Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav ce masakr Ajzner da napravi
    sigpic

    Comment


    • V1adane, ko je A.Tabilo?

      Nikad cula/videla. Hvala.
      -To define is to limit.

      Comment


      • Ja sam nazalost čuo.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Alehandro Gonzales Rodrigez Morales Tabilo je cileanski teniser visok 188 cm i ima da urnise Ajznera sa servisom, jak kao stijena kad se dodje do TBa, mladji od Amerikanca 12 godina i spreman na borbu na vrelom afaltu Melburna. Promijenite dok imate vremena
          sigpic

          Comment


          • Hahhahaha.

            Ko su mu roditelji? Omiljena hrana? Kucni ljubimci?

            Kad vec padamo, da bar znamo zbog koga.
            -To define is to limit.

            Comment


            • Bas mnogo povjerenja u covjeka koji tesko da bi mene brejknuo.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Uu pa ja sam prosla
                Preseo mi Karenov tenis i sve imala osecaj ko da je ispao , tj. oboje -.-
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A gledaj sad Olja kad dobije Kirijosa u 3 kolu
                  Dodjose nam balkanci glave danas
                  Last edited by ledeni 80; 24-01-20, 10:58.

                  Comment


                  • Ja zaboravio tipovat. Jedino Federer osto a on 1 1 u setovima eto ako primate Rogera, sumnjam da je neko za mene tipovo

                    Comment


                    • Isti slučaj ovde, s tim da bi moj tip apsolutno bio Cicipas, u stvari hteo sam to da tipujem a kako sam zaboravio ne znam. U svakom slučaju sve je kako treba da bude, ispao bih u svakom slučaju.

                      Comment


                      • Po svim pravilima, ispali ste
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Po svim pravilima, ispali ste
                          ok nemojte samo da bude onih gluposti, tipuujem za ovog onog ako ne dode

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            ok nemojte samo da bude onih gluposti, tipuujem za ovog onog ako ne dode
                            Ako niko nije tipovao za tebe, onda si ispao jer si zakasnio, ako je neko tipovao onda je ok sve.
                            Ne razumem sta si ovde hteo da kazes
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Madridista i moja malenkost krećemo nemilosrdno od samog starta, reklo bi se potpuno očekivano. Odigrao sam najbolje od svih, trebao uzeti 2000, i to se očekivalo.
                              Eh Gogo, Gogo, šta si propustila, sad plači i tuguj, povratka meni nema. Imala si jednu šansu da igraš s Đokovićem ove igrice i uprskala si

                              Comment


                              • mislis tvoja malenkost

                                slazem se, madrid je odigrao potpuno očekivano...



                                Spoiler
                                , salim se dzoni
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X