovaj Janovic
              Znam sta si zeleo reci.
              Imaj malo razumevanja za Andy-a, vraca se iz povrede. Uvek bi voljela njega vise gledati nego recimo Ferrera, zar nije on recimo definicija za raspad trenutno?

              Comment


              • Pa jbt, imas 203 cm, vodis 5-1 u setu i uspes to da prokockas.
                No comment

                Niki

                Necemo Ferera da gledamo, vidis da se raspada
                A za Andy nije da nemam razumevanja nego govorim da bi bilo steta za zavrsni turnir da on sa ovakvom formom udze tamo. Sprdali bi se Novak i Rafa sa njega. A inace on se vise godinu dana vraca iz te povrede, ne mislis da je to preduzi period? Rafa nije igrao 7 meseci pa videli smo sta je uradio prosle sezone, ipak tu ima nesto i u glavu po malo.
                Last edited by Stefan-kobe; 30-09-14, 12:35.
                OVAKO

                Comment


                • ja nemam reci za ovog Janovica
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja nemam reci za ovog meca, KATASTROFA
                    OVAKO

                    Comment


                    • Koliko su nesposobni obojica
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • A za Andy nije da nemam razumevanja nego govorim da bi bilo steta za zavrsni turnir da on sa ovakvom formom udze tamo. Sprdali bi se Novak i Rafa sa njega. A inace on se vise godinu dana vraca iz te povrede, ne mislis da je to preduzi period? Rafa nije igrao 7 meseci pa videli smo sta je uradio prosle sezone, ipak tu ima nesto i u glavu po malo.
                        Stefan,
                        Rafa ti je fenomen sam za sebe, znas ti to. Tako kako se on vratio moze samo on.
                        Duze se malo vraca Andy, to je tacno, ali ima i novog trenera, a i takav je ponekad labilan. . .Ja bih ipak voljela njega u Londonu. Ne brini nece to biti lak mec niti za Djokovica, a posebno ne za Nadala u Londonu, ako do njega uopste dodje.

                        Comment


                        • zasto ja ovo jos gledam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Žali Bože ovih sat vremena što smo potrošili na ovo
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • Originally posted by Niki View Post
                              Stefan,
                              Rafa ti je fenomen sam za sebe, znas ti to. Tako kako se on vratio moze samo on.
                              Duze se malo vraca Andy, to je tacno, ali ima i novog trenera, a i takav je ponekad labilan. . .Ja bih ipak voljela njega u Londonu. Ne brini nece to biti lak mec niti za Djokovica, a posebno ne za Nadala u Londonu, ako do njega uopste dodje.
                              Sa ovaj nivo igre? Moze da se kladimo u sta oces da ce da bude razbijen i od Novaka i od Nadala. On ima WTA drugi servis, a sad postao ocajan i u razmenama...
                              OVAKO

                              Comment


                              • sto rece Muta posle Francuza, ''zasto se cudite, pa ovo je sve normaaalno''


                                -Janovic uzasno los igrac i u najuzoj konkurenciji za najglupljeg na ATP, ovako izgleda vecina njegovih meceva (osim ako ga protivnik ne uhvati u masinu od prvog gema)
                                -Rafa dominira posle dugacke pauze, vec vidjeno
                                -Waw i Tso odradili premudar tank zbog mastersa i DC, ne treba im da se pate sa ovako losim turnirom gde su ostali Kei, Milos, Simon i 13 polu-igraca

                                Comment

                                Working...
                                X