Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguće, ako je tako onda igramo tako.

    Možda i ne bi moglo drugacije na turnirima gde propadnu par dana zbog vremena.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Jaooo boze kako fantazirate

      Ovo nije prvi put naravno i svaki put smo igrali ovako, sta sad izmisljate, kada smo tada odlucili jos.

      Ubaci to Bojana u pravila.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zasto je Olja pokusaj unapredjenja igre fantaziranje?

        Ok, ne mora mozda da se menjaju pravila uvek, ali ne vidim cemu takva reakcija na diskusiju oko (mogucih) unapredjenja.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Mislim da ranije nije bilo ovako.
          Tacnije u koliko si prosao prvi dan, a u delu zreba koji se taj dan igrao ostale neke teniske utakmice odlozene njih nisi mogao da igras sutra.
          Samo one iz drugog dela zreba.

          Ispravite me ako gresim. Ali verujem da smo ovako igrali ranije.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ja prvi put iskreno za ovo cujem. I da smo glasali nikad ne bi glasao za to. olja isto odma napada bolje nista ne pisat vodite kako ocete

            Comment


            • E pa ne znam, meni je u glavi da smo dopustili da se igra bilo koji mec koji nije poceo
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nikog ne napadam samo me.nervira sto jedno te isto vrtimo svaki put, a ovo se desava tacno treci i jos me ubedjujete kako nije tacno
                Prvi put sam odmah bila protiv da se igra na meceve koji su prebaceni sutradan, vecina je odlucila da se igra


                Sandu koliko znam nisi bas aktivan bio da bi se mozda secao

                A meni je sasvim svejedno sta cemo da tipujemo, kako se dogovorite, treci put.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa dobro, ako se Olja seća da smo glasali, onda dobro, igramo ovako.

                  Samo, ni ja ne bih glasao za ovo, a iskreno se i ne secam glasanja. Ne kazem da nije tako, samo se ja ne secam. A sto je najgore, i meni je u glavi ovo kao Sandu-u.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ni ja se ne sjecam niceg [emoji846] al bih glasala za drugu polovinu zrijeba-drugi dan. Znam da smo imali frku oko nekog turnira koji se igra svaki dan pa smo morali visiti na live score da bi tipovali cim zavrsi prethodni pik


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Koliko znam uvek je bilo AKO PRODJE OVAJ IZ PRVOG KOLA, ONDA TIPUJEM TOG I TOG.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja cu svakako igrati drugu polovinu zreba, ne treba mi olaksanje, osvojicu titulu tezim putem.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ja sam glasao da bude ovako i tu je bio kraj svakoj diskusiji verovatno. Dakle sutra je i juče i danas.

                          Originally posted by jozef k. View Post
                          Ja cu svakako igrati drugu polovinu zreba, ne treba mi olaksanje, osvojicu titulu tezim putem.
                          Svakako nije ni ostao neko normalan za igranje

                          Comment


                          • Hvala papi
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Ja sam glasao da bude ovako i tu je bio kraj svakoj diskusiji verovatno. Dakle sutra je i juče i danas.



                              Svakako nije ni ostao neko normalan za igranje
                              Ko si ti?

                              Kako nije, Mrkela ima sutra pik za prvu rundu. Činjenica je da ovako nije fer.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Pa i sutra je prvo kolo [emoji3]
                                Mislim da nikad nije bilo problema za 1.,2.kolo, ali ako se qf igraju u 2 dana, tu smo uvek vodili racuna.

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X