13. Oktobar - 19. Oktobar :
ATP Tour :
* Moscow, Russia / ATP 250 (Indoor Hard) :
Pedja Krstin (SRB, 1994) - prosao kvalifikacije; poraz u prvoj rundi od Tomija Robreda
Andrey Rublev (RUS, 1997) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Sema Grota
Karen Khachanov (RUS, 1996) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Mikhaila Kukuskina
* Stockholm, Sweden / ATP 250 (Indoor Hard) :
Elias Ymer (SWE, 1996) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Zeremija Sardija
* Vienna, Austria / ATP 250 (Indoor Hard) :
Nema U20 igraca
CHALLENGER :
* Indore, India, $50,000 (Outdoor Hard) :
Ramkumar Ramanathan (ND, 1994) - poraz u 1/2
Kimmer Coppejans (BEL, 1994) - poraz u drugoj rundi
Adam Pavlasek (CZE, 1994) - poraz u drugoj rundi
Sasi Kumar Mukund (IND, 1997) - poraz u prvoj rundi
Gianluigi Quinzi (ITA, 1996) - poraz u prvoj rundi
Ronit Singh Bisht (IND, 1996) - poraz u prvoj rundi
* San Juan, Argentina, $40,000+H (Outdoor Clay) :
Pedro Cachin (ARG, 1995) - poraz u drugoj rundi
Nicolas Jarry (CHI, 1995) - poraz u drugoj rundi
Facundo Alvo (ARG, 1996) - poraz u prvoj rundi
FUTURES :
* Australia F8, Toowoomba, $15,000 (Outdoor Hard) :
Luke Saville (AUS, 1994) - poraz u finalu (jedanaesto na Fjucersima u karijari)
Blake Mott (AUS, 1996) - poraz u 1/4
Marc Polmans (AUS, 1997) - poraz u drugoj rundi
Mitchell Harper (AUS, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Belarus F3, Minsk, $15,000 (Indoor Hard) :
Maxim Ratniuk (UKR, 1996) - poraz u 1/4
Artur Dubinski (BLR, 1996) - poraz u 1/4
* USA F28, Mansfield, $15,000 (Outdoor Hard) :
Liam Bropady (GBR, 1994) - TITULA (peta na Fjucersima u karijeri)
Michael Mmoh (USA, 1998) - poraz u 1/2
* Zimbabwe F1, Harare, $15,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Brazil F9, Fernandopolis, $10,000 (Outdoor Clay) :
Rafael Matos (BRA, 1996) - poraz u 1/4
* Chile F6, Villa Alemana, $10,000 (Outdoor Clay) :
Mariano Kestelboim (ARG, 1996) - poraz u 1/4
Marcelo Tomas Barrios Vera (CHI, 1997) - poraz u drugoj rundi
Rodrigo Banzer (BOL, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Egypt F28, Sharm El Sheikh, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nikola Milojevic (SRB, 1995) - poraz u 1/2
* France F23, Cap D'Agde, $10,000 (Indoor Hard) :
Alexandre Muller (FRA, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Germany F16, Bad Salzdetfurth, $10,000 (Indoor Carpet) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Greece F8, Heraklion, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Italy F36, Santa Margherita Di Pula, $10,000 (Outdoor Clay) :
Johan Sebastien Tatlot (FRA, 1996) - TITULA (treca na Fjucersima u karijeri)
Giorgio De Rossi (ITA, 1998) - poraz u 1/4
Gian Marco Moroni (ITA, 1998) - poraz u drugoj rundi
* Kazakhstan F14, Shymkent, $10,000 (Outdoor Clay) :
Ivan Gakhov (RUS, 1996) - poraz u finalu (drugo na Fjucersima u karijeri)
Roman Khassanov (KAZ, 1996) - poraz u 1/4
Bolat Mamyr (KAZ, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Peru F8, Lima, $10,000 (Outdoor Clay) :
Juan Jose Rosas (PER, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Portugal F10, Ponta Delgada (Azores), $10,000 (Outdoor Hard) :
Frederico Ferreira Silva (POR, 1995) - TITULA (treca na Fjucersima u karijeri)
Jaume Munar (ESP, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Spain F31, Madrid, $10,000 (Outdoor Hard) :
Miguel Semmler (ESP, 1997) - poraz u 1/4
Alberto Romero De Avila Senise (ESP, 1997) - poraz u 1/4
Bernabe Zapata Miralles (ESP, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Turkey F36, Antalya, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
ATP Tour :
* Moscow, Russia / ATP 250 (Indoor Hard) :
Pedja Krstin (SRB, 1994) - prosao kvalifikacije; poraz u prvoj rundi od Tomija Robreda
Andrey Rublev (RUS, 1997) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Sema Grota
Karen Khachanov (RUS, 1996) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Mikhaila Kukuskina
* Stockholm, Sweden / ATP 250 (Indoor Hard) :
Elias Ymer (SWE, 1996) - dobio WC; poraz u prvoj rundi od Zeremija Sardija
* Vienna, Austria / ATP 250 (Indoor Hard) :
Nema U20 igraca
CHALLENGER :
* Indore, India, $50,000 (Outdoor Hard) :
Ramkumar Ramanathan (ND, 1994) - poraz u 1/2
Kimmer Coppejans (BEL, 1994) - poraz u drugoj rundi
Adam Pavlasek (CZE, 1994) - poraz u drugoj rundi
Sasi Kumar Mukund (IND, 1997) - poraz u prvoj rundi
Gianluigi Quinzi (ITA, 1996) - poraz u prvoj rundi
Ronit Singh Bisht (IND, 1996) - poraz u prvoj rundi
* San Juan, Argentina, $40,000+H (Outdoor Clay) :
Pedro Cachin (ARG, 1995) - poraz u drugoj rundi
Nicolas Jarry (CHI, 1995) - poraz u drugoj rundi
Facundo Alvo (ARG, 1996) - poraz u prvoj rundi
FUTURES :
* Australia F8, Toowoomba, $15,000 (Outdoor Hard) :
Luke Saville (AUS, 1994) - poraz u finalu (jedanaesto na Fjucersima u karijari)
Blake Mott (AUS, 1996) - poraz u 1/4
Marc Polmans (AUS, 1997) - poraz u drugoj rundi
Mitchell Harper (AUS, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Belarus F3, Minsk, $15,000 (Indoor Hard) :
Maxim Ratniuk (UKR, 1996) - poraz u 1/4
Artur Dubinski (BLR, 1996) - poraz u 1/4
* USA F28, Mansfield, $15,000 (Outdoor Hard) :
Liam Bropady (GBR, 1994) - TITULA (peta na Fjucersima u karijeri)
Michael Mmoh (USA, 1998) - poraz u 1/2
* Zimbabwe F1, Harare, $15,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Brazil F9, Fernandopolis, $10,000 (Outdoor Clay) :
Rafael Matos (BRA, 1996) - poraz u 1/4
* Chile F6, Villa Alemana, $10,000 (Outdoor Clay) :
Mariano Kestelboim (ARG, 1996) - poraz u 1/4
Marcelo Tomas Barrios Vera (CHI, 1997) - poraz u drugoj rundi
Rodrigo Banzer (BOL, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Egypt F28, Sharm El Sheikh, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nikola Milojevic (SRB, 1995) - poraz u 1/2
* France F23, Cap D'Agde, $10,000 (Indoor Hard) :
Alexandre Muller (FRA, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Germany F16, Bad Salzdetfurth, $10,000 (Indoor Carpet) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Greece F8, Heraklion, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
* Italy F36, Santa Margherita Di Pula, $10,000 (Outdoor Clay) :
Johan Sebastien Tatlot (FRA, 1996) - TITULA (treca na Fjucersima u karijeri)
Giorgio De Rossi (ITA, 1998) - poraz u 1/4
Gian Marco Moroni (ITA, 1998) - poraz u drugoj rundi
* Kazakhstan F14, Shymkent, $10,000 (Outdoor Clay) :
Ivan Gakhov (RUS, 1996) - poraz u finalu (drugo na Fjucersima u karijeri)
Roman Khassanov (KAZ, 1996) - poraz u 1/4
Bolat Mamyr (KAZ, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Peru F8, Lima, $10,000 (Outdoor Clay) :
Juan Jose Rosas (PER, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Portugal F10, Ponta Delgada (Azores), $10,000 (Outdoor Hard) :
Frederico Ferreira Silva (POR, 1995) - TITULA (treca na Fjucersima u karijeri)
Jaume Munar (ESP, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Spain F31, Madrid, $10,000 (Outdoor Hard) :
Miguel Semmler (ESP, 1997) - poraz u 1/4
Alberto Romero De Avila Senise (ESP, 1997) - poraz u 1/4
Bernabe Zapata Miralles (ESP, 1997) - poraz u drugoj rundi
* Turkey F36, Antalya, $10,000 (Outdoor Hard) :
Nema zadovoljavajucih rezultata
Comment