Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocemo anketu da glasamo. A ne da Bojana ili Olja kazu ne to je tako i kraj. Stop diktaturi

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne treba nam anketa, pravila su uz nas. Drugi su ih kršili uvođenjem trećeg tipa, mi ne. Monteiro je izabran, čekamo večeras prolaz tog slavnog hard igrača

        Comment


        • E ovo podseca na Klopa,ono fazon zvekne utakmicu 3-0,i onda kuka na vetar,teren,sudije sou

          Ono jeste ovaj predao,al pukao si/smo na zamenu,koja bi trebalo da nam je drugi najsigurniji tip dana,i promasio si,i onda kme kme.

          I sta se recimo desava ako ti i zamena preda ,realno nisi ispao,po nekim pravilaima, a prakticno jesi,al to je ona glupost,koju bih i promenio,da kad ti igrac preda u toku meca ispao si a zamena ti se samo racuna u slucaju WO,ali drugacije se isglasalao

          I da ja predlazem da svi ovi koji kukaju na Tomicu,da im se odmah dodeli prolaz ne u drugo nego u trece kolo,da ucinimo igru zanimljivom
          Last edited by 61563; 21-03-19, 15:05.

          Comment


          • Reče Fiksni koji je prekršio pravilo 5 i uveo treći tip

            Comment


            • Pa rezerve bi valjda trebao da bude neko za koga si nakon prvog izbora najsigurniji da ce proci.
              Znaci ovi sto su igrali Berdych (Kukushkin) bi mijenjali u Kukushkin (neko) i opet ispali. Ne vidim nikakav razlog za komplikacije.

              Comment


              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                Pa rezerve bi valjda trebao da bude neko za koga si nakon prvog izbora najsigurniji da ce proci.
                Znaci ovi sto su igrali Berdych (Kukushkin) bi mijenjali u Kukushkin (neko) i opet ispali. Ne vidim nikakav razlog za komplikacije.
                To važi ako igrač preda u toku meča. Mi nismo ti koji ih krše, nego oni koji su birali treći tip sinoć. Pravila su neumoljiva


                5. Ako dodje do promene para (kasno odustajanje od turnira, te umesto tog igraca udje LL)

                - igrac ima pravo do pocetka meca u kom je doslo do promene protivnika da izabere da li ce mu se racunati prvi pik ili zamena

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Reče Fiksni koji je prekršio pravilo 5 i uveo treći tip
                  Nit sam citao pravila,detaljno nit sam uveo treci tip,meni je zamena prvi sledeci pik i ne menjam je,u jednom momentu je Dale pitao dal moze zamena da se stavi,nije jos pocela,Bojana je rekla da moze i ja sam tad iskucao Beretinija kao zamenu,a svakako mi Vinolas ostaje kao prvi pik jer mi je prva zamena bila,sto je i logicno

                  I opet kazem ,svi sto kukaju na Tomicu direktan plasman u 3 kolo,a inace sta se radi u slucaju da mi u Finalu igrac na koga sam tipovao preda,jel sam osvojio turnir ?
                  Ja licno ne bih prihvatio titulu al po ovim pravilima ispada tako

                  Realno,mnogo su licemerni svi koji se bune i kukaju, prosli/pretprosli turnir secam se igrac na kog ste tipovali prosao na WO,Bojana kaze svi ste prolsi niko se
                  ne buni

                  Sad kontra,pa u kladionici (zavisnosti koja )imas opciju 1.ako ti igrac preda,ili si prosao ili si pao i opciju 2.da se ne racuna taj mec sto ovde znaci zamena,jedina stavka koja je razlicita i prilcno laka ovde,je sto ako tvoj preda imas zamenu ,a ako protvnik preda dobio si,po meni i to treba ukinuti.A ovde jos imate mogucnost zamene ona izgubi i pobuna i to u momentu kad je Kukusikin izgubio,krece izosenje pravila,da je prosao svi bi cutali

                  Pa jbt...sou kako god ako je nekom slatko da na neznanje skuplja poene ok,dao sam predlog bilo bi zanimljivije ionako sam ja licno daleko bolji od svih koji kukaju tako da sve ok cak ovo i ne ugrozava vise steti ovima a ima ih dosta koji zveknuli na Kukusina kao prvi pik
                  Last edited by 61563; 21-03-19, 15:39.

                  Comment


                  • Idemo Thiago.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Imali smo ovdje jednom glasanje o predaji, ja sam glasao da nam se oteža, nije prošlo Nisam kriv što se držim pravila, može biti samo kriv onaj koji ih je pisao
                      Berdych, Ramos, Berrettini, 3 tipa imaš, nigdje u pravilima nema o trećem tipu.

                      Tumačim li kako ne treba, slobodno neka mi se objasni i postavi broj pravila.


                      5. Ako dodje do promene para (kasno odustajanje od turnira, te umesto tog igraca udje LL)

                      - igrac ima pravo do pocetka meca u kom je doslo do promene protivnika da izabere da li ce mu se racunati prvi pik ili zamena

                      Comment


                      • Jedno pitanje za ubuduće. Sinoć sam spavao, pa nisam mogao da reagujem. Ako se desi ovakva situacija, prvi pik preda pre početka meča, a zamena je počela, imam li pravo da menjam prvi pik?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Idemo momčino, idemo poligloto

                          Thiago Moura Monteiro was born on May 31, 1994 in Fortaleza, Ceará, Brazil. Thiago has three sisters (Letícia, Jéssica and Flávia) and an older brother, Fáber Monteiro, who works as a real estate broker. His mother Fátima Monteiro is retired since he was a child. Monteiro is fluent in Spanish, Portuguese and English.[5]

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Jedno pitanje za ubuduće. Sinoć sam spavao, pa nisam mogao da reagujem. Ako se desi ovakva situacija, prvi pik preda pre početka meča, a zamena je počela, imam li pravo da menjam prvi pik?
                            Pa o tome i pricam,po meni ako je zamena pocela svoj mec to je to ona se racuna,mislim logicno je ,koja je svrha zamene onda,i smisao,valjda je to drugi najsigurniji/prigodniji tip koji si zeleo

                            Noto dok ne pocne,koliko sam shvatio mozes da menjas ili biras,ali u ovom slucaju,prvi pik je predao zamena pocela i sve jasno

                            Ja kao sto napisah samo sam dodao zamenu ,jer moja jos uvek nije pocela i to tek kad je Dale pitao Bojanu,nisam ni znao dal to sme ili moze

                            Uostalom,zabole radite sta hocete,ionako pises da bi lozio,a meni iksreno i nije sad do toga,samo kazem sta je logicno ,ispravno i realno

                            Ono po tim pravilim,ja sam sad uskracen jer juce nisam imao u ponudi Moteira i primoran sam bio na Vinolasa,a sad bih po tebi danas mogao i da biram dal hocu njega ili Vinolasa za prvu opciju

                            Comment


                            • Prije skoro 25god, jedna hrabra žena pod imenom Fatima, spasila nas je ispadanja na suicidu, kako je sve povezano

                              Comment


                              • Fiks, ti si imao legitimno pravo da izaberes koga god hoces od meceva koji nisu poceli. Tako da slobodno mozes da se pridruzis svima nama koji smo danas uz Monteira.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X