Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15 23 24 25
Rezultati 361 do 370 od 370

Tema: ZOI 2014: Hokej

Hero Member Powerslave avatar
    Datum registracije
    09.08.2011
    Moć reputacije
    214748795
    Ja ne znam. Ko god je gledao utakmicu mogao je da vidi da Finci nisu nista stvorili u napadu. Pa jbt, nisu mogli da iskoriste ni 5v3... o cemu onda pricamo? Osim gola su imali samo jos jednu veliku priliku. Sve ostalo je bilo na pola puta.

2. Your Google Adsense code here
    Datum registracije
    09.08.2011
    Moć reputacije
    214748795
    Citirati Originalno postavljeno od apacrow Pogledati poruku
    Po tebi ispada da je Svedska najstrasnije izdominirala nad Fincima, a uopste nije bilo tako.

Realnost je da Svedska gola ne bi dala Rasku, jer je on klasa sam za sebe.
    Sto je potvrdio na ovom turniru.

Opet kazem, dosta toga se poklopilo, pocev od grupe pa nadalje, sto rasporedom,
    sto nekom igrom sudbine, ali sto rece Noto, ni prvi ni zadnji put.

Realno 4-5 reprezentacija na ovom turniru po kvalitetu.

Znaci, ti tvrdis da oni ne bi dali gol Rasku?
    Iskreno mi reci, koliko si njegovih utakmica gledao u NHL-u? Ili si do tog zakljucka dosao na osnovu ovih nekoliko utakmica u Sociju?

Za Kanadu i Ameriku mi je jasno da su kvalitetnije, ali ne mogu da pronadjem jos tu jednu ili dvije. Da nije Rusija medju njima?

WTA hejter notorious avatar
    Datum registracije
    17.03.2011
    Moć reputacije
    214748869
    Raško ne bi primio onaj drugi gol, a uzorak su mi sve prethodne utakmice. Finci su loši kad gube, raspada im se trap, limitirani su i zbog izostanaka. Opet bi pružili veći otpor danas, jer su takvi kakvi su, nit smrde nit mirišu, muka mi je još od njih i 1/4

Rusi su podbacili, većina glavnih igrača, imali su potencijal da pariraju, ali su po ko zna koji put došli da se trkaju između sebe, carine pak i individuališu. Odigrali su jednu dobru utakmicu protiv SAD, vjerujem da bi ih i Kanada bar na momenat sastavila.

Švedska je lošija za jedan nivo od SAD na turniru i nemam preveliku dilemu ko bi izašao kao pobjednik, znam da ćeš to teško priznat

To je druga stvar što ti je odvratan

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748929
    Kad smo kod Rusije, meni je bilo cudno da je zapravo njihov GM zvao igrace koje je on mislio da treba.Procitao sam negde da je izostavio dvojicu najboljih igraca iz KHL-a.Uz to da pridodam da je trener trebao bolje da izbalansira linije, jer je bilo jasno da Malkin i Oveckin ne mogu da igraju u istoj liniji.

I sa 1:1, ne verujem u taj scenario gde bi Finska izasla kao pobednik jer kao sto rekoh drmaju njih kompleksi kad god igraju sa Svedjanima u bitnim tekmama.Da se razumemo i meni je bilo jasno nakon prvog kola da su Svedjani cetvrta najjaca ekipa, ali ne ispod toga.
    Izmenio/la Ricma; 23.02.2014 u 15:02.
    Sedam debila je gleda iz auta

Hero Member apacrow avatar
    Datum registracije
    28.04.2012
    Moć reputacije
    1858
    Ostavi ti NHL. Ovo je ZOI. Rask je imao momentum. I tvrdim da bi Svedima bilo
    izuzetno tesko da ga savladaju. Necu da kazem nemoguce, ali definitivno jako
    tesko. Vecinu stvari koje su Finci uradili na ovom turniru su upravo generisali
    uz pomoc njegovih odbrana, i na njegovim krilima dosli tu gde jesu. Covek je
    izdominirao protiv Rusa.

Hoces da kazes da su Svedi dosli kvalitetniji od Rusa? Druga stvar je sto Rusi
    nisu imali "hemiju" u timu, ali po kvalitetu ne mogu da se mere.

Uzmes Kanadjane, Amere, Ruse, pa i Fince, i lepo dobijes racunicu da su Svedi
    peta reprezentacija.

To je svakako moje misljenje. I nisam navijac Finaca, vec sam najvise gotivio
    Kanadjane prvenstveno jer sam proveo tamo jedan deo zivota, i uvek mi je drago
    kad izdominiraju u ovom sportu, jer znam koliko im to znaci.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

WTA hejter notorious avatar
    Datum registracije
    17.03.2011
    Moć reputacije
    214748869
    Da, izostavljeni su Mozyakin i Zaripov, hendikep su i povrede Dinamovog tandema. Pokušavao je trener, dodao im je Popova, defanzivno krilo da radi za njih, da im olakša, ali njima je i to bilo malo, podbacili su žestoko

Datum registracije
    09.08.2011
    Moć reputacije
    214748795
    O Kanadi ne moram da pricam.
    Amerika je svakako kvalitetnija od Svedske. I oni lagano mogu da sastave dvije reprezentacije.

Rusija ima imena u napadu. Tanka i ne dovoljno dobra odbrana i golmani koji imaju problema sa odrzavanjem forme. To je samo ono sto se vidi na papiru. A kad se na to dodaju psihicki problemi i kompleksi koje imaju ruske zvijezde dobijes jos slabiju reprezentaciju. Ni na papiru ni na ledu nisu bili kvalitetniji od Svedske.

Finska sigurno nije kvalitetnija. Ni imenima, ni igrom. Ja prvi kazem svaka im cast, jer su mi posle Svedjana najmiliji, ali niko normalan nece reci da je ta ekipa kvalitetnija.

Najveca prednost Finske na ovom turiru je sto su imali najuigraniju ekipu. Pola ekipe im igra u Evropi i duze vremena provode zajedno. Ali nemaju kvalitetniji sastav.
    Izmenio/la Powerslave; 23.02.2014 u 15:09.

Hero Member apacrow avatar
    Datum registracije
    28.04.2012
    Moć reputacije
    1858
    Fince su svi potcenili, pogotovo zbog njihove niske odbrane, ali su pokazali
    tokom citavog turnira kao jedan od najkonstantnijih timova. Ne kazem da su na
    papiru kvalitetniji, ali su igrali potpuno ravnopravno sa Kanadjanima u grupi,
    cak su imali i onu jedna 100% sansu u trecoj da dobiju utakmicu, tada bi i citav
    turnir otisao u nekom drugom smeru, prvenstveno za Svede.

Po meni, Finci su najgori match-up za Kanadjane. Bas zbog konfiguracije tima.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

Never Walks Alone Merlin avatar
    Datum registracije
    18.02.2012
    Moć reputacije
    553
    Citirati Originalno postavljeno od Maric91 Pogledati poruku
    I njihove dve najbollje fransize isto mogu da sanjaju o Stenli Kupu.

Samo da ne bude katastrofa, ova tri su sasvim dovoljna.

@Merlin

Nisi ti sigurno gledao mec Kanadjana i Finaca u grupnoj fazi kada kazes to.
    Mislio sam na ovaj dio nokaut faze, u grupama već ima dosta taktiziranja, nonšalantnosti i slično.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?type=sigpic&userid=8948&dateline=1337077468
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

Datum registracije
    09.08.2011
    Moć reputacije
    214748795
    Jbm ti i taj Kunitz koji je bio mozda i najgori igrac Kanade do polufinala, dade golcinu danas...

Svedjani u finalu bez Sedina, Zetta, Backstroma i Franzena. Ne racunajuci Franzena koji je svakako top 6 igrac, bez tri najbolja igraca na Kanadu. Da su oni igrali ne vjerujem da bi pobijedili ali bi makar bolje izgubili Sigruno bi dali koji gol ako nista drugo.

Teemu Selanne named MVP of Olympic hockey tournament

Carey Price najbolji golman.
    Erik Karlsson najbolji defanzivac.
    Phil Kessel najbolji napadac.

Drew Doughty i Mikael Granlund su popunili mjesta u najboljem timu turnira.

Ovaj tim su izglasali mediji:

G: Henrik Lundqvist, Sweden
    D: Erik Karlsson, Sweden
    D: Drew Doughty, Canada
    F: Teemu Selanne, Finland
    F: Phil Kessel, USA
    F: Mikael Granlund, Finland

Strana 25 od 25 PrvaPrva ... 15 23 24 25

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore