Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Zbog cega su svi ubedjeni u pobedu Janovica protiv Lopeza?
    gledao sam ja felija oba meca..... kao i uvek kad ima stream za kralja
    u jednoj reci - TRAGEDIJA
    kudlu je prosao nakon sto je spasio 3-4 MP i servis amera za mec, ali posto je to samo kudla i glup je kao noc, jbg, prosao kroz iglene usi ..... inace, felija sam prvi put video nervoznog, stalno je urlao na nekoga u publici, svadjao se sa navijacima, ironicno im aplaudirao... par puta zategao 2.servis kao prvi iz besa i debelo promasio....onda radi tog meca uzmem manarina pre 2 dana, on povede simbolicnih 6-4 6-4 4-0 da bi prosuo tih 4-0 i u sledecem setu predao zbog vrucine/mucnine... nzm, ono sto sam video od lopeza je prilican uzas... pritom podloga usporena dosta, nema mu servis neku znacajnu prednost, a bez toga je on polumrtav, mnogo su ga brejkali i kudla i manarino (kudla 4/7 , manarino 9/15 iskoriscene bp) ..... pritom je izjavljivao kako nije bas najspremniji i to se debelo vidi, imao je vise srece nego pameti.... a i cini mi se da je pocelo dosta da mu smeta vreme i vrucina... jos na svu muku nema dan pauze izmedju singl meceva, nego se pati u dublu sa maksom mirnim

    jeste jana dementina, ali ako nije u stanju posle lemonfa da pobedi ovako bednog feliciana onda nije ovo za njega

    eto , ukratko kad mu ne veruje ni najveci fan, onda pretpostavljas koliko je sat.... msm da ovo moze da ode na Felijevu vodenicu samo ako jerzi 'izdominira' sa nekih 70+UE

    Comment


    • Hhahahah ja kontam da ce biti 5 setova,mora da krene Lopeza jednom
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kod igraca tipa Lopez,a pre svega Janowicz forma nije toliko ni bitna,u toj bitci pobednik je neizvestan,a ja volim da budem na cisto,tako da sam se povukao

        Comment


        • Ja sam Janovica vec koristio,ali ne bih ga stavio svakako.Ovako uzdam se u Big Johna i njegov servis,valjda moze da dobije Mulera u 3 taj brejka
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ubi nas Jerzyi

            Predaj nesposobnjakoviću

            Comment


            • Kakva prevara majstora Janovica. Samo mi nije jasno kako je uspio izgubit od covjeka koji ni sam ne zna kako je dosao do 3. kola
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa ja sam vam rekao,da se ludi sto igrate na njega,a mene obori mrtvi Izner,znaci strasno
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Pa ja sam vam rekao,da se ludi sto igrate na njega,a mene obori mrtvi Izner,znaci strasno
                  Dva servera,pa gde to igras..
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Ma cuvao sam ove jace za posle i ocekivao sam da ga Izner dbije u taj brejku nekom,on puko u oba
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • e moj partneru moramo dosta toga jos da ucimo

                      Comment


                      • Ma zauzet sam malo vise oko faxa pa nisam lepo analizirao meceve,bice bolje od Dubai-ja
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Vreli dani, tople noci ko li ce se opeci nocas
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Ala se igra na siguricu (Noleta)
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ala se igra na siguricu (Noleta)
                              Ma jok racunaju da Nisika uzima titulu, pa da potrose Novaka dok je vreme...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Monfa, ti si vec igrao Berdiha, ostao ti je samo Stan
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X