Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dvije medalje odose u Skandinaviju!

    Comment


    • Sudije u finalu Kelly Sutherland i Brad Meier, linijski Greg Devorski i Derek Amell.

      "What a f---ing joke!" - Peter Forsberg
      Everybody's favorite Canadian hockey analyst, Don Cherry, even tried to turn it as a positive for Sweden, telling the Star "It's the biggest break [the Swedes] could have got. I guarantee you the first penalty [Sutherland] calls will be against a Canadian. Watch and see. And I'm never wrong."


      Vec su neki poceli da kukaju, ali je ovako najbolje. To su sve sudije iz NHL-a i tako i treba da bude. S obzirom da samo jedan igrac ne igra tamo, normalno je da ovi sude. U opste ne sumnjam u sudjenje.

      Comment


      • Poduvaše ga Ameri i za bronzu. I još izgubili sa 5:0

        Comment


        • Ljudi, ja nista nisam pratio, malo sam se nasevao (kao i uvek vikendom), necu ni finale pratiti, jbg...prenecete mi utiske

          Comment


          • Ameri i pre nego sto su izasli iz svlacionice su se predali.To ti je kada ti je svejedno da li ces biti treci ili cetvrti, njima je jucerasnji mec sa Kanadjanima bio pitanje zivota ili smrti.Danasnji su zeleli da se sto pre zavrsi i nisu imali pravi pristup mecu.

            Comment


            • Sutra svim uz Svedjane.

              Comment


              • Ne pratim i ne razumem ovaj sport uopste ali sam ipak uzivao u porazu Amerikanaca. Najgore od svega mi je bilo sto sam 80% vremena jurio pak po terenu.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ne pratim i ne razumem ovaj sport uopste ali sam ipak uzivao u porazu Amerikanaca. Najgore od svega mi je bilo sto sam 80% vremena jurio pak po terenu.
                  Navićićeš se vremenom

                  Comment


                  • Realna prognoza 3:1 za Kanadu, navijacki 2:1 za Svedsku

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Realna prognoza 3:1 za Kanadu, navijacki 2:1 za Svedsku
                      Da se nađemo negde kod produžetaka a mogli bi neki penali da budu

                      Comment


                      • Tesko. Imam osjecaj da ce im se Kanada posprdati.

                        Comment


                        • Dobro je samo 0:1, samo polao i nereseno nam odgovara
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Kud bas ona placipicka odvratna dade gol...

                            Comment


                            • Covjek za velike utakmice..

                              Sidney Crosby



                              Tesko da Svedjani mogu nesto da promjene , ako vec ne mogu do pobjede , neka zabiju pocasni gol.

                              Comment


                              • Na kraju će se ispostaviti da su Kanađanima najviše problema zadali Latvijci. Kolijevka hokeja ipak ostaje neprikosnovena. Sasvim zasluženo zlato, iako su imali ispred sebe maksimalno napaljene Ruse i Amere, oslabljene, ali uvijek gladne pobjeda Skandinavce.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X