Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 56/80 i 50/80

    Comment


    • Ufff sutra tesko za tipovanje
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Kako stojite na bracketu?
        74/80 42/80

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          74/80 42/80
          Nemoj da mi zameris ali 74/80 bi dalo preko 80 poena(ne moze ni uteoriji manje da da), a prvi na tabeli ima 79

          Sta svi dajete xx/xx a niko bodove, a lista zasnovana na bodovima
          Last edited by colchonero; 31-08-18, 04:05.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kod muskaraca jos i nisam toliko losa 61/80, a zene 49/80
            To je vrlo solidno

            Comment


            • Uzasan dan za tipovanje, svako svakog moze da pobedi, osim Rafinja
              Moram posle da prostudiram...svi na Iznera -.- pihh
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Nemoj da mi zameris ali 74/80 bi dalo preko 80 poena(ne moze ni uteoriji manje da da), a prvi na tabeli ima 79

                Sta svi dajete xx/xx a niko bodove, a lista zasnovana na bodovima
                Tek sam posle videla da se postoje i bodovi
                muskarci 71, a zene 57
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by icetea View Post
                  Ajde sto sam ispala, nego mi se Thiem rastuzio.

                  Kako je ovo lepo videti...

                  P.S.Pa znas kako oni ove sezone (Kiki&Tim) cim jedno ispadne sa nekog turnira ,odmah sledece kolo ispada i i on ili ona...Ljubav je to

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Uzasan dan za tipovanje, svako svakog moze da pobedi, osim Rafinja
                    Moram posle da prostudiram...svi na Iznera -.- pihh
                    Pa kad' prepisuju od stručnjaka
                    Ima da popadamo...Ja čitav turnir igram protiv naših,mora doći to na naplatu...
                    Izner nije blistao a opet Dušan je Dušan.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Kako stojite na bracketu?
                      atp 67p tj 57/80
                      wta 62p tj 53/80

                      Comment


                      • Izgleda da se ne čita šta piše naš drug Fiksni
                        Kiki je juče ispala
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Izgleda da se ne čita šta piše naš drug Fiksni
                          Kiki je juče ispala
                          Znas li ti da sam se samo zato dvoumio,dal da tipujem danas na Dominika

                          A vidis ti kako nasi Tea i Markan,on promeni tip ispadne,odmah sutradan ona promeni tip i ispadne...Ma isti su.
                          Ma sladji su mi od Kiki&Dominika
                          Last edited by 61563; 31-08-18, 14:00.

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Nemoj da mi zameris ali 74/80 bi dalo preko 80 poena(ne moze ni uteoriji manje da da), a prvi na tabeli ima 79

                            Sta svi dajete xx/xx a niko bodove, a lista zasnovana na bodovima
                            Ma ja ni ne igram. Lupio sam ovo bezveze.

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Sta svi dajete xx/xx a niko bodove, a lista zasnovana na bodovima

                              Comment


                              • A ubacili su poene od sinoc, sad sam 72/96 tj. 93 poena za ATP i 60/96 tj. 79 poena za WTA
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X