Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Čista igra sreće
    To i ja kazem
    Spoiler
    kad izgubim.


    Originally posted by Lord Samuraj View Post
    Igrao bih ja rado sa tobom. Ali nisam izrada da napustim trenutnog partnera. Bilo bi nekorektno.
    Boldovano se podrazumeva, svi zele prvo mesto.
    Ma svakako ne bi igrali zajedno, treba neke kriterijume ispunjavati da bi postao moj dubl partner.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Boldovano se podrazumeva, svi zele prvo mesto.
      Ma svakako ne bi igrali zajedno, treba neke kriterijume ispunjavati da bi postao moj dubl partner.
      De me podsjeti koja si zavrsila prosle godine.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        De me podsjeti koja si zavrsila prosle godine.
        Nisam prva, ostalo je nebitno.
        Osim toga odustala sam pre kraja sezone, falila mi je motivacija. Nece se ponoviti.
        Last edited by icetea; 19-01-19, 02:08.
        -To define is to limit.

        Comment


        • Originally posted by icetea View Post
          Spoiler
          kad izgubim.


          Ma svakako ne bi igrali zajedno, treba neke kriterijume ispunjavati da bi postao moj dubl partner.


          Opekotine treceg stepena, paradoksalno dosle su od ledene tee.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Opekotine treceg stepena, paradoksalno dosle su od ledene tee.
            Zna Samuraj (nadam se) da se salim.

            Nego, nadala sam se da cu moci da izbegnem Dimitrova a sad moram na njega ako zelim titulu.
            -To define is to limit.

            Comment


            • da budes 1 ledena ovde ko je uspeo da uzme titulu na AO i navijacemo ja i Mara za tebe

              Comment


              • Originally posted by icetea View Post
                Zna Samuraj (nadam se) da se salim.

                Nego, nadala sam se da cu moci da izbegnem Dimitrova a sad moram na njega ako zelim titulu.
                Pa normalno da se salis. To bi bilo kao da Bencic kaze Federeru ne ispunjavas kriterijume da mi budes partner.

                Teska odluka na koga igrati danas.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Pa normalno da se salis. To bi bilo kao da Bencic kaze Federeru ne ispunjavas kriterijume da mi budes partner.

                  Teska odluka na koga igrati danas.
                  Al smo skromni

                  Comment


                  • Nema potrebe za laznom skromnoscu Nemanjicu. Rezultati sve govore.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Nema potrebe za laznom skromnoscu Nemanjicu. Rezultati sve govore.
                      Ja jedino što vidim da uvek puno pričaš i to je sve

                      Comment


                      • CARE!!!
                        Izdao si me.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pa gde na njega... meni zao sto nisam imala petlju da stavim Spanca za prvi pik, al eto...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam hteo na Cilkana ali me Bice odgovorio. Sada pa Roger za dva seta ne moze da brejkne Ciciripija..

                            Sent from my moto e5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Da li cemo to svi danas da zavrsimo ovogodisnji AO?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meni je bila dilema ili CAR ili Agut. Jer naravno ide se na titulu. Ili igram ili ne igram.
                                Imao sam i Tiafoa slobodnog, pored naravno Federera, Cicipasa, Nadala i Tomice. Ali njega nisam smeo.
                                I Cilic i Agut igrali tokom ovog turnira duge neizvesne meceve, obojica iznureni.... Opet i ako Agut rastura kako igra mrvu vise sam verovao CARU.
                                Jbg. Da je ovo proslo bio bi mi otvoren put ka samoj zavrsnici. Bije i sta je tu je.

                                Mogao sam Federera, Nadala... Ali je to predavanje unapred.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X