Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Od 18 utakmica u grupnoj fazi, 5 je u istom terminu pa ce TV stanice raditi maksimalno 13 prenosa. Od tih 13, HRT 2 ce raditi 8 direktnih prenosa i jedan snimak. Mislim, ali nisam siguran, da ce i RTCG 2 prenositi isti program, samo sto mi ne pada na pamet da gledam hokej koji komentarisu ljudi koji su poslednju utakmicu pogledali prije 20-ak godina i to iz dosade, ili nisu gledali nikad. Uz to im je i kvalitet slike na nivou ranih 90-ih.

    E sad, ne znam hoce li ovi kreteni iz T-Coma skremblovati HRT kad budu prenosi... vrlo rado bi gledao hokej na HRT jer su im komentatori odlicni. Nije bilo skremblovanja za vrijeme OI u Vankuveru pa se nadam da nece ni ovoga puta.

    Posto su tri fiksna termina(09:00,13:30 i 18:00) lako cemo se snalaziti

    HRT 2 program

    SRIJEDA-12.02.2014.
    18:00 Ceska - Svedska

    CETVRTAK-13.02.2014.
    13:30 Rusija - Slovenija
    18:00 Kanada - Norveska

    PETAK-14.02.2014.
    13:30 Svedska - Svajcarska
    18:00 Kanada - Austrija

    SUBOTA-15.02.2014.
    13:30 SAD - Rusija
    15:45 Slovacka - Slovenija(snimak utakmice koja se igra u 09:00)

    NEDELJA-16.02.2014.
    13:30 Rusija - Slovacka
    18:00 Finska - Kanada

    Naravno, streamova ce uvijek biti, pa ko voli nek' izvoli Meni je ipak milije da pratim utakmicu na TV-u i iz kreveta
    Last edited by powerslave; 09-02-14, 15:47.

    Comment


    • #17
      Gase mi HRT i ako ovi nasi pacijenti ne prenose nista. RTCG ce prenositi samo 2-3 utakmice...

      Hello stream


      EDIT:

      Sad citam izjavu ruskog trenera. Postoji sansa da Datsyuk nece igrati. Pod znakom pitanja je zbog njegove spremnosti jer se prije vremena vratio na teren.

      Nadam se da ce ga Pav uvjeriti da je spreman. Svakako i pola Datsyuka je bolje od bilo koje zamjene. Ako imaju ista u glavi, majstor ce igrati. Bez njega, sanse za zlato su im mnogo manje.


      Gospodar je stigao.


      U svom stilu
      Last edited by powerslave; 10-02-14, 13:19.

      Comment


      • #18
        Gledam sastav Finaca, baš su oslabljeni, ali zato svaki od golmana može zatvoriti kapiju

        Comment


        • #19
          Cisto sumnjam da mogu do medalje. Nikad ih ne otpisujem, ali ovoga puta mislim da nemaju sanse.

          Svedjani imaju najboljeg golmana, ali Finska ima ubitacnu trojku Rask, Niemi, Lehtonen. Rask ce vjerovatno biti starter, ali mnogo znaci kad ne pada sav posao na jednoga, a uz to su obojica odlicne zamjene.

          Sto se tice golamana, Finska je najbolja... ali im je odbrana tanka. Timonen i Salo ce obavljati posao ali su obojica matori. Imace podrsku odlicnih mladih igraca(Maatta i Vatanen), ali mislim da im to nece biti dovoljno da dodju do medalje. Opet, tu su im golmani koji mogu od osrednje(u odnosu na najjace timove) odbrane da naprave dobru.

          I u napadu su tanki. S obzirom da su Koivu i Filppula vani i da je Selanne na zalasku, nece imati snage da savladaju jake protivnike. Nemaju dubinu ni u napadu(najsabiji dio tima) ni u odbrani, tako da im ostaju samo golmani. Ako nisa drugo, u prilog im ide sto se dobro snalaze na velikom ledu.

          Cinjenicno je stanje da su po snazi na nekom 5. ili 6. mjestu. Volio bi da me demantuju i da makar osvoje grupu

          Comment


          • #20
            Zao mi je Finaca, bez ove dvojice su bas tanki, ali golmani mogu da im daju krila, ni ja ih ne bih otpisao.

            Slave favorizuje svoje miljenike, kao i uvek ali ne vidim da iko od vas komentarise Canadu, ja za njih navijam (valjda je tako sudjeno da ja uvek budem usamljen u navijackom smislu )...mislim da je kod njih presudno ko ce braniti, mada je realno da Price pocne...

            Kod USA je slicna situacija sa golmanima, trenutna forma kaze je broj 1 Howard (kako je to smesno zvucalo pre par meseci)

            Rano je za bilo kakve prognoze, turnirski sistem zahteva dizanje forme...

            Hokej u jutarnjem terminu

            Comment


            • #21
              Sto da komentarisem Kanadu? Realno, najjaci su i za njih je sve osim zlata fail. Cudi me sto nema jos ljudi na forumu koji navijaju za Kanadu(mozda ima, ali mi ne znamo ) Po mom iskustvu, ljudi sa ovih prostora koji prate hokej uglavnom navijaju za Rusiju, a vole i Cesku i Slovacku. Ovo malo ostalih vecinom za Kanadu i nadje se po neko da navija za Svedsku ili Finsku

              Danas na fakultetu me ispituje drug koji nema pojma o hokeju i kad sam mu rekao da navijam za Svedsku, pitao me je sto ne navijam za Rusiju Bas mu je cudno bilo.
              U zivotu sam vidio dovoljno Rusa da ne mogu da navijam za njih. Navijacu samo za Datsyuka

              Amerika mi je nekako potpuno neutralna. Zbog Kanade ih van njihovih granica niko ne *ebe 2% Jos nisam cuo da neko navija za njih Meni su oni simpaticna ekipa. Volio bi da uzmu medalju.

              Comment


              • #22
                Meni je ok ta slovenska linija simpatija, ali jednostavno Kanada je Kanada, ne zato sto su najjaci...meni je to kao da gledas fudbal,a ne volis Brazil

                Comment


                • #23
                  Kanadjani su mi strasne face i uvijek mi je Kanada bila, ajde da se ovako izrazim, dobar trip Divim se Kanadi i kao zemlji i kao sportskoj naciji. Pa da nemaju nista drugo, opet bi ih volio samo zbog hokeja. Ali eto, nekako mi je Svedska uvijek bila bliza

                  E koliko mi je Kanada mila, toliko ne volim Rusiju. Nema to veze sa njihovim igracima... ima ih dosta koji su mi mili, nego jednostavno imam neke predrasude prema toj drzavi i narodu. Jbg ne mogu ti svi biti ok .

                  Hahahahahahahaha eeeeeeeee vidis, volim fudbal ali Brazil nikako Ni njih, ni Argentinu.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Powerslave View Post
                    Kanadjani su mi strasne face i uvijek mi je Kanada bila, ajde da se ovako izrazim, dobar trip Divim se Kanadi i kao zemlji i kao sportskoj naciji. Pa da nemaju nista drugo, opet bi ih volio samo zbog hokeja. Ali eto, nekako mi je Svedska uvijek bila bliza

                    E koliko mi je Kanada mila, toliko ne volim Rusiju. Nema to veze sa njihovim igracima... ima ih dosta koji su mi mili, nego jednostavno imam neke predrasude prema toj drzavi i narodu. Jbg ne mogu ti svi biti ok .

                    Hahahahahahahaha eeeeeeeee vidis, volim fudbal ali Brazil nikako Ni njih, ni Argentinu.
                    Jel volis i Dzastina Bibera? I on je iz Kanade

                    Comment


                    • #25
                      Svudjee ima izroda

                      Comment


                      • #26
                        Na pitanje šta bi zlatna medalja značila za Rusiju, Ovečkin je odgovorio sa osmehom: "Olimpijsko zlato verovatno će koštati samo 50 milijardi dolara".
                        Njegov smisao za humor ostao je netaknut, bez obzira na velika očekivanja nacije

                        Comment


                        • #27
                          Evo i ja da napisem nesto. Jedva cekam da pocne hokejaski turnir. Mada zbog posla necu moci da gledam ove prepodnevne utakmice. Ipak ono najvaznije cu ispratiti jer kada krene cetvrtfinale idem na mini odmor. To sam isplanirao jos letos. Ipak su ZOI i hokejaski turnir nesto sto se ne propusta.

                          A sto se tice navijanja pa navijam za Rusiju. Ne zato sto smo Sloveni, pravoslavci, vec zato sto su mi Dacjuk i Malkin dva trenutno omiljena igraca. A u vreme kada sam pocinjao ozbiljnije da pratim hokej, to je bio Sergej Fjodorov, mada ga vecina zove Fedorov. A kao klinac sam uvek navijao za Svedsku. Ne znam zasto, i to ne samo u hokeju, vec u vecini sportova.

                          Comment


                          • #28
                            Eto, sad imamo i Rusiju medju nama

                            Cekamo jos da se neko javi za Ameriku, pa da se svadjamo
                            Last edited by powerslave; 10-02-14, 21:28.

                            Comment


                            • #29
                              Canada - Odds of winning as good as: Condom shortage in athlete’s village

                              Comment


                              • #30
                                Ja sam za Kanadu, jer je Sidney Crosby prvi hokejas za kog sam cuo prije jedno 5 godina.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X