Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemaju dovoljan broj poena, od pocetka se znaju pravila

    Originally posted by shminka View Post
    a ti No.1 bez slema, patetično
    ne samo bez slema, nego sa jednom titulom, rudar najgore vrste
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sa dva Slem finala, polufinalem, Mastersom(necu racunati silna Masters finala) i WTFom vjerovatno
      sigpic

      Comment


      • kakav si ti rudar, zeznuo si i Federera

        Comment


        • Dva Slem finala na najvecim Slemovima, to treba dodati, RG i W

          za momke koji imaju Slem, oni moraju biti na turniru najboljih

          Da apa ima Slem on bi bio prvi i potpuno zasluzeno, nema tu sta mnogo da se filozofira. Meni je cilj bio samo da dodjem do prvog mjesta, bio tu, povlacim se na kraju sezone.
          sigpic

          Comment


          • apa ima 3 mastersa, ima finale slema i jos dobrih rezultata ali je drugi, posto je Vladan vredno rudario, kao Ferer
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Dva finala Slema su kao tri Mastersa, to je
              sigpic

              Comment


              • Olja ne bi ni sa dva slema došla na WTF

                Comment


                • Ipak izborio WTF. Jeste u dublu ali važno je učestvovati ..

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Olja ne bi ni sa dva slema došla na WTF
                    Samo čekam kada će moje ime da se pomene
                    Dva slema!!!! , a falilo mi je 380 poena da se izjednačim sa čuvenim igračem ove igrice G-dinom Vukom...a ti si najveći krivac što tu razliku nisam stigla jer sam naivno poverovala u tvoju bajku o Stanku... ovo je njegova podloga, sad je pravo vreme posle AO.... tra-la-la... što je najgore tada je stvarno odigrao odlično, doduše protiv Tima..

                    Glup je ovaj tenis. ja sam žena fudbala i košarke, odnosno timskog sporta, kakav tenis. Odigram jednom fantazi igricu tamo kod momaka, i pokažem većini kako se igra... iako promenim tri partnera .. igra se u parovima...a oni su sami otkazivali zbog obaveza, ovog, onog... u svakom slučaju osvojim na kraju drugo mesto...
                    A ne ovaj glupi sport, te teniseru podloga ne odgovara, te zatvoren/otvoren prostor, ustao na levu nogu, ne trenira dovoljno, ima povredu o kojioj niko ništa ne zna, igrao besomučno nekoliko nedelja pa se pojavio samo zbog sponzora i naravno ispao.... itd, itd....



                    Srećno svima i neka pobede najbolji!
                    Last edited by miloolja; 02-11-14, 22:10.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Lijepo je vidjeti da igram singl i dubl, pa poslije moram i DC

                      Ali nema predaje, cilj je No1, biće zeznuto ali ima šanse.

                      Ako ništa moram bar sa convictionom uzeti prvo mjesto u dublovima, a tamo je na tabeli sve u 5 deka

                      Idemoooooooo
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Nisam igrao Pariz zbog bojkotovanja podloge i Olja nije uspela da me prestigne
                        Spoiler



                        Povlacim se sa WTF, nek me Prototype zameni !
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Nema zamena i slicnih gluposti.

                          Imate okacena pravila za WTF.

                          Ukoliko imate nekih pitanja i nedoumica oko pravila pisite slobodno na ovoj temi.
                          It is not the violence that sets a man apart.
                          It's the distance he's prepared to go.

                          Comment


                          • Ko s kim igra u drugoj rundi?Da znam zbog tipovanja..
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Zvanicno za sada ima samo za prva dva dana,
                              ali se kasnije igra po jedan mec iz obe grupe dnevno (bar tako za sad stoji u rasporedu).

                              http://www.barclaysatpworldtourfinals.com/en/schedule
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • pobjednici jedan mec, gubitnici drugi...ko i uvijek u RR sistemu

                                Comment

                                Working...
                                X