Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nema snijega ni na mapi, izgleda necemo imati pravi ugodjaj ove godine...barem ne u prvim kolima...moj ski pas se za to pobrinuo

    Pitam se jel nam Olja uspjela skijati na odmoru, tesko

    Comment


    • #17
      Meni je nekako najzanimljiviji za pracenje, valjda zbog pauze pa jedva cekas neki tenis da se igra

      Comment


      • #18
        AO mi je uvijek bio omiljeni, a činjenica da Novak tu ima najviše uspjeha čini ga još ljepšim Već sam jednom to komentarisala, ali nekako mi se čini da se najmanje pažnje posvećuje AO, možda zato što je on na početku godine, pa već sredinom godine mnogi na njega i zaborave, ali nekakko se uvijek spominje Wimbledon, RG, US ali AO najmanje
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • #19
          Ne smatra se toliko prestiznim, najmladji je GS, ranije je imao nezgodan datum, neki veliki igraci su ga cesce propustali...

          Comment


          • #20
            Meni je AO jedan od najboljih turnira. Ne samo zato sto Novaku tu ide najbolje nego zato sto to jeste tako. Organizacija... Podloga... Sve . Pored Wimbledona omiljeni turnir .
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • #21
              Secam se kada je Nole osvajao prvi AO protiv Conge, pa je Zika Seljak morao na kratko da prekine svoju Sarenicu da bi javio gostima u studiju i gledaocima koji ipak prate njega da ce se direktno ukljuciti u Australiju

              Znaci, koma
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • #22
                ovde se postavlja pitanje kako ti to znas, gledao si Ziku, a ne Djokovica?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  Uvek se gledao AO. prvi GS u sezoni, iscekivanje nekog dobrog tenisa, ma uzivancija.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    ovde se postavlja pitanje kako ti to znas, gledao si Ziku, a ne Djokovica?
                    Pu,pu daleko bilo da gledam nego nervoza je cinila svoje pa kada je pauza za gemove ili setove ne mogu da sedim skrstenih ruku i onda saltam od (1.) a to je kod mene RTS1 pa sve do 20. i to za 15-ak sekundi
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Pu,pu daleko bilo da gledam nego nervoza je cinila svoje pa kada je pauza za gemove ili setove ne mogu da sedim skrstenih ruku i onda saltam od (1.) a to je kod mene RTS1 pa sve do 20. i to za 15-ak sekundi
                      Aj, izvukao si se
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Pu,pu daleko bilo da gledam nego nervoza je cinila svoje pa kada je pauza za gemove ili setove ne mogu da sedim skrstenih ruku i onda saltam od (1.) a to je kod mene RTS1 pa sve do 20. i to za 15-ak sekundi
                        Bilo bi dobro kada bi poverovali u tu bajku, ali........
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #27
                          Ma ne moze ni jedan GS sa AO po dozivljaju...otvoris oci ujutro, obasja te australsko sunce...napolju pada snijeg...a na TVu Nalbandian u potpunosti okrece zaostatak 0-2...Verdasco i Tsonga igraju TB 4. seta...Zie Zheng odvukla Serenu u treci set...a na RL areni Hewitt hoce da se tuce sa Coriom

                          A nocni program jos nije poceo...ludnica fkt
                          Last edited by shminka; 06-01-14, 18:58.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by shminka View Post
                            Ma ne moze ni jedan GS sa AO po dozivljaju...otvoris oci ujutro, obasja te australsko sunce...napolju pada snijeg...a na TVu Nalbandian u potpunosti okrece zaostatak 0-2...Verdasco i Tsonga igraju TB 4. seta...Zie Zheng odvukla Serenu u treci set...a na RL areni se Hewitt hoce da se tuce sa Coriom

                            A nocni program jos nije poceo...ludnica fkt
                            Jos kada bi sada padao sneg

                            Comment


                            • #29
                              I onda se zaposlis i vise nema gledanja tenisa po celu noc
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by AleksaVP View Post
                                Jos kada bi sada padao sneg
                                Bas gledam prognozu, izgleda nista od snijega u januaru AO odmah gubi svoju draz

                                Comment

                                Working...
                                X