Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Conga gubi, mozda je ipak dobro sto su stavil sljaku
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ma meni je skroz logicno ovo kad je Conga u pitanju, a i opsto Francuze. Oni ce svim silama do kraja godine baciti sve karte na DC, jer nemaju za sta drugo da se bore. Conga ima sanse za u Londonu ali teoretske. Mnogo tesko on da udze tamo. Zato ce se i desavati ovakve tankove
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Ma meni je skroz logicno ovo kad je Conga u pitanju, a i opsto Francuze. Oni ce svim silama do kraja godine baciti sve karte na DC, jer nemaju za sta drugo da se bore. Conga ima sanse za u Londonu ali teoretske. Mnogo tesko on da udze tamo. Zato ce se i desavati ovakve tankove
        Ali mora da ima meceve, da bi bio u formi, a ne da puca u 1.kolu od ovog lika, ne znam kako se cita njegovo prezime
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pa imace na Masterse, 500ce tankaju
          Mada evo MTO za Jo, nadam se da nije nista ozbiljno.
          OVAKO

          Comment


          • Przysiezny...nije loš on, nije loš ni Ito...u ovom dijelu sezone to nisu velika iznenadjenja na jako brzoj podlozi Tokia...pogotovo ako ih zezaju kojekakve sitne povrede

            Rafa ko da nikad nije ni pauzirao, favorit je za sve turnire do kraja godine

            Comment


            • Meeeeh Shminka, moze mnogo bolje Nadal.
              Po meni je Risa bio mnogo bezvoljan, pa zato i ovaj rezultat. Ali svakako Rafa ostsavio dobar uticaj.
              OVAKO

              Comment


              • Przysieznyeg u šali zovu poljski Federer,zbog servisa i Bh, dosta jak početni udarac pogodan bržim terenima , samo je nekonstantan kao i većina igrača njegovog tipa.
                Je li to Jo i povređen?
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Pa trazio je MTO, ali ocito da mu dobro dosao.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Pratim LS a vidim da je bila pauza na 0 3 dugo
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Dobar Nadal, vrlo dobar, ne znam kako uspeva da udje u vakvu formu posle tolike pauze.

                      Comment


                      • Robredo okrenuo,ide na Isnera.Nadal nije igrao nista posebno,ali ni ostali konkurenti nisu igrali nesto spektakularno,videcemo i Endija.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Auuu Tsonga...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Jerzi se sprda za Endija za sad. Ocajan nivo Mareja
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Jerzi se sprda za Endija za sad. Ocajan nivo Mareja

                              Endi je obavio posao prosle nedelje, sad "tankuje"za masterse-ali nije nemoguce da prodje,ako Jerzi pobedi "sam sebe"
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Endi nista nije obavio prosle nedelje, a sa ovakvom igrom on nikako ne zasluzuje London. Nek odu oni koji celu sezonu igraju dobro.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X