Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki View Post
    Wawrinka je stabilno odigrao posle MTO, ja govorim o trecem setu. Smesno je to izgubio.
    Pa logicno, tada je bio jos blizi tituli i peharu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Treba ovo prestati pratiti al bgm

      ti malo gledaj i druge kako se izražavaju jer nisi kod kuće
      Last edited by shminka; 26-01-14, 13:24. Reason: ovo po kuci svojoj ovako mozes...

      Comment


      • ушинуо се када је хтео да дохвати новчић са земље.... јасно се видело...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa logicno, tada je bio jos blizi tituli i peharu
          Ceo set je u pitanju, ne 1-2 gema, a pritom Nadal bukvalno stoji u jednom mestu na sredinu teren. Ali sada to nema veze, znalo se da je pitanje kad ce Wawrinka to resiti u svoju korist.

          Comment


          • Originally posted by edohz View Post
            Neka je stid i sram Nadala a pogotovo Novaka Đokovića koji su dozvolili da jedan stan zvani pičkurina uzme GS titulu....zemljo otvori se

            Treba ovo prestati pratiti al bgm

            али Стан је сада постао Џими Ринго! /непобедиви револвераш са дивљег запада/
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Niki View Post
              Ceo set je u pitanju, ne 1-2 gema, a pritom Nadal bukvalno stoji u jednom mestu na sredinu teren. Ali sada to nema veze, znalo se da je pitanje kad ce Wawrinka to resiti u svoju korist.
              Pa logicno, em je izbacen iz ritma em je shvatio koliko je blizu, nije bas lako vratiti se u mec.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Pa logicno, em je izbacen iz ritma em je shvatio koliko je blizu, nije bas lako vratiti se u mec.
                U koji mec Bojana, Nadal je statirao jos da je na stolicu seo, pa one servise od 150km/h. Ali dobro ti imas svoje vidjenje svega toga.

                Comment


                • Nikolica je zasad Majstor u predvidjanjima
                  dok svi ostali, zajedno sa mojom malenkoscu veze blage nemate
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    ушинуо се када је хтео да дохвати новчић са земље.... јасно се видело...
                    Da nas malo nasmejes. . .mislim nas Rafine navijace.

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Nikolica je zasad Majstor u predvidjanjima
                      dok svi ostali, zajedno sa mojom malenkoscu veze blage nemate
                      Норман је плаћен да зна!
                      sigpic

                      Comment


                      • Prosla je euforija, ajmo svi na glavnu temu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment

                        Working...
                        X