Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nadalu i Djokovicu sad bolje da padnu na 5. i 6. mjesto, imace laksi zrijeb nego ovako
    Marej, Fed, Ferrer u 1/4, not bad

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Ma dzaba je to,dok se na svojo kozi ne oseti dzba gledanje i samo pokazivanje.
      Ne slazem se, po meni je Rogerova aura nepobedivosti bila prvi put ozbiljno narusena 2007. kad je pukao 2 puta od Kanjasa i tada je pocelo sve da se menja. Tada je sigurno dosta igraca pomislilo, ako moze ovaj da ga dobije, zasto ne mogu ja, nisam ja losiji.
      Evo ga i Ljubicicev tvit posle finala:
      Ivan Ljubicic ‏@theljubicic
      I wonder how many players went: "oh, so it can be done!" . Big congrats to @stanwawrinka . Fantastic achievement
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pa dobro, manje od 4000 bodova nam beži Rafa.. piece of cake..
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Sharda objasnila, jedan od boljih postova koje sam ikad ovdje procitao!

          Čitati ovakve stvari, nakon prethodne godine i komentara upucenih na svaki Rafin potez...nevjerovatno...od ljudi koji poznaju tenis kao svoj dlan...šega

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ne slazem se, po meni je Rogerova aura nepobedivosti bila prvi put ozbiljno narusena 2007. kad je pukao 2 puta od Kanjasa i tada je pocelo sve da se menja. Tada je sigurno dosta igraca pomislilo, ako moze ovaj da ga dobije, zasto ne mogu ja, nisam ja losiji.
            Evo ga i Ljubicicev tvit posle finala:
            Pa zar ti Bojana da pomazes da tvoj "miljenik" Tomica ne skida odma` gace e svasta cu jos procitati.
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Dusane,

              Mi se jako mnogo slazemo, barem 90%. Ja cu pobrojati onih 10% pa da zavrsimo:

              1.
              Stan je bolje takticki igrao protiv Novaka nego ikad prije. Samim tim je igaro bolje nego prosle godine. Doduse i Novak je bio bolji ove godine. Pricamo o nijensama.

              2.
              Ne slazemo se oko definicije choking.

              "Znam da ovo moram dobiti, a bojim se da necu", znaci da padas beza razloga

              "sta cu, sve se urotilo protiv mene" to je poslije svih linija koje Vavrinka pogodio ranije (pogledaj brej vavrinkim u drugom setu, pogadje bolje nego danas, i u prvi u trecem setu, jedna mreza i tri linije.) i miss-hit-a. shampion mora da prevazidje to, ali to jos uvijek nije choking

              3.
              Jedina stvar koja vodi vodu na tvoj mlin da je bio choking je sljedeca: Novak je imao bolje brojeve, doduse malo bolje, dakle bio je bolji i izgubio je. Medjutim dok igras nije uvijek lako zanati statistiku. Oni nemja internet.
              1. Meni je prosla godina bila jaca, sreca mu je izostala jos su i sudije pogresile kod jednog kljucnog poena. Mlatio je i nije promasivao, nije mogao da se zaustavi. Ja boljeg Wawu jos nisam video posle tog meca, pa ni sad. Da je bolje rasporedio poene ove godine i da mu se poklopilo dosta toga, jeste.

              2. Koji je razlog Novakovog onolikog pada u petom setu koji je imao u rukama i kontrolisao ga vecinom stvarno ne znam, a i da ga znam ne bih mogao da ga razumem. Zato i to podrazumevam pod choking. Onaj pad koji ne mogu da razumem. Da su to bili Mahut ili Chardy, pa i ne bi bio choking.

              3. Imao je Novak nekoliko poena vise, ne secam se, cini mi se 3, tu se isto vidi to rasporedjivanje poena i ne koriscenje prilika, stvarno nerazumljivo za mene.

              Comment


              • Marej ce da pravi dar/mar u zrebu....bice zanimljivo. Fedjica moze protiv svih osim Nadala..Samo ce se Fereru svi radovati....
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by AIRBORNE View Post
                  Pa zar ti Bojana da pomazes da tvoj "miljenik" ne skida odma` gace e svasta cu jos procitati.
                  Moram da priznam da ne shvatam post
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Pa zar ti Bojana da pomazes da tvoj "miljenik" Tomica ne skida odma` gace e svasta cu jos procitati.
                    Ta ista Bojana je svasta govorila za Berdycha itd...
                    sigpic

                    Comment


                    • AIR, editovao si post

                      pa on skida gace protiv svih osim protiv Feda, red je i da se to promeni, tako da ne vidim gde je problem u mom postu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        AIR, editovao si post
                        pa on skida gace protiv svih osim protiv Feda, red je i da se to promeni, tako da ne vidim gde je problem u mom postu
                        vragolančice
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Wawa od 12.11.2013 ima svoju temu, do pocetka AO imao stranicu i po` a od tada do sada 8. str. samo sto nije.
                          Spice Girls su male mace za Stanetovu rapidnu popularnost.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Bandwagoneri

                            Prvi put u karijeri osvaja dvije titule u sezoni, sesta titula u karijeri. Prvi put u karijeri pobijedio prvog reketa svijeta, ima i 15 poraza. Brugera zadnji dobio prvog i drugog reketa svijeta na putu do titule, RG 1993. Drugi iza Ivanisevica kojem je trebalo najvise Slamova da dodje do titule, 36. Slam, Ivanisevic iz 48. pokusaja. Prvi igrac van TOP 4 koji osvaja AO jos od Tomasa Johansona koji je osvojio titulu 2002. kao 16. nosilac, 18 igrac svijeta.

                            Realno zakljucak se sam namece
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Bandwagoneri

                              Prvi put u karijeri osvaja dvije titule u sezoni, sesta titula u karijeri. Prvi put u karijeri pobijedio prvog reketa svijeta, ima i 15 poraza. Brugera zadnji dobio prvog i drugog reketa svijeta na putu do titule, RG 1993. Drugi iza Ivanisevica kojem je trebalo najvise Slamova da dodje do titule, 36. Slam, Ivanisevic iz 48. pokusaja. Prvi igrac van TOP 4 koji osvaja AO jos od Tomasa Johansona koji je osvojio titulu 2002. kao 16. nosilac, 18 igrac svijeta.

                              Realno zakljucak se sam namece
                              Delpo?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • AO

                                Comment

                                Working...
                                X