Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Contador54 View Post
    Sto se kise tice, ja sam glasao za ovu prvu opciju. Nadam se da to podrazumeva da treba proci dva meca, jedan iz dana koji je kisa poremetila (pa sve i da se mec igra sutra) i jedan iz sledeceg dana gde je ponuda meceva ogranicena. Naravno, situacija kad se citavi dani pomeraju je poseban slucaj i o istom mozemo razmisljati ako se desi.
    Da, potrebno je porci 2 meca, nego se samo postavlja pitanje koij mecevi su dozvoljeni za tipovanje.
    A i sto si ti naveo, nije isto kad se prebace samo nekoliko meceva i kad se prebaci 50% meceva, a o celom danu da ne pricam.

    Medjutim, ne bi bilo lose da vec sad imamo neko pravilo, jer kad se desi problem, onda obicno nemamo vremena da raspravljamo, pa ja presecem i uvek neko bude ne zadovoljan i gundja
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ako se pomeri ceo dan ili 80% dana ne vidim kakav smisao ima igrati samo mečeve koji su originalno bili na programu.

      Za ovu drugu Bojaninu igricu deluje interesantno, ali da za ozbiljno igranje traži dosta vremena. Nisam siguran da li zbog obaveza mogu izgurati celu sezonu. Za AO bih možda i probao.
      Last edited by boris03; 02-02-21, 20:37.

      Comment


      • I ja mislim da treba da postavimo neku granicu, npr. ako se 50% i vise meceva odlaze za sledeci dan, onda mozemo da biramo koje hocemo, u suprotnom samo originalne.

        Sto se tice druge igrice, ako ima dovoljno zainteresovanih, mozemo samo AO da odigramo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          I ja mislim da treba da postavimo neku granicu, npr. ako se 50% i vise meceva odlaze za sledeci dan, onda mozemo da biramo koje hocemo, u suprotnom samo originalne.

          Sto se tice druge igrice, ako ima dovoljno zainteresovanih, mozemo samo AO da odigramo
          Zar nije samo jednostavnije da se mogu igrati svi mečevi? Mislim da nema potrebe da se toliko komplikuju pravila. Nije da nekom toliku prednost donosi to što može igrati sve mečeve.
          A igrati samo mečeve od tog dana ako dan spadne na 3 meča nema puno smisla.

          Comment


          • Ostavite to kao do sad i ne komplikujte.
            Napravicete od Vimbldona sprdnju ako usvojite ovo da se za taj dan bira.Haos ce da bude.

            Comment


            • Madrid misli da ce promjenom pravila da se primakne prvom mjestu,nikad prezaljenom.Ocekujem svakakve kreativne predloge od njega.

              Comment


              • Pa ja sam glasao da pravila ostanu ista cccc

                Comment


                • Originally posted by colchonero View Post
                  Pa ja sam glasao da pravila ostanu ista cccc
                  Ja sam mislio da je ovo prvo vazilo do sad.
                  Izvini,bas sam neprijatan zadnjih dana prema ljudima.

                  Comment


                  • Negde rece da si nasao zenu, cini mi se. Pa zastooooo Ivane pobogu, covece???
                    Mislim zasto si neprijatan [emoji2]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Negde rece da si nasao zenu, cini mi se. Pa zastooooo Ivane pobogu, covece???
                      Mislim zasto si neprijatan [emoji2]
                      Zvocanje.
                      I onda moram da trazim zrtve po raznim platformama i iskaljujem bijes na nekom mučeniku ni krivom ni duznom.
                      Mada ja i Madrid se znamo on mene ne shvata ozbiljno,mnogo sam mu gorih stvari pricao i on me iskulira.
                      Prevazišao je on takve stvari.

                      Comment


                      • Zvocanje, a?



                        Madrid je dobrica i kulisa, sreca tvoja
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by E1_PG View Post
                          Zvocanje.
                          I onda moram da trazim zrtve po raznim platformama i iskaljujem bijes na nekom mučeniku ni krivom ni duznom.
                          Mada ja i Madrid se znamo on mene ne shvata ozbiljno,mnogo sam mu gorih stvari pricao i on me iskulira.
                          Prevazišao je on takve stvari.
                          Ja mislila da si se zaljubio, pa ti sve lepo, a ti izgleda preskocio taj korak
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • A i madrid se zaljubio, hvala Bogu, inače je kritično bilo. Sad mogu šamari da mu se lupaju, sve oke.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ja mislila da si se zaljubio, pa ti sve lepo, a ti izgleda preskocio taj korak
                              A nije,drzi mene to jos .
                              Veliki sam ja emotivac.
                              Ali eto, moraju se neki problemi javit, ja sam teska osoba za saradnju.
                              (Vec sam izgleda obolio od stokholmskog sindroma)
                              Last edited by E1_PG; 03-02-21, 13:24.

                              Comment


                              • A u pravu je Ivan za prvo mesto, par puta mi izmice za 1 tacan tip hahahaha. Iako nisam salty ofc, ali je neprezaljeno def, kao onaj AO gde Rafa imao brejk.




                                Originally posted by nezainteresovan View Post
                                A i madrid se zaljubio, hvala Bogu, inače je kritično bilo. Sad mogu šamari da mu se lupaju, sve oke.
                                E sram te bilo za ovo, rekli smo nema pominjanja samara ccc, sad ces da vidis, upisuj me Bojana u dubl sa iceteom, ide se po duplu krunu...

                                Pa nek markan igra frilenserski

                                Comment

                                Working...
                                X