Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja posle W samo budzim nista ne branim tako da se mora malo bolje odigravati

    Comment


    • Bravo Simon,novi kralj suicide-a je rodjen.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Koliko ce Simon biti na crnoj listi

        Comment


        • Ja baš gledao, siguran mi Simon i u poslednjem trenutku promenih na Keija

          Comment


          • Ma ja sam hteo Goffina,i ne znam sto sam se istripovao da stavim Simona,povukla me masa izgleda.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pa ko ti je kriv sto nisi to uradio

              Comment


              • Šta je ovo, ostali smo samo nas trojica, Strax, Monfa i ja

                Comment


                • Monfa nas iskusno kontrirao

                  Comment


                  • Originally posted by straxx90 View Post
                    Monfa nas iskusno kontrirao
                    Ma kriv ovaj šaban Isner, lepo imao šansu da završi u dva seta

                    Послато са LT18i користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Sinsi - 6 sati, zato pazite od 17h po našem počinje.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Drugog dana turnira u Cinncinatiu tipovao sam na Marina Cilica kao pobjednika i nakon toga treceg dana na Gasqueta.
                        Mec koji sam ja prognozirao, iz nekih razloga nema u bazi podataka, ne mojom krivicom i ja sam izbacen i nije mi vise dozvoljeno da tipujem na ovom turniru. Sve se to desava malo prije kraja teniske sezone u trenutku kada zauzimam prvo mjesto u plasmanu.
                        Od januara 2014 pa do tog trenutka nijednom mi se nije desilo da ne odaberem pobednika u tacno odredjenom vremenskom periodu.Zbog ovog razloga vidim da predstavljam smetnju necijim ambicijama da ostvari prvo mjesto u ovoj igri. Ne zelim vise da ucestvujem u ovoj igri koja je postala neregularna i nejednaka za sve.
                        Nadam se da ostali igraci nece doziveti ovakvu situaciju u daljem igranju igre.

                        Comment


                        • Polako, postovi ne postoje...ako nije do tebe, do foruma je...priznat će ti se to što si igrao i nastavi takmičenje
                          Last edited by shminka; 20-08-15, 13:21.

                          Comment


                          • Originally posted by Overlord View Post
                            Drugog dana turnira u Cinncinatiu tipovao sam na Marina Cilica kao pobjednika i nakon toga treceg dana na Gasqueta.
                            Mec koji sam ja prognozirao, iz nekih razloga nema u bazi podataka, ne mojom krivicom i ja sam izbacen i nije mi vise dozvoljeno da tipujem na ovom turniru. Sve se to desava malo prije kraja teniske sezone u trenutku kada zauzimam prvo mjesto u plasmanu.
                            Od januara 2014 pa do tog trenutka nijednom mi se nije desilo da ne odaberem pobednika u tacno odredjenom vremenskom periodu.Zbog ovog razloga vidim da predstavljam smetnju necijim ambicijama da ostvari prvo mjesto u ovoj igri. Ne zelim vise da ucestvujem u ovoj igri koja je postala neregularna i nejednaka za sve.
                            Nadam se da ostali igraci nece doziveti ovakvu situaciju u daljem igranju igre.
                            E vidiš zbog ovoga te ne treba pustiti. Kao izvinjavaš mi se na pp što si napisao da ti je neko obrisao, ako si me možda uvredio.. a pazi sada šta radiš...jer neko ne želi da ti budeš prvi .. moš mislit (ja čak ni ne znam ko je prvi, ne znam ni ja gde sam na pitajbokte kom mestu)... e to je vidiš igra, ne ko ti što ne samo da si krajnje bezobrazan, već što reče jedan da ga ne imenujem, ko da je ovo igrica za 8 mil. dolara...sramota!
                            Na kraju ti si mene optužio da ti nema ni jednog tvog pika na ovom turniru, što naravno nije tačno već nema onog od 18-og kada si navodno tipovao na Čilića, pik i pre i posle toga stoji.. što znači da nešto izmišljaš. Ili si zaboravio da tipuješ ili ti računar bagovao... Rudolf dečko nije uspeo da postavi tipove 2 dana mislim, pisao mi na pp takva i takva stvar jel hoćeš ti umesto mene?.... kada je seo za drugi računar mogao je normalno da tipuje... jer ako si tpovao ti si morao da vidiš da li ti je ostao post ili ne. Ne baguje forum toliko da ga sada ima, a sada nema.

                            Ovde mogu postove da brišu Bojana, koja je na odmoru, shminka i ja.. i niko drugi nema pristupa.
                            Prskaj i proto ne igraju ovu igricu.

                            A admin Vladan je proverio na moju molbu i ništa u temi Pikovi nije obrisano, usput ni on ne igra.

                            A da si normalno pristupio, rekao da se nešto desilo, da si zaboravio ili šta već, niko ti reč ne bi rekao.. ovako napravio cirkus, optužio si mene i shminku i šta sad... da nisi možda neka žrtva?
                            Last edited by miloolja; 20-08-15, 14:24.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              E vidiš zbog ovoga te ne treba pustiti. Kao izvinjavaš mi se na pp što si napisao da ti je neko obrisao, ako si me možda uvredio.. a pazi sada šta radiš...jer neko ne želi da ti budeš prvi .. moš mislit (ja čak ni ne znam ko je prvi, ne znam ni ja gde sam na pitajbokte kom mestu)... e to je vidiš igra, ne ko ti što ne samo da si krajnje bezobrazan, već što reče jedan da ga ne imenujem, ko da je ovo igrica za 8 mil. dolara...sramota!
                              Na kraju ti si mene optužio da ti nema ni jednog tvog pika na ovom turniru, što naravno nije tačno već nema onog od 18-og kada si navodno tipovao na Čilića, pik i pre i posle toga stoji.. što znači da nešto izmišljaš. Ili si zaboravio da tipuješ ili ti računar bagovao... Rudolf dečko nije uspeo da postavi tipove 2 dana mislim, pisao mi na pp takva i takva stvar jel hoćeš ti umesto mene?.... kada je seo za drugi računar mogao je normalno da tipuje... jer ako si tpovao ti si morao da vidiš da li ti je ostao post ili ne. Ne baguje forum toliko da ga sada ima, a sada nema.

                              Ovde mogu postove da brišu Bojana, koja je na odmoru, shminka i ja.. i niko drugi nema pristupa.
                              Prskaj i proto ne igraju ovu igricu.

                              A admin Vladan je proverio na moju molbu i ništa u temi Pikovi nije obrisano, usput ni on ne igra.
                              Nakon ove poruke koju sam ti napisao, nasla si se uvrijedjena. Moj cilj nije bio da te uvrijedim i zbog toga sam se izvinio, valjda je to normalno ponasanje, opsta kultura.

                              Comment


                              • Vidim koliko si kulturan, izvinjavaš se na pp, a onda javno napadaš mene i shminku pošto samo NAS DVOJE možemo da brišemo postove.. jel ti kapiraš?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X