Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vasek vuce povredu ledja u zadnje vreme, predao polufinale Chennai-a, propustio Sydney, predao 3. kolo AOa i odustao od Delray Beach-a. Sve to zbog iste povrede. Posle je dosao u Acapulco i Dolgopolov ga je otresao. Ubacio 60% prvog, a uzeo 48% na servis, samo 55% posle prvog. Kukushkin nije nesto siguran server na outdoor hardu, ali ako servira kako valja nema sta Vasek da trazi ukoliko nije potpuno oporavljen, a tesko da jeste.

    Comment


    • Na Dodiga i Sijslinga sam rekao da vise nikad necu igrati pa makar oni igrali protiv 1500-tog na listi.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Delpo se povukao sa turnira, niko ga nije stavio kao prvog pika, ali jeste Velja_JA kao zamenu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ajde Apa, Aki čeka da promućka formulu.

          Tako je bice Od njih dosta do daljnjeg...
          Last edited by miloolja; 09-03-14, 18:32.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Delpo se povukao sa turnira, niko ga nije stavio kao prvog pika, ali jeste Velja_JA kao zamenu.
            A da se stavilo na Lopeza, da li to znaci da bi se odmah proslo?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              A da se stavilo na Lopeza, da li to znaci da bi se odmah proslo?
              Ne, zato sto umesto Delpa igra LL Ward
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Igraju ljudi na sigurno sa Cilom bratom, a Vasek siguran ko kuca. Zanimljivo ce bit ako se nekome veceras otvori zrijeb, citaj Delpo ispada
                Dominira #formula
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • E, a sada kreće bajanje
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #formula kaze da Cila prolazi dalje jer je on moj 6. pick po redu.

                    Dodig mora para da zaradi za ugalj pa da moze da rostilja, tako da vjerovatno i on prolazi. Risa je diskutabilan
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Dusan View Post
                      Vasek vuce povredu ledja u zadnje vreme, predao polufinale Chennai-a, propustio Sydney, predao 3. kolo AOa i odustao od Delray Beach-a. Sve to zbog iste povrede. Posle je dosao u Acapulco i Dolgopolov ga je otresao. Ubacio 60% prvog, a uzeo 48% na servis, samo 55% posle prvog. Kukushkin nije nesto siguran server na outdoor hardu, ali ako servira kako valja nema sta Vasek da trazi ukoliko nije potpuno oporavljen, a tesko da jeste.
                      Rizikovacu
                      sigpic

                      Comment


                      • Vlajko ako prodjes otvaras sebi siroka vrata za zavrsnicu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Rizikovacu
                          Dobar rizik jer Kukushkin ima katastrofalnu sezonu za sada, ni traga od onog Kukushkina iz Moskve krajem prosle sezone. Da je neki za nijansu bolji igrac sa druge strane, Vasek ne bi imao sta da trazi tu.

                          Pick of the day je Dodig, dobice danas, a sledeci put ce ga Novak pocistiti
                          Last edited by Dusan; 09-03-14, 19:05.

                          Comment


                          • Originally posted by Dusan View Post
                            Dobar rizik jer Kukushkin ima katastrofalnu sezonu za sada, ni traga od onog Kukushkina iz Moskve krajem prosle sezone. Da je neki za nijansu bolji igrac sa druge strane, Vasek ne bi imao sta da trazi tu.

                            Pick of the day je Dodig, dobice danas, a sledeci put ce ga Novak pocistiti
                            Isto kao sto je i Istomin bio 1.dana
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne mogu se porediti lepi Rade i kolumbijski sljakas

                              Morao sam da tankujem IW, cuvam snagu za RG. Zvucim kao Novak

                              Comment


                              • Cipe pjeske

                                Predobar mu je zrijeb da ga se ovako lako baci protiv jednog lakrdijasa kao sto je Lorenzi, #formula power
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X