Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roger sa ovakvim razmisljanjem je samo glineni golub..

    Comment


    • Originally posted by LegendaBL View Post
      Pogledaj ti skor Rafe sa Djokicom pa ce ti biti jasno ko ce koga zaustaviti

      Ti si decko ocigledno pun neke mrznje,kad ne mozes realno da sagledas neke stvari.Ko je jedini tukao Nadala na slemovima u poslednjih nekoliko godina?
      Koliko pobeda ima Marej protiv Nadala a koliko Djokovic?

      Ko je veca pretnja Nadalu,nek kazu realno drugi navijaci.Ma i ja sam lud sto se sa ovakvima kao ti raspravljam.

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        каже Рафа:" а, Стан је спреман играч, тешко да ћу моћи да га добијем са 3/0"
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Zika View Post
          каже Рафа:" а, Стан је спреман играч, тешко да ћу моћи да га добијем са 3/0"
          ocekivao si drugu izjavu?

          Comment


          • Originally posted by Gari NS View Post
            Ti si decko ocigledno pun neke mrznje,kad ne mozes realno da sagledas neke stvari.Ko je jedini tukao Nadala na slemovima u poslednjih nekoliko godina?
            Koliko pobeda ima Marej protiv Nadala a koliko Djokovic?

            Ko je veca pretnja Nadalu,nek kazu realno drugi navijaci.Ma i ja sam lud sto se sa ovakvima kao ti raspravljam.
            Poznata retorika kad se nesto protiv Djokice napise, odmah se etiketira MRZNJA...ahahahahahahhahahaahaha
            I u pravu si necu ni ja sa tobom da se raspravljam
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • Samo da vas potsjetim, Rafa bilda samopouzdanje, dok drugima opada.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by LegendaBL View Post
                Poznata retorika kad se nesto protiv Djokice napise, odmah se etiketira MRZNJA...ahahahahahahhahahaahaha
                I u pravu si necu ni ja sa tobom da se raspravljam
                Zašto ti ovo treba
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Dobar mec,mora se reci teniski najkvalitetniji po svemu bez obzira sto je nakon prvog seta bilo vec jasno da ja Rafa pobednik,Roger je dao i vise nego sto se ocekivalo na pocetku turnira ,njegova najveca sansa za neki GS je ipak Wimbledon i tu moze potraziti neku realnu sansu i moze biti zadovoljan naqstpom na AO.Rafa ide u finale po jos jednu GS titulu i neznam sta treba da se desi da je ne uzme.Mozda da zaradi jos par zuljeva na levici pa da se nada Wawac necem sem casnog poraza.Rafa gazi i dalje,tempirao je formu za najvazniji turnir na pocetku sezone,dokazuje da ima jaci tim iza sebe ,verovatno ce spustati formu da sezone sljake i verujem da nece nista vise osvojiti do Monte Karla kad pocinje ponovo zagrevanje za RG ,sampionski nema sta.Tio zna znanje i ovako i onako a necak to sprovodi u delo na terenu

                  Comment


                  • Originally posted by LegendaBL View Post
                    Poznata retorika kad se nesto protiv Djokice napise, odmah se etiketira MRZNJA...ahahahahahahhahahaahaha
                    I u pravu si necu ni ja sa tobom da se raspravljam
                    Stvarno si slijep pa ne vidiš neke stvari.Najvece šanse da zaustavi Nadala u pohodu na 18GS. ima Novak ne kažem da će da da ga zaustavi, ali ima najveće šanse.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by juventus View Post
                      Dobar mec,mora se reci teniski najkvalitetniji po svemu bez obzira sto je nakon prvog seta bilo vec jasno da ja Rafa pobednik,Roger je dao i vise nego sto se ocekivalo na pocetku turnira ,njegova najveca sansa za neki GS je ipak Wimbledon i tu moze potraziti neku realnu sansu i moze biti zadovoljan naqstpom na AO.Rafa ide u finale po jos jednu GS titulu i neznam sta treba da se desi da je ne uzme.Mozda da zaradi jos par zuljeva na levici pa da se nada Wawac necem sem casnog poraza.Rafa gazi i dalje,tempirao je formu za najvazniji turnir na pocetku sezone,dokazuje da ima jaci tim iza sebe ,verovatno ce spustati formu da sezone sljake i verujem da nece nista vise osvojiti do Monte Karla kad pocinje ponovo zagrevanje za RG ,sampionski nema sta.Tio zna znanje i ovako i onako a necak to sprovodi u delo na terenu

                      Jedina Rodzerova sansa je da neko drugi pobijedi Rafu. Rodzer je bolji od ocekivanog, ali nema sanse sa Rafom.

                      Comment


                      • Tio - Beker/Edberg 1:0
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Jedina Rodzerova sansa je da neko drugi pobijedi Rafu. Rodzer je bolji od ocekivanog, ali nema sanse sa Rafom.
                          To zavisi koliko ce potrosen izaci iz RG jer ako osvoji recimo preko Novaka u tesnom mecu kao prosle godine moze mu se desiti kiks kao predhodnih godina.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Smijesno je kako ce se osjecati Federer za 15 godina kad doping skandal izadje na vidjelo.

                            Nadal nije pobjedio Federera, Federer je pobjedio sam sebe.
                            Kakav doping skandal? Ne znam kako ti je ovaj post ostao kraj surovih brisača, očigledno da se slažu s tobom jer imaš jake argumente

                            @Juventus, to je otprilike to. Strikan je doktor za tempiranje forme, i Nadal je uvijek spreman za najvažnije mečeve. Ovaj naš će da se lomi sa šeicima, 2 mastersa, sezona šljake, i onda u Paris doći u padu

                            Comment


                            • Dzaba Nadalu sve kad nema Peking i Dubai.

                              Comment


                              • @Noto
                                Zanima me dali ti stvarno postujes to sto radi Nadal, iako navijas za Djokovica, ili samo trolujes, sto i jeste radis u 90% od slucajima Al hocu ozbiljan odgovor
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X