Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • shminka, ove godine moramo malo ozbiljniji da budemo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      U rangu dubla Anduhar-Volandri, dajte malo ozbiljnosti
      Jadan tvoj partner tamo na fudbalu ispasta jevta ,ali njega briga a jos i pogadja neke ludnice,ovde si uhvatio NI-ja,on deluje ozbiljno al popustljivo ,onako stalozen i dobar,kako se ste sklopili ja ne znam.

      A Bojana,malo realnosti sve od osim lakog trijumfa dubla Madrid-61563 bilo bi veliko iznanadjenje,singl ce biti zanimljiv,dal Madrid ili ja,ali ajde tu se nikad ne zna,tu vam dajem neku sansu

      Al se cepa na Dolgopolova,valjalo bi da Haider Maurer,odigra par kola zivota,bilo bi fino
      Last edited by 61563; 14-01-18, 22:32.

      Comment


      • Straxx90 - ACM Dejan
        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

        Comment


        • Manda i ja.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            kad Mara napise neki pik to podhitno treba da se okrene kontra
            To se podrazumeva
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Al se cepa na Dolgopolova,valjalo bi da Haider Maurer,odigra par kola zivota,bilo bi fino
              Bez izgubljenog seta.
              Ali Troicki bi definitivno mogao da pocisti konkurenciju.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Eto mene u 2 kolu

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  Ali Troicki bi definitivno mogao da pocisti konkurenciju.
                  Rutinski Viktor

                  Comment


                  • Kakav Bolt, nije ovo atletika.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ma jasno, nije se ni dovodilo u pitanje da može nešto Jusin mali tu napraviti

                      Comment


                      • Ubodem Belindu, mcdonalda i ruuda na fantasy ali tu je uvijek neugodni anderson da ponisti sve

                        Steta za viktora, bilo bi fora da porusi sve odma prvi turnir i malo srusi entuzijazam
                        Last edited by Mrkela; 15-01-18, 07:37.

                        Comment


                        • Vidim da je malo falilo da pola igraca ispadne vec prvi dan.... zanimljivo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Akcenat na ..malo falilo

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nerealni, aj sad cu da ti uvazim pik, ali sledeci put gledaj da ipak tipujes na vreme
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • da l sam i na poslednji meč zakasnio

                                hvala lepo
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X