Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko Prvenstvo za muškarce - Danska 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    I ovi Poljaci cicije . Nisu mogl ida daju još poneki gol, nego samo sa dva gola razlike dobili Ruse. Ništa, ne smemo sada da izgubimo. Svaki rezultat nam odgovara osim poraza, može čak i remi.

    Comment


    • #32
      Pa zasto Poljaci da ne prenesu nista kada mogu dva

      Nemamo mi sta da trazimo protiv Francuske!
      sigpic

      Comment


      • #33
        I tako završismo ovo prvenstvo u prvoj fazi. Žalosno je što smo ovako loše prvenstvo odigrali, nisam se nadao ovome.

        Comment


        • #34
          Veliku priliku je Srbija propustila, imali ste sve u svojim rukama nakon one vrijedne pobjede protiv Poljaka i onda hladan tuš protiv mrtve Rusije. Baš će vam ostati gorak okus zbog činjenice da ste dosta jači od Rusije koja se na kraju provlači na staklenim nožicama.

          Crnogorci ispadaju nakon ubjedljivog poraza od Bjelorusije. Iskren da budem nisam očekivao da i oni ovako rano napuštaju takmičenje, pogotovo ne od Bjelorusije. Imali su finu priliku jer im je i remi bio dovoljan, ali...

          Što se Hrvata tiče oni su prenijeli 4 boda i već u rukometnom klasiku protiv Francuza pobjedom mogu obezbijediti polufinale. Makedonci prenijeli 2 boda, ali jalovo je to sa obzirom da će teško dalje u grupi pored Danske, Španije, Mađarske i Islanda. Baš teško, gotovo pa nemoguća misija. Jedino da im iskoči još koji Lazarov, eh tada bi definitivno mogli.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #35
            Jos jednom se zahvaljujem Maticu sto je u 59 minutu ispao volina na kvadrat i zaradio iskljucenje koje nas je kostalo ispadanja.

            Jedina svetla tacka ovog prvenstva je pobeda nad Poljacima i moram reci da mi se uopste ne svidja Vujinov i Ilicev pristup igri.Vujin je poceo i da mi ide zivce, a kako je par puta uzvratio Maticu cini mi se da nas selektor nema kontrolu.

            Mada kada izgubis od najslabije ekipe u grupi, ne zasluzujes da prodjes dalje.


            Odmah danas na programu Danska-SPanija, a sutra Francuska-Hrvatska.Ja bih pitao organizatore, koje je poenta gledanja preostalih meceva u ovoj fazi kada ce te 44 reprezentacije najverovatnije da cine polufinaliste?Vec ce se znati ko ce ici na koga u polufinalu.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Maric91 View Post
              Odmah danas na programu Danska-SPanija, a sutra Francuska-Hrvatska.Ja bih pitao organizatore, koje je poenta gledanja preostalih meceva u ovoj fazi kada ce te 44 reprezentacije najverovatnije da cine polufinaliste?Vec ce se znati ko ce ici na koga u polufinalu.
              Zadržava se zanimljivost koliko toliko. Da se sutra igra Francuska-Švedska i da Francuzi dobiju već bi se znali polufinalisti. Ovako je ta utakmica i odluka o polufinalistima ostavljena za poslednje kolo, pod uslovom da Švedi ne zabrljaju ranije.

              Comment


              • #37
                Za mene je to gotovo, jer Svedjani bez Kima Andersona ne mogu da prismrde Francuzima koji su od svih repki najvise pokazale bez obzira na to sto nije dosao Barase, a i Zil i Denard su se penzionalisali.

                Comment


                • #38
                  Odlicno prvo poluvreme, ako nastave u ovom ritmu bice to najbolja utakmica koju sam gledao od finala SP 2011 u Svedskoj.Puno lepih poteza na obe strane, rokaju sa svih strana i ne prestaju.Utakmica opravdava za sada epitet derbija (prvenstva).

                  Comment


                  • #39
                    Ne pratim toliko rukomet ali meni je prosto neverovatno da nema Nemaca na EP a imaju najjacu ligu na svetu. Inace ovo osvaja Danska ili Francuska.
                    Last edited by skeptik; 18-01-14, 21:36.

                    Comment


                    • #40
                      Ne mogu Spanci da prate ritam Danaca+Landin se razbranio.Jedna dilema manje, zna se ko ce biti prvi, a ko drugi u grupi.

                      Nemci vec duzi period ne prave dobre rezultate, od 2007 kada su na svom terenu osvojili zlato nema ih posle toga u polufinalima.Panjevi su oni postali za rukomet, ko Englezi za fudbal posto imaju najjacu ligu, a time i manje prostora za razvoj svojih mladih igraca.Sami sebi su krivi zbog svega toga sto im se desava, ja ne verujem da ih je Crna Gora dva puta tukla u kvalifikacijama doduse u jacem sastavu nego sto igraju sada na prvenstvu.

                      Ja nesto kontam da ce te dve repke igrati finale, sa tim da ce Francuzi u tom mecu da budu underdogs.

                      Comment


                      • #41
                        Landin
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • #42
                          Poljaci se provukli u triler završnici, svaka im čast za onakav preokret. Imali su deficit od 4 gola 5 minuta prije kraja.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • #43
                            Švedi umalo da krenu stopama Poljaka, uspjeli su dovesti utakmicu u egal iako su na poluvremenu imali -7. Strašno su igrali u 2. poluvremenu, vjerujem da su i sami sebe iznenadili. Na krilima Igropula i raspoloženog golmana su stigli do izjednačenja, a zatim prešli i u vodstvo. Ali kako to obično biva time-out Švedske ih je ohladio pa su ubrzo ispustili vodstvo, a i teško je bilo igrati u onom nevjerovatnom tempu. Na kraju +2 za Švedsku, iako je vrlo lako moglo biti +2 za Ruse.

                            Sada slijedi rukometni klasik, očekujem još 1 neizvjestan susret. Biće pakleno, određuju sebi protivnika u polufinalu, a vjerujem da obje ekipe žele izbjeći domaćina.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #44
                              I ovaj derbi lici na onaj jucerasnji, Francuzi su se odlepili i tesko da ce Hrvati moci da se izvuku iz ovoga.

                              Comment


                              • #45
                                Omejer je taj koji pravi razliku na terenu, Boga mi Francuzi su uspeli u jednom, a to je da ce najverovatnije izbeci Dance u polufinalu.Definitivno pocinjem da mislim da je Goluza sadista s obzirom kada vidim koliko Duvnjaka drzi u igri.Covek samo sto nije ispustio dusu na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X