Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki View Post
    To se NI ne moze zakljuciti iz prvog seta jer samo to moze biti reper, jer vako defanzivno je Nadal igrao i tokom turnira.
    Nadal ne mora da igra ofanzivno ako nema Novaka. cim je Novak ispao, poce je da igra defanzivno. ALi to je nebitno. Nadal ne moze dobiti set ako Vavrinka igra kao sto je igrao prvi set, igrao ofanzivno ili defanzivno. A Varinka je odigrao 3 seta u zivotu na tom nivou.

    Stvarni odgovor na moje pitanje znaju Rafa I njegov tim. Da li ima suskanja?

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Da li je Rafa bio povrijedjen prije meca?

      To je kljucno pitanje.
      Pa ne bih rekao, drugi gem drugog seta cini mi se, FH u mrezu i tu su ledja popustila.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Nikolo View Post
        Norman je izgleda FORTUNA za svoje igrače koje trenira. Setimo se RG 2009. i [B]Soderlingove pobede nad povredjenim Rafom[/B]. Evo istorija se ponovila, samo sa Wawrinkom umesto Soderlinga. Rafa iz polufinala bi lagano dobio ovo finale, event. 1. set bi izgubio... Bez obzira na ovaj poraz Federerovih 17 GS su i dalje dostižne, verov. ne za godinu dve, ali svakako za 3-4 odn. do kraja karijere. Rafa može mirno da spava, stekao je ogromnu zalihu poena, potvrdio svoju klasu protiv Federera (protiv ovako dobrog Federera 3:0!). Ostaje mu da se oporavi i izdominira šljakom ponovo. Najbitnije je da mu kolena nisu problem, kao u RG 2009. i da ga povreda ne odvoji od terena.
        To je kljuc!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Stanko 1-0, taj Coria je bio sposobniji od današnjeg Nadala i došao do meč lopti, ovaj danas to ne bi mogao ni u snu protiv bilo koga iz bar top 50 a vjerovatno i 100. Možda tek da bi se Lajović i slični upašili pa našli način da izgube
          ne kontam sta hoces da kazes, da nije zasluzio titulu? Nebitno je to sada

          dosao je do titule preko Novaka, to je sasvim dovoljno

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Pa ne bih rekao, drugi gem drugog seta cini mi se, FH u mrezu i tu su ledja popustila.
            Hvala Vladan.

            Ako si ti zapazio trenutak, onda je sve jasno!

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              ne kontam sta hoces da kazes, da nije zasluzio titulu? Nebitno je to sada

              dosao je do titule preko Novaka, to je sasvim dovoljno
              Ako je pobedio Novaka zasluzio je titulu i ja se tu slazem. I tacka.

              Comment


              • Originally posted by mareliverpool View Post
                Zasto bi covek folirao finale GS-a,ako mu nije nista?Nije mi jasno...
                није се надао тако брзом поразу, не воли да губи, мора нешто брзо да смисли, а да се не обрука! тако се копрцају многи играчи... већ виђено! нисмо мали...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Nadal ne mora da igra ofanzivno ako nema Novaka. cim je Novak ispao, poce je da igra defanzivno. ALi to je nebitno. Nadal ne moze dobiti set ako Vavrinka igra kao sto je igrao prvi set, igrao ofanzivno ili defanzivno. A Varinka je odigrao 3 seta u zivotu na tom nivou.

                  Stvarni odgovor na moje pitanje znaju Rafa I njegov tim. Da li ima suskanja?
                  Pred meca, jos za vreme zagrevanja, evo sada citam njegov intervju.

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    ne kontam sta hoces da kazes, da nije zasluzio titulu? Nebitno je to sada

                    dosao je do titule preko Novaka, to je sasvim dovoljno
                    Ko kaže da nije zaslužio titulu Jel moguće da kad neko kaže da Nadal nije mogao, da se to ne može razgraničitri sa zasluženim i nezasluženim Nakon povrede na startu drugog finale je izgubilo svaki smisao i glupo je uopšte komentarisati igru kad je nije bilo.

                    Comment


                    • Wawa od danas dobio "tu kompetitora" koja ce jedva cekati da mu naplate ova desavanja na AO.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Vec sam napisala, ali nije lose ponoviti.
                        Posle te Nadalove povrede, Stan odjednom postaje apsolutni favorit u svom prvom slem finalu i to protiv coveka protiv kojeg do sada ni set nije uzeo i otprilike je svima jasno, a posebno njemu, da jedino on moze da izgubi mec, a nikako da ga Nadal dobije. I vi zaista mislite da je to lako, da je lako zadrzati fokus, koncentraciju, igrati kao da se nista nije promenilo?
                        Ovamo se pljuje po Stanu kako je mentalni patuljak, a sa druge strane se ocekuje da on uopste ne reaguje na to sto je Nadal povredjen, sto je trazio MTO, nego da nastavi da igra, kao da se nista ne desava.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Hvala Vladan.

                          Ako si ti zapazio trenutak, onda je sve jasno!
                          Da li drugi da li treci, ali pocetkom drugog seta se prvi put uhvatio za ledja i to posle jednog FHa. Ja prije toga to nisam primijetio, niti sam primijetio da ima neki problem sa rotacijom gornjeg dijela tijela do tada. Posle MTOa ono sto je igrao je bilo smijesno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos uvijek mi nije jasno kako ta ledja nisu popustila ranije u njegovoj karijeri zbog one destruktivne tehnike svakog udarca..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Vec sam napisala, ali nije lose ponoviti.
                              Posle te Nadalove povrede, Stan odjednom postaje apsolutni favorit u svom prvom slem finalu i to protiv coveka protiv kojeg do sada ni set nije uzeo i otprilike je svima jasno, a posebno njemu, da jedino on moze da izgubi mec, a nikako da ga Nadal dobije. I vi zaista mislite da je to lako, da je lako zadrzati fokus, koncentraciju, igrati kao da se nista nije promenilo?
                              Ovamo se pljuje po Stanu kako je mentalni patuljak, a sa druge strane se ocekuje da on uopste ne reaguje na to sto je Nadal povredjen, sto je trazio MTO, nego da nastavi da igra, kao da se nista ne desava.
                              Wawrinka je stabilno odigrao posle MTO, ja govorim o trecem setu. Smesno je to izgubio.

                              Comment


                              • Samo Rafa zna kad ga je zabolelo u donjem delu ledja, ali on nije Murray pa da se cese svaki minut, on je u tom trenutku hteo da istrpi bol i da ne dozvoli da Stan to vidi, ali ad je pocelo da smeta pri servisu i izvodjenju udaraca, sve je bilo vidljivo.

                                Comment

                                Working...
                                X