Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam Maro, zezam se i ja

    Igraš li fantazi?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne igram, ali navijam za tebe
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Aaaaaa kako si me iznenadila haha...

        Ufff mogo sam loše uradila AO, pa se sada sve vreme čupam. Hvala Marija
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nema na čemu Oki , samo polako i strpljivo
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Imate vi sreće što je meni smor da igram i da se uključim svaki dan sa prognozom.
            To sa pozicijama na listi vam je po principu - zrno po zrno pogača. Malo bodova u ovom, malo u onom kolu uz sreću da vam rivali kiksnu i hop, eto vas na No1.
            A titule drugovi, gde su titule?
            Uključi se Nema veze bar će biti zanimljivije Nemam potrebe da odgovaram na analize ovde nekih. Oni prvo kažu da neće da prozivaju pa prozivaju i sad kažu ne oni su fini neće da kritikuju , a upravo kritikuju.
            Neka samo vi pametujte i zabavljajte se vašim pričama. Neki ovde se bar malo zabavljaju , a ne da napadaju druge jer ipak ne vidim da se tako tema zove
            Osim nekolicine , naravno sa ostalima se slažem
            Maro uključi se možda ubodeš nešto bar će ti sigurno biti zanimljivo
            Last edited by NEMANJA97; 11-03-17, 13:54.

            Comment


            • Ma, Mara je jedna od najpozitivnijih likova na forumu. Mislim ja licno do sad nisam primetio da je iko kvaran. Ima clanova koji vole da potkace ponekad, ali bilo bi i cudno da nema. Bilo bi malo nerealno i dosadno. Ali ne vidim da se sad iko mrzi medjusobno ili nesto slicno.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Ma, Mara je jedna od najpozitivnijih likova na forumu. Mislim ja licno do sad nisam primetio da je iko kvaran. Ima clanova koji vole da potkace ponekad, ali bilo bi i cudno da nema. Bilo bi malo nerealno i dosadno. Ali ne vidim da se sad iko mrzi medjusobno ili nesto slicno.
                Hvala na komplimetnu

                Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Uključi se Neki ovde se bar malo zabavljaju , a ne da napadaju druge jer ipak ne vidim da se tako tema zove
                Osim nekolicine , naravno sa ostalima se slažem
                Maro uključi se možda ubodeš nešto bar će ti sigurno biti zanimljivo
                U poslednjih par meseci - ludilo od zabave
                Di smem da se uključim, prošle godine sam i rezultate pogađala? Bila bi to brutalna dominacija
                P.S. Jedan tip za kraj, ne igrajte nikada Don Fabia u drugom kolu.
                A ja se možda uključim od Majamija, da uzmem titulicu, šta mi teško
                EDIT: Igrajte Lajović ( Karlović)
                Last edited by Marija81; 11-03-17, 16:29.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Hvala na komplimetnu



                  U poslednjih par meseci - ludilo od zabave
                  Di smem da se uključim, prošle godine sam i rezultate pogađala? Bila bi to brutalna dominacija
                  P.S. Jedan tip za kraj, ne igrajte nikada Don Fabia u drugom kolu.
                  A ja se možda uključim od Majamija, da uzmem titulicu, šta mi teško
                  EDIT: Igrajte Lajović ( Karlović)
                  Mora neko i dominirati Hvala na savetu možda bih ga isprobao da me nije Borna ubio

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Hvala na komplimetnu



                    U poslednjih par meseci - ludilo od zabave
                    Di smem da se uključim, prošle godine sam i rezultate pogađala? Bila bi to brutalna dominacija
                    P.S. Jedan tip za kraj, ne igrajte nikada Don Fabia u drugom kolu.
                    A ja se možda uključim od Majamija, da uzmem titulicu, šta mi teško
                    EDIT: Igrajte Lajović ( Karlović)
                    @Marija 81, voleo bih da se ukjučiš pa da se udružimo u dubl, sličnih smo vidovnjačkih sposobnosti a i ambicije ne manjka
                    Čudo bi napravili, obrnuli bi igricu
                    Last edited by Dekson; 12-03-17, 10:02.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • Videću od Majamija.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ispadoh i ovdje zbog Ćorića,ali svejedno ne igramo za pare...
                        Samo ne kapiram ove ljude sa virtuelnim žrebovima,aj što nekako proricanje budućnosti samo po sebi apsurdno zvuči,ali stvarno otkud vam vreme za to sve,radite li vi išta u životu?
                        I iskreno nema potrebe za vređanjem ikog... Ne smatram suicide igrom u kojom se pokazuju ni ljudski kvalitet ni neko aman sportsko znanje... Sreća je sastavni dio sporta pa tako i suicida... Zabavljmo se ljudi i pustimo druge da im ovo bude zabava...

                        Comment


                        • Dekson,otkad je najavio karantin, poceo da prolazi, iako je pisao komentare posle toga. Sta je uopste virtuelni zreb? Ko tu odlucuje(ako uopste postoji) ko je prosao u naredno kolo. Kompjuter ili izvlacenje papira sa imenom? Ne razumem se bas u to.

                          Comment


                          • Kakav bre virtualni zreb?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Kakav bre virtualni zreb?
                              Ajde Bojana, nemoj da se vadis, znas dobro o cemu prica decko.
                              Objasni mu virtuelni zreb, nemoj samo ti da imas prednost. Nije on kriv sto je nov, pa ne zna sva pomagala i cake ove igre.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Dekson,otkad je najavio karantin, poceo da prolazi, iako je pisao komentare posle toga. Sta je uopste virtuelni zreb? Ko tu odlucuje(ako uopste postoji) ko je prosao u naredno kolo. Kompjuter ili izvlacenje papira sa imenom? Ne razumem se bas u to.

                                Hahaha iskradem se kroz prozor dok trener spava. Juče sam hteo da gledam Novaka na miru pa sam igrao na ove koji počinju ranije, imao sam osećaj i za Milera i Jazirija ali nisam smeo da igram. Danas ću se najverovatnije složiti sa tobom, ali nek se krčka još malo da vidim šta kažu i ostali. Sad već kreću ozbiljniji mečevi a da li će biti još nekih iznenadjenja, videćemo.
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X