Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ledeni 80 View Post
    Ko je prepisivao
    Ajd sad ovako posto imam vremena.
    Cestitala sam shminki, jer je izabrao Wua koga ne bih ni za tri zivota, ali nisam ga ni gledala nikada.

    Tebi nisam cestitala, jer je Agut bio logican izbor, tipovala bih ga i ja da nije vec zavrsio svoj mec jutros kada sam dosla.
    Eto.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Olja zezam see a da ti vratim za kafu I za zvocanje kad si me zeznula onako postenski

      Comment


      • Muaaaaa svasta...

        Ne znam ja, ovde je cesto na snazi nerazumevanje... pa da se objasnimo odmah, da ne prodje neko ko onaj zec iz sume...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Muaaaaa svasta...

          Ne znam ja, ovde je cesto na snazi nerazumevanje... pa da se objasnimo odmah, da ne prodje neko ko onaj zec iz sume...
          Ko te ne zna skupo bi te platio,a ko te zna jos vise te placa
          Ma sve smo se razumeli

          Comment


          • Bodonosna sezona na suicidu. Bas je milina igrati i gledati kako skoro svi ispadamo (osim par puta) u prvih par dana.

            Comment


            • Ovoliko nije ispadalo 1-vi dan ja ne pamtim

              Comment


              • Mislila sam da sam samo ja "izabrala"... Sad tek pogledah rezultate [emoji33]

                Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Posle ovog masakr trebamo angažovati nekog žestokog doktora. Jer ovi što su gledali mora da su se razni simptomi javili Na kraju ispalo samo kao da imamo 1 turnir manje u kalendaru i to je to

                  Comment


                  • Tačno će Wu sad da nas poobara

                    Comment


                    • Nije uspeo idemo dalje

                      Comment


                      • Dobro se drži četvorka koja je preživela prvi dan. Izgleda je ovde bilo najbitnije ne zgaziti minu prvog dana

                        Comment


                        • Dosta I ovoliko moglo je I bolje a sad sta je tu je

                          Comment


                          • A ovo danas slučajno vas Borna iznenadio inače bi ste išli lagano do titule Ipak i ovo je odlično naspram ostalih.

                            Comment


                            • Bolje Borna neko neki tamo anonimus

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ahut Manarino
                                Mahut ili Agut?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X