Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to sve u liričkoj formi.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa zar niste ti i Sandu par?
      On je još neodgovorniji od mene. Treba neko ko zna cijeli žrijeb napamet, vježba virtuelne žrijebove, predviđa budućnost, a da bude Lajović u timu.


      Originally posted by Vladan View Post
      Ti dobijas drugu najljepsu kad bude ovo takmicenje sredinom januara.
      Dogovoreno, uz nabrojane uslove iznad, mora biti i lijepa.

      Comment


      • Cak i da nije, a ti me noto znas, za mene je svaka zena lijepa, kad ja to srocim svaka ce biti kao Brizit Bardo. Prijave u inboxu traju do 15. januara.
        sigpic

        Comment


        • Za sad su se prijavile Olja i Bojana, krenula guzva, polako ima vremena do 15. stici cemo sve
          sigpic

          Comment


          • Čudno mi da neće niko sa mnom. Goga je otrčala drugome u suicide zagrljaj samo da ne bi bila sa mnom

            Comment


            • Prva sam dala ponudu... Trebao si biti brzi

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

              Comment


              • Ne, nego si ti trebala biti sporija.

                Comment


                • Gogo otisla si e pa neka
                  Neka su ti srecni put
                  Svakog svoja sudba ceka
                  I list padne kad pozuti

                  Ajde idi drugome
                  Noto ima svoje drugove
                  Nocu lutace, drugoj srce ukrasce
                  Opet iz mrtvih ustace
                  sigpic

                  Comment


                  • Lord je iskusan, takav meni treba... Mislim dubl partner!

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                    Comment


                    • S obzirom da noto ima 72 godine sumnjam da je bilo ko iskusniji od njega. Iskustvo, mudrost, bez starca nema udarca - noto.
                      sigpic

                      Comment


                      • noto zbogom
                        lord je zgogom
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ukoliko zene zele, a ja znam da zele da igraju samnom sve sto je potrebno je da mi posalju sliku i ja cu odabrati na osnovu cijelokupnog utiska, dakle najljepsu. Za sad je Olja ta, ali ne dozvolite joj da se ususka, sigurno ce se pojaviti neka ljepsa od nje. Mozemo i da biramo umjesto najljepse teniserke najljepsu forumasicu i pobjednica bi igrala u paru samnom. Eto odlicne ideje.

                          E1 V1ad
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Na opštu tugu svih protivnika prijavljujemo se Madrid i ja u dubl. Obećavamo da nećemo igrati svaki turnir punom snagom kako bi takmičenje bilo što zanimljivije.

                            Goga će tokom sezone uvidjeti koliko je pogriješila što me propustila.

                            Comment


                            • e vala si se usrećio. kakav očajnički potez.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Na opštu tugu svih protivnika prijavljujemo se Madrid i ja u dubl. Obećavamo da nećemo igrati svaki turnir punom snagom kako bi takmičenje bilo što zanimljivije.

                                Goga će tokom sezone uvidjeti koliko je pogriješila što me propustila.
                                Raskinuli ste ti i Sandu? Msm saradnju...Ja sam u šoku
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X