Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko Prvenstvo za muškarce - Danska 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Izvukla se Hrvatska, mogu biti zadovoljni s ovim porazom. Da se završilo 4-5 razulike Francuzi su mogli lagano odraditi zadnje kolo i izbaciti ih, pod uslovom da Švedi dobiju Poljake. Mogu ih i dalje izbaciti ako Švedi dobiju 1 razlike i svi sretni

    Comment


    • #47
      Omejer podsjetio na stare dane, kakvo on cudoviste zna da bude Kako je pocelo izgledalo je da Hrvati mogu da pobjediti ali cini se Francuzi bas zagrijani za ovaj turnir

      Comment


      • #48
        Hrvatima je išlo dok su Francuzi išli na nadigravanje, bez odbrane bukvalno, ali kada su stisnuli pozadi odmah bezidejnost u igri Hrvatske, što se mnogo puta dešavalo i dok je Balić bio u ekipi. Nisu ni Francuzi igrali ništa specijalno, griješili su i oni mnogo, ali nošeni Karabatićem + raspoloženi Omeyer su bili dovoljni za pobjedu. Goluža definitivno nema osjećaj za igru, ne zna čovjek uzeti na vrijeme time-out, uz to ga je Onesta pročitao već u 1. poluvremenu i Duvnjak mu igra cijelu utakmicu, iako je pred kraj bilo evidentno da će mu na kraju utakmice trebati infuzija.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • #49
          Šta uradi Wyszomirski, nevjerovatno. Schmal za 20 minuta nije imao odbranu i onda ulazi ovaj momak i za isto toliko minuta ima 15-ak odbrana. Poljaci prave seriju 18-4, rasuli su Švede i poslali jasnu poruku Goluži i kompaniji.
          Last edited by Merlin; 21-01-14, 20:33.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #50
            Raspala se Svedska , ali nestvarno sta brani ovaj golman Poljske.

            Comment


            • #51
              Zlo kako ih je krenulo, vjerujem da nije jednostavno ni Hrvatima nakon ovakve igre Poljaka. Perfektno u napadu, mnoštvo lakih golova iz svih pozicija - bukvalno sve im ulazi. Ali junak susreta je svakako Wyszomirski, čovjek je prelomio meč i uništio Šveđane psihički.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • #52
                Sta cenite da ce da bude veceras u duelu Hrvatske i Poljske?

                Ja znam da ako Poljaci pobede da ce mi tek biti mnogo krivo, zato sto smo ih pobedili jes da je to bilo na jedvite jade ali smo tokom veceg dela meca bili bolji.Nisam ih gledao od tada, tako da ne znam da li vise koriste krilne pozicije u odnosu na nas mec.Olaksavajuca stvar po Hrvate ce da bude neigranje Bjeleckog koji je jedna od glavnih napadackih opcija kod Poljaka..Hrvati su vidno kvalitetnija ekipa i sa njim i Lijevskim u repki tako da ocekujem pobedu Hrvata.Jedino sto moze da ih uspori u toj nameri je ako jedan od dvojice njihovih golmana pocne sve i svasta da skida.Smal je odlicno branio protiv nas, a rezerva je sinoc pokidala.

                Comment


                • #53
                  Ocekivan prolaz Hrvata, kljucnu razliku su napravili u prvoj polovini drugog poluvremena kada su Poljaci stali u napadu, a bas su tada Hrvati dodali gas.Poljaci su za nijansu bili bolji u prvom poluvremenu, ali bas kao i nasi nisu se snasli u drugom sto je protivnik iskoristio i sacuvao je prednost do samoga kraja.Bicanic nije igrao ako sam dobro video u prvom poluvremenu, ali su u drugom bas njegovi lomili utakmicu u korist njegove reprezentacije.Duvnjak standardno kod Hrvata najbolji igrac, pogotovo u prvom poluvremenu jer je on bas drzao celu ekipu u egalu sa Poljacima i zbog njega su imali na kraju prvog poluvremena podnosljivih -1 s obzirom kako se kretao tok meca u prvom poluvremenu.
                  Last edited by Ricma; 22-01-14, 21:21.

                  Comment


                  • #54
                    Kad su sledeci mechevi ...?
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Petak,polufinala.Danska-Hrvatska i Francuska-Spanija.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by mareliverpool View Post
                        Petak,polufinala.Danska-Hrvatska i Francuska-Spanija.
                        Da,znachi finale Danska- Francuska ;)
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Prema svemu sudeći u finalu bi trebali igrati Danska i Francuska, Španija mislim da ipak teško može napraviti nešto protiv Francuske, neće imati riješenje za odbranu Francuza, dok su Danci po mom skromnom sudu do sada najviše pokazali na prvenstvu + domaći teren i vjerujem da bi to trebalo biti dovoljno za pobjedu. Hrvati nisu bez šansi, ali sve njihove nedostatke smo vidjeli protiv Francuske kada su ovi krenuli igrati odbranu u svom stilu.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • #58
                            Island dobio Poljsku u meču za peto mesto, 28:27 (13:16)
                            Last edited by Lord Aleksoni; 24-01-14, 18:13.

                            Comment


                            • #59
                              Odličnu odbranu igra Španija, Francuzi nisu posteno opucali sa vanjskih pozicija...na foru su zabijali Abalo, Gouigu sa 7 metara...a kada je to stalno, Španija napravi 8-1 seriju...što se iz odbrane bas moglo i naslutiti

                              Comment


                              • #60
                                Tesko ce moci nesto Hrvati veceras, volio bih ali realno zna se kako je igrati protiv domacina

                                Kako me Spanci iznenadise ovim povratkom, ja kontao ovo gotovo

                                Comment

                                Working...
                                X