Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno, zaista ne vidim gde je ovde problem?
    od jedne najobicnije igrice, pravite nauku, pitanje zivota ili smrti
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nista bez da se Olji prebaci 1000 Bojaninih poena i zavrsena prica.

      Comment


      • Ja uvijek igram posteno, to shvatite

        sigpic

        Comment


        • i meni par puta palo kad vidim da Indigo ništa nije odigrao - što nisam odigrao za njega? Al ono ko će znati kad će on da preskoči, realno.

          Ali baš nebulozan zahtev mladjanog madriđana.

          A što se tiče ovoga ko je počularan, i ko nema prijatelje da tipuju za njega, odgovorio bih u maniru sestre splitskog gradonačelnika "pa što nisu izgradili odnose sa komšijama".
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • ovo B, to sam ja, cisto da se zna
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja uvijek igram posteno, to shvatite

              ETo to je vrlo legitimno. Mislio sam na tipove kada vidimo da nekog nema i onda stavimo, " madrid djokovic pa ako dodje nek menja."

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                ETo to je vrlo legitimno. Pre svega sam mislio na tipove kada vidimo da nekog nema i onda stavimo, madrid djokovic pa ako dodje nek menja.
                pa ja napisem
                Vladan
                Berdych (Kukushkin)

                a po tvome bi trebalo da se najavi ranije danima, a posto mi on nije dubl partner, onda ja ni ne smem da tipujem za njega itd
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa ne, zato sto ti je vladan rekao da mu stavis, to je 100% njegov tip. Ja pricam o situacijama kada mi stavljamo nekom nase tipove, jer te osobe nema, a bez dogovora sa tom osobom.
                  Last edited by colchonero; 25-03-19, 11:28.

                  Comment


                  • Tipvala sam za razne ljude ovde kad god bi mi poslali poruku tipa "igraj za mene tog i tog, ja ne mogu" ili "igraj za mene ovaj turnir nisam u mogucnisti da dolazim", bez obzira da li je taj ili ta moj partner.

                    A tako su radili i mnogi drugi u ovoj igrici za sve ove godine unazad i vrv osvajali turnire za druge, tako sam radila i ja kada odem na odmor, doduse za mene niko nista nije osvojio

                    A na sve to vas zulja nesto sto se desilo PROSLE godine.
                    I stalno primedbe i nejasnoce u sezoni, kada se zavrsi ista i pita ovde...ajde da vidimo sta da menjamo... niko se ne javlja nikada.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Pa kad neko napise igraj za mene to je potpuno ok onda tu nema problema. I nerealni je pisao papiju da mu odigra, znam ja. Ja sam sam pisao akiju na FB kad sam bio u banovima. Bojana tebi, Vladan Bojani. To je ok. Jer se taj isti setio suicidea, samo nije u mogucnosti.
                      Last edited by colchonero; 25-03-19, 11:34.

                      Comment


                      • Znaci vidis da tvoj partner, ako igras dubl, nije tipovao, nije ti poslao poruku i neces da tipujes za njega?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Znaci vidis da tvoj partner, ako igras dubl, nije tipovao, nije ti poslao poruku i neces da tipujes za njega?
                          Bas suprotno, dzoni je rekao da bas zato sluzi dubl partner.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Bas suprotno, dzoni je rekao da bas zato sluzi dubl partner.
                            Ne, on je rekao da iskljucivo dubl partner sme da tipuje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ne ne, zato i pise za dubl partnere da mogu, jer te je ta osoba odabrala za saradnju i sebi najblizu. Ali ako vidis da X osoba koja nam je draga, nije tipovala nije ok da se odigra za tu osobu, jer za Y osobu niko nece odigrati. Lepo sto X osoba iako je potpuno zaboravila ima dosta ljudi na forumu koji ce se nje setiti da nije odigrala, ali ne bi bilo fer prema Y osobi,. A lupam i X i Y osoba na istoj zurci, izasli zajedno.

                              Comment


                              • Napisao? U poslednjem postu nije, pre toga vrv sam preskocila.


                                U svakom slucaju za mene nerezonski zahtev. Bas bez pokrica.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X