Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema tu stava, sve piše u pravilima. Nije isto za prvo kolo i ostala, to što se ovdje može kako hoće je druga stvar. Problem je kad se ostane pri svom tipu, a nije problem treći tip koji krši sva pravila

    Comment


    • Samo mi odgovori da je Kukushkin pobedio koji bi bio tvoj tip?

      Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Noto, ako ti smatras da je fer i posteno, a ti igraj, preskoci jos narednih par dana pa se ukljuci negde od QF, ja zaista vise nemam nameru da se natezem sa tobom. Posebno sto ti ovo nije prvi put, nego ko zna vec koji po redu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Samo mi odgovori da je Kukushkin pobedio koji bi bio tvoj tip?

          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
          Odgovorio sam ti, idi pročitaj pravilo broj 5.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Noto, ako ti smatras da je fer i posteno, a ti igraj, preskoci jos narednih par dana pa se ukljuci negde od QF, ja zaista vise nemam nameru da se natezem sa tobom. Posebno sto ti ovo nije prvi put, nego ko zna vec koji po redu
            17x? Ovdje si mi uračunala sve žalbe ukupno na forumu, nije problem. 1/4 je ok ponuda, razmisliću o tome.

            Jedno je sigurno, nije fer pozivati se na pravila.

            Comment


            • Ma sto se mene tice, pocni svaki turnir od QF, jer ces 100% da nadjes pre toga da nesto nije po pravilima
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Koje spinovanje

                Comment


                • Nije spinovanje, nego si dosadio, radi sta hoces
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Drago mi je što su argumenti, kreni od 1/4, dosadan si i slično. Pošto sam lagano dokazao nepravilnosti, povlačim se kao pobjednik, Monteiro se ne računa, fer je kršiti pravila.
                    I nemoj širiti svoja tumačenja van igrice, čovjek se drži za riječ, a volovi za rogove. Dogovor je dogovor, naučićeš jednom

                    Comment


                    • Ja sam svoje argumente iznela, ti neces i ne zelis da ih saslusas, pametniji popusta
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bojana sta je sa tabelom

                        Comment


                        • Eto na kraju da ne bi bilo "ostecenih", kontroverznoh nastavka tipovanja ili neresene situacije svejedno Tomik isprasio Monteira. Ovaj put rupa u pravilima nije imala posledice, ali treba to da se sredi.
                          Last edited by colchonero; 21-03-19, 21:10.

                          Comment


                          • Ovde kada covek iznese pravilo i u pravu je napise mu se da je dosadan.
                            To je ono najgore.... Ne treba nam takva igra.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Imam konstruktivni predlog za zamenu tog pravila.
                              Tipujemo pik i zamenu.
                              Ako dođe do povlačenja pika,važi zamena.
                              Ukoliko dođe do povlačenja i zamene- više sreće na sledećem turniru.

                              Postojeće pravilo je dobro ukoliko smo informisani da se pik povukao,ali neretko mnogi dođemo,tipujemo i možda i ne ispratimo tokom dana šta se dešavalo pa ne stignemo da promenimo do početka meča.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Ovde se jedino Mara I ja ne bunimo

                                Comment

                                Working...
                                X