Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitao bih mom drugu Mrkiju prvo mjesto.Pa makar i privremeno.Iako covjek ne brani nista u Kvinsu i Vimbldonu tako da ce ga se docepati kako god.

    Comment


    • al ste zaginuli
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ostade li iko da je preziveo

        Comment


        • Ja sam moralni pobednik. Nisam ispao nego sam se povukao plus sam igrao kvalifikacije. Bonus bodovi za mene
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Tipovah Dimitrova, izgleda da je meč odložen zbog kiše.Da li mi se u tom slučaju za danas računa zamena ili čekam da sutra odigra?
            Ili da za sutra tipujem za svaki slučaj?
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Tipovah Dimitrova, izgleda da je meč odložen zbog kiše.Da li mi se u tom slučaju za danas računa zamena ili čekam da sutra odigra?
              Ili da za sutra tipujem za svaki slučaj?
              Pa ne znam kakva zamena kad još nijedan meč danas nije krenuo

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Pa ne znam kakva zamena kad još nijedan meč danas nije krenuo
                Jao da trebalo je u 16:30 da počnu a ne menja mi se on za ovo kolo...ali ako mora...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Imali smo slucaj vec.

                  Dakle mecevi za danas se racunaju za danasnje kolo i poene, bez obzira kada se odigraju, da li veceras ili sutra, a za sledece kolo mecevi koji su po regularnom programu za sutra. Dakle veceras tipujete, ukoliko vam danasnji tip igra sutra..ako prodje Pera tipujem na Miku, jer ne znate da li ce sutra prvi da igra Mika ili Pera...ili cete biti online i pratiti desavanja ukoliko se Pera i Mika ukrstaju, u tom slucaju uskace Zika
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Imali smo slucaj vec.

                    Dakle mecevi za danas se racunaju za danasnje kolo i poene, bez obzira kada se odigraju, da li veceras ili sutra, a za sledece kolo mecevi koji su po regularnom programu za sutra. Dakle veceras tipujete, ukoliko vam danasnji tip igra sutra..ako prodje Pera tipujem na Miku, jer ne znate da li ce sutra prvi da igra Mika ili Pera...ili cete biti online i pratiti desavanja
                    E hvala puno
                    ...samo se čini da će se baš dosta mečeva preklopiti...biće gusto.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Dodala sam.
                      Online pracenje je neophodno ukoliko se Pera i Mika ukrstaju, e onda uskace Zika
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Dodala sam.
                        Online pracenje je neophodno ukoliko se Pera i Mika ukrstaju, e onda uskace Zika
                        A ako pomere Žiku onda Steva

                        Ispratićemo već nekako
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • O ovome sam pricala... dakle Mark, oba ova glavna tipa su ti za danas, ne mozes da biras oba od danas

                          Originally posted by mark it zer0
                          Izmena

                          Poulle / Evans


                          ako prodje Poulle onda sutra

                          Raonić / Anderson

                          Zaboravio si kada si... gde ono bese dezurao i ubacivao parove?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Aha, nisam video. Obrisah post. Dakle, mislite da ce sutra ubacivati jos neke meceve? Nisam bas siguran da ce moci tako da se odradi kako ste planirali.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Videcemo do kraja sta ce biti.
                              Jel stala kisa?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Problem je što 90% mečeva za sutra su oni koje mi računamo da su danas u igri (tačnije samo 1 nije). A ne znamo da li ce bilo sta ubacivati, i onda sutra mozemo u slepu ulicu da udjemo. Moze da nastane previse komplikacija u daljem takmicenju ako budemo igrali tako.

                                Ja ne znam za kisu, nisam ispratio, videh samo da su 2 meca ostavili za danas.
                                Last edited by mark !t zer0; 18-06-19, 17:11.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X