Announcement

Collapse
No announcement yet.

BH tenis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BH tenis

    Nadam se da je ok da otvorim ovakvu temu u kojoj ce se pratiti rezultati Džumhura, Bašića, Šetkića, Brkića, Kijametovića i ostalih. Čisto da ne "prznimo" s nekim vijestima na neodgovarajucim temama

    Last edited by shminka; 11-01-14, 09:37.

  • #2
    Damir nakon historijskog uspjeha, prvog izborenog nastupa u glavnom dijelu zrijeba jednog GSa za igrace pod zastavom BiH

    Comment


    • #3
      Pisanje historije BH tenisa, 1. dio

      https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

      Comment


      • #4
        pisanje historije BH GS tenisa, 2. dio

        Comment


        • #5
          Iskrena čestitika onom koji znalački prepozna dar Damirov, onom što ga podrža i kada drugi nisu.
          Čestitam shminka!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Bravo Damire
            sigpic

            Comment


            • #7
              http://www.klix.ba/sport/tenis/dzumh...diga/140113032

              intervju..on vjeruje da moze da se nosi sa Dodigom, to je odlicna stvar!

              Comment


              • #8
                Svaka cast Damiru, ali moram i da cestitam mom drugaru shminki, prepoznao je talenat
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #9
                  Kakve su sanse da ih bace na teren sa kamerama?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by shminka View Post
                    Damir nakon historijskog uspjeha, prvog izborenog nastupa u glavnom dijelu zrijeba jednog GSa za igrace pod zastavom BiH

                    Tako ti je mala moja kad igra Bosanac.

                    Comment


                    • #11
                      http://www.thetimes.co.uk/tto/sport/...cle3974241.ece

                      Comment


                      • #12
                        Damir za jos malo historije, kako si me samo iznenadio majstore...ovo stvarno ni u ludilu nisam ocekivao...svaka cast

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by shminka View Post
                          Damir za jos malo historije, kako si me samo iznenadio majstore...ovo stvarno ni u ludilu nisam ocekivao...svaka cast
                          Cestitam shminka.

                          Postao si gori od Vladana: "Nema Damir sans!" Trolujes na ve strane.

                          Comment


                          • #14
                            Ma stvarno sam mislio da nema sansi, nije bilo trolovanje ozbiljno

                            Glupo je sad vaditi se nakon ovakve fule...ali tesko bi Damir dosao do pobjede da je Dodig ostao fizicki spreman do kraja...a to sam naveo kao jedinu mogucnost pobjede

                            Svejedno velika pobjeda

                            ne mogu jos da vjerujem da cu ga gledati na ESu u HDu

                            a malo su mi pomijesane emocije, maloprije saznao da smo izgubli challenger koji mi je bio omiljeni turnir u godini.,,omiljenih 10dana u Sarajevu
                            Last edited by shminka; 15-01-14, 05:43.

                            Comment


                            • #15
                              Cestitam shminka, a sta se desilo sa Dodigom..


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment

                              Working...
                              X