Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U jbm ti mene baksuza kad sam i rekao da ce Lorenci da odigra partiju zivota nisam mislio stvarno...
    I zvanicno me pokopao Simon, prosle godine finale a ove godine najveci uspeh 3. kolo nekog turnira. Ocaj...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ziv ocaj ove godine mene jos proslo kolo Goffin ubio

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne mogu da verujem, Zile je uspeo da izgubi od coveka koji lopticu drzi kao jaje.
        O igrice jebem li te .... a ljudi ovde okrecu nebuloze ....
        Povredjen sam do kraja godine - ne igram.
        I još na jednoj nozi od kraja 4 seta. Od pozdrava na mreži do rukovanja sa sudijom prošlo je bar minut dok je prešao dug put, ni takvo stanje ga nije spriječilo da prođe dalje.

        Šta i kako dalje, ne znam. Plakao sam nad tužnom sudbinom i perspektivom u ovoj igri, toliko da sad moram ići kupiti paklo maramica. Pogodilo me više od Simona, on će nakon ovoga nastaviti igrati tenis, a pitanje je hoću li ja smoći snage za još jedan povratak.

        Comment


        • Crni Batistuta, zašto?

          Comment


          • Jesmo shimnka i ja prošli dalje? Pošto Kyrgios je predao,a rezerve nam pobedile.

            Comment


            • I nismo se proslavili na ovom slemu, boris najdalje dosao

              ostala su jos 3 turnira, a posle menjamo pravila za novu sezonu
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Al je bilo pomeranja na tabeli koliko ja videh

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  I nismo se proslavili na ovom slemu, boris najdalje dosao

                  ostala su jos 3 turnira, a posle menjamo pravila za novu sezonu
                  O kakvom se menjaju pravila radi?

                  Comment


                  • NI, kad ce race tabela?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Vidim da je sledeci turnir Sangaj, procitao sam pravila i sistem bodovanja i hocu da ucestvujem. Nije mi jasno sta treba da uradim kad turnir pocne, kako da izaberem svog pika(jel se stvori neka tabela ili sta vec) i kako da znam da li je moj izbor uracunat i da li ce da se boduje? Molim za odgovor.

                      Comment


                      • Sangaj pocinje 9.10, ali mi svaki turnir igramo od ponedeljka, tako da kad u ponedeljak izadje OOP, izaberes jednog igraca za prvog pika i jednog kao zamenu i postujes, samim tim ucestvujes u igri.
                        Veoma je bitno da ne propustis niti jedan dan, jer to automatski znaci ispadanje.

                        A tabela se obicno napravi tokom tog prvog dana turnira, tako da ces videti i svoj pik.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sangaj pocinje 9.10, ali mi svaki turnir igramo od ponedeljka, tako da kad u ponedeljak izadje OOP, izaberes jednog igraca za prvog pika i jednog kao zamenu i postujes, samim tim ucestvujes u igri.
                          Veoma je bitno da ne propustis niti jedan dan, jer to automatski znaci ispadanje.

                          A tabela se obicno napravi tokom tog prvog dana turnira, tako da ces videti i svoj pik.
                          Hvala ti.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Sangaj pocinje 9.10, ali mi svaki turnir igramo od ponedeljka, tako da kad u ponedeljak izadje OOP, izaberes jednog igraca za prvog pika i jednog kao zamenu i postujes, samim tim ucestvujes u igri.
                            Veoma je bitno da ne propustis niti jedan dan, jer to automatski znaci ispadanje.

                            A tabela se obicno napravi tokom tog prvog dana turnira, tako da ces videti i svoj pik.
                            Hvala ti.

                            Comment


                            • NI , pa kad će izaći nova rejs lista?

                              Comment


                              • Noto je rekao ako ne stigne da postuje igrace kao ja sto sam. Pa da znate ako se ne pojavi igra Congu i Doktora. Bas je zauzet, svi u njegovom selu traze da im nareze novu pjesmu o Djokovicu, samo on ima kompjuter u selu, pa ni na flesku ne moze da im prebaci nego pustaje preko muzicke linije i slusaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X