Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam ja nikakav sistem, to jest nema veze sa ovom listom nego ja u glavi prognoziram sta ce se desavati, pa tako odigram, potpuno nezavisno. Ja ovde sebe racunam kao 1 od 20+. Moj nijedan pik nije imao najvise sanse od svih po mojim sopstvenim prognozama. Ovo je samo nacin da uvidim(o) gde se prave greske i sta je otprilike idealan put za dogurati daleko na turnirima.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Pa sad mi to kažeš!!!
      Eeeee biceeee
      Redovno editujem svoju crnu listu, pa baci pogled nekad
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Opet mi je užasan turnir Čak nas je 13 ispalo i već sad samo njih 4 je ostalo u igri: bojana, rudolf, p4p1 i madrid.

        Comment


        • Au crni Zile..

          Let's go madrid
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Auuu sad se probudim odem na flashscore i mec za mecom gledam rezultate i ne verujem. Kakav dan za Suicide, neverovatno. 13 ispalo, ali ni to nije najstrasnije nego je bilo toliko razlicith tipova, nije kao da su svi odigrali na jednog kao onomad na Corica pa onda kao ispali. Ovo se stvarno jako retko desava. Verdasko se takodje provukao. Sok je imao brejk zaostatka u trenutku predaje Nisioke.
            Last edited by colchonero; 25-03-17, 08:33.

            Comment


            • Na koju foru je Dimitrov izgubio od Pelje ?
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Na koju foru je Dimitrov izgubio od Pelje ?
                Na foru šugavog turnira u kojem ne znaš jel gori vjetar ili ova kišurina

                Comment


                • Turnir je tek počeo a nije vas ostalo više od 4-5. Totalno odsustvo kvaliteta i prisustvo nekvaliteta. Dok god ne počnete raditi virtuelne žrijebove biće vam tako. Ako nekad i dogurate dalje to će biti izuzetak koji potvrđuje pravilo. P4p1 marljivo radi sa mentorom i velikanom ove igrice i vide se već prvi rezultati.

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Turnir je tek počeo a nije vas ostalo više od 4-5. Totalno odsustvo kvaliteta i prisustvo nekvaliteta. Dok god ne počnete raditi virtuelne žrijebove biće vam tako. Ako nekad i dogurate dalje to će biti izuzetak koji potvrđuje pravilo. P4p1 marljivo radi sa mentorom i velikanom ove igrice i vide se već prvi rezultati.
                    A nisu oni krivi, trude se, bore se, pokusavaju, ali jednostavno ne umeju.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by luka View Post
                      Na foru šugavog turnira u kojem ne znaš jel gori vjetar ili ova kišurina
                      To mi je bio najsigurniji par, samo koliko da odem korak dalje i evo sta se desilo.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Pouille gubio 6:2 i 4:0 vrati se na 4:4 i ima dvije break lopte da servira za set. Verdasco se provukao samo i isključivo na tremu Escobeda, prvi set spasio 7 set lopti od čega su bili prvo dvije, pa tri vezane.
                        SImona nisam gledao, ali vidim da se baš nije proslavio iako bi on u ovako kaotičnim uvjetima trebao profitirati.
                        Sock je imao sreću da se Nishioka ozljedio, pa mu je predao čim je drugi prekid za kišu bio.
                        Ne znam, daleko najgori turnir.

                        Jedina sreća je da se igra 10 dana, jer da traje 7 kao ostali turnirni, sigurno se nikad ne bi završio na vrijeme.

                        Comment


                        • Volim "ove" što stoje po strani i pričaju u prazno. Ok samo vi savetujte p4p1 pa možda i uspe da bude nešto
                          Last edited by NEMANJA97; 25-03-17, 13:18.

                          Comment


                          • Goffin 80%(Bojana,p4p1)
                            Delpo 75% (madrid. rudolf)



                            P.s. Napisao komentar u 14h stigla mi poruka u drugoj temi, stavio na copz paste i zaboravio. Pisem zbog toga sto je Gofan vec zavrsio, ali da imam u evidenciji. Borna mi unistava zamenu.

                            Comment


                            • Sock 65%


                              Raonic predao, kvari plan.
                              Last edited by colchonero; 26-03-17, 21:16.

                              Comment


                              • Za ove stručnjake,iskulirajte ljudi,meni je lično ovo samo zabava i nemam u životu vremena za virtuelne žrebove,niti merim ljudski kvalitet uspehom u suicidu... Zbog tako nekih zajedljivih komentara ovdje u temi se gubi ljepota ove igre... Madrid bravo za inicijativu,ali slobodno opusti se,nema potrebe za studioznim analizama,sve je ovo samo zafrkancija i nekomercijalna igrica

                                Comment

                                Working...
                                X