Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropsko Prvenstvo za muškarce - Danska 2014.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Inače Crna Gora igra sa podmlađenim sastavom,mnogi nemaju iskustva na velikim utakmicama a nekima je ovo debi za Reprezentaciju.Otkazali su nam najbolji igrači radi povreda.A ko ne znam,mi smo poznati po tome što smo sa sastavom iz domeće lige+ 2-3 iskusnija izbacili prvo Šveđane iz Kvalifikacija za Svesko Prvenstvo a godinu ipo dana kasnije takođe sa slabšnim timom dobili Njemce u goste i Kući i takođe dobili Čehe i tako izborili plasman na EP
    Eto par informacija o mojoj selekciji

    EDIT: EVO UTAKMICE NA KOJU SMO IZBACILI ŠVEĐANE I KIM ANDERSONA IZ SVETSKOG PRVENSTVA
    Last edited by Dule Krtola; 13-01-14, 22:52.

    Comment


    • #17
      Originally posted by AleksaVP View Post
      Ja verujem u ove momke. Ako se raspuca Vujin i Momir Ilic možemo da računamo na veliki rezultat. Bio bih zadovoljan sa petim mestom ali ne bih se bunio ni ako uđemo u polufinale.

      Meni je Matić nepoznanica, skoro i da nikad nisam pre čuo za njega. A čovek igrao za repku devet godina. Sa Mađarskim Segedom je napravio odličan rezultat a tamo je i završio igračku karijeru. Bio je i pomoćni trener u tamošnjoj reprezentaciji.

      Dobro odigrano poluvreme, odbrana na mestu.
      Ne mogu se raspucati, krila nisu opasna da razvuku odbranu a ni pivoti ne prave prostor, sve se skuplja na njima.

      Matić je bio solidno lijevo krilo, a ono po čemu ga pamtim je nepogrešivo izvođenje sedmeraca, na SP u Egiptu se naročito istakao u tom segmentu. Trebao se prijaviti kao trener-igrač i ne bi strahovali do zadnje sekunde

      Comment


      • #18


        Comment


        • #19
          Šteta za Norvešku, imali su Špance do samog kraja utakmice. Dobro su igrali Norvežani cijeli susret, odbrana perfektna, samo ih je napad kočio, uglavnom je to bilo bez ideje, no držali su se u igri. Kasnije kada su proigrali bekovi preuzeli su vodstvo i držali ga do samog kraja utakmice, ali onda hinjski preokret kakav dolikuje Špancima. Sierra i Everik odlični, imali su dosta odbrana, Everik u ključnim trenucima branio čak i sedmerce Špancima, dok je Sierra uz Tomasa najbolji u redovima Španije.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #20
            Zanimljivo, danas dva remija. Mađarska i Island 27:27 i Makedonija i Češka 24:24. Žao mi je Makedonaca, mogli su pobedom protiv Češke da naprave dobar rezultat i da budu nadomak prolaska dalje.
            Last edited by Lord Aleksoni; 14-01-14, 22:05.

            Comment


            • #21
              Danska 33-29 Austrija.Mikkel Hansen 9 golova(9/10) i 9 asistencija
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • #22
                Nisu Makedonci uopste prosli sa remijem protiv Ceha, jer Cesi sigurno gube u poslednjem kolu protiv Danaca tako da je sada na Makedoncima da pobede Austrijance u poslednjem kolu i odu u drugu rundu sa dva boda.Druga grupa je jos zamrsenija, mada mi se sve cini da ce i Spanci i Danci vec moci da slave prolaz u polufinale nakon prve faze posto ne verujem da ih iko iz te dve grupe moze ugroziti.

                Danas se nadam boljoj predstavi u napadu pre svega i nadam se da necemo igrati stegnuto kao sto je bio slucaj sa Poljacima, Rusi su barem na papiru slabiji od njih i to bi trebalo iskoristiti.

                Comment


                • #23
                  Nadam se da ce Poljaci da razvale ovu karinu od ekipe kad mi nismo.Malo me je sramota sto su nas dobili bez Igropula koji je imao danas limitiranu minutazu.Realno je to da ce nas odrati Francuzi, imamo prevelike padove u igri.Sudije su nas dokrajcile sa par odluka na kraju i sa sviranjem faula u napadu Nenadicu, mada nas najveci problem danas je bila tanka realizacija igraca vise.Par puta se zacudim kako nam krila stoje u cosku sama i nijedan bek da se seti da im baci.

                  Comment


                  • #24
                    Ma djavola ce da razvale Poljaci...njima odgovara da mi ne prodjemo da bi preneli bodove...dovoljno im je i dva gola razlike protiv Rusije...stisnu na pocetku, pred kraj se opuste koliko treba i lagano prenesu bodove a mi kuci
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Ne mislim mozgom trenutno, zaboravio sam na to.Izbacice nas onda sigurno, kada izgubiimo od ovakve Rusije ni ne zasluzujemo prolaz dalje.Maticu necu imati sta puno da zameram na ovaj novi neuspeh.Nova promena trenera nam ionako nista nece doneti, kada su nam bekovi sebicne voline i nece da bacaju loptu krilima.Dobro je da se sete povremeno da postoje pivoti u igri.Mogli smo samo tako da ih natrpamo, ali ne sutevi sa 9m su nam glavno oruzje.Uz to treba pridodati da smo dosta pogadjali stativu, a na kraju zbog kojih gluposti dobijamo 2 minuta.Sta su nam sve radili, sudije su se sprdale sa nama.

                      Comment


                      • #26
                        Hrvati rutinski i sa pola snage protiv Crne Gore. Bili su poprilično rezervisani, ali čim bi se Crna Gora približila na 2-3 razlike odmah je uslijedila serija od 2-3 gola i time ih spriječavali da ih ozbiljnije ugroze. Ševaljević jedini vukao Crnogorce tokom cijelog susreta, no to nije dovoljno da bi se ugrozila Hrvatska u kojoj je Alilović briljirao sa oko 15-ak odbrana. Imaju sigurna 2 boda koja prenose, a mislim da će i Švedsku pobijediti sa ovakvom igrom, dok će Crnogorcima za prolazak dalje biti dovoljan i remi protiv Bjelorusije.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Heartbreak View Post
                          Ma djavola ce da razvale Poljaci...njima odgovara da mi ne prodjemo da bi preneli bodove...dovoljno im je i dva gola razlike protiv Rusije...stisnu na pocetku, pred kraj se opuste koliko treba i lagano prenesu bodove a mi kuci
                          Dovoljna im je pobeda od jednog gola i mi ispadamo.

                          Comment


                          • #28
                            U sustini bolelo bi nas dupe da smo sa golom izgubili, jer bismo sigurno isli dalje.Ovako zbog sivonje Nenadica vrlo je verovatno da ispadamo.Svaki put kada smo bili u napadu da smanjimo na gol i time jos vise pritisnemo Ruse nama se desi iskljucenje.Iy svakog prvenstva me sudije iznenade sta nam sve dosudjuju, a prvi put vidim da je nekom dao dva minuta zbog toga sto su oba igraca bili na terenu pri izmeni i to primetio onaj debeli saban sa cvidzama(cetvrti sudija sta li vec).Jos mi je smesno da svira faul u napadu Nenadicu, a nije ni imao kontakta sa krilom Rusa.

                            Matic ponovo pravi istu gresku i umesto da sasece seriju protivnika kao sto je uradio njegov kolega, on je pustio da povedu.Par puta je kasnio sa izmenama, a ponovo mu se desio pad u prvoj polovini drugog poluvremena.Rusi su odryali cas kako se realiyuje igrac vise, za razliku od Poljaka oni su svaku najmanju gresku kaznjavali i ti golovi su na kraju i presudili u njihovu korist+sto smo mi par puta pogadjali mrtvu stativu.Sami sebe smo pobedili po ko zna koji put i time sto smo na za gluposti dobijali iskljucenja smo protivniku doneli vrednu pobedu.

                            Comment


                            • #29
                              Još jednom se pokazalo da samo kući možemo da napravimo neki rezultat

                              Comment


                              • #30
                                Poljska 24-22 Rusija.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X