Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI - Vancouver 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: ZOI - Vancouver 2010

    Valjda nasih ima 10,tako sam cula da je tolika delegacija. $%&5qw7
    Znam da ona Jelena Lolovic treba da se takmici (znam da je skijanje,koja disciplina nemam pojma),ona je i nosila zastvau,ima onaj biatlonac,nema sanse se setim imena i procitala sam da ima jos neka 2 ucesnika,ali nemam blage veze u kojim sportovima. +-*^%*

    Iskreno,nisam ni ovo gledala,nego sam procitala na rf.com,pa sam morala ovde da postujem *T_*@SR *T_*@SR
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #17
      Odg: ZOI - Vancouver 2010

      .... ? ? ? ? ? ? ? ? ..... *%@(D!RY-

      Comment


      • #18
        Odg: ZOI - Vancouver 2010

        Pa ipak znam nesto,a i mi smo bas sila u zimskim sportovima &@/+W i koliko su nasi zastupljeni u medijima,dobro i ovo znam %QWT&W
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #19
          Odg: ZOI - Vancouver 2010

          Svajcarce nam ne skidaju sa ekrana ....

          Comment


          • #20
            Odg: ZOI - Vancouver 2010

            Didije Defago covjek koji zna da napravi rezultat u brzim disciplinama,ali da uzme zlato u spustu,e to je vec iznenadjenje,doduse Svajcarci su mogli ocekivati zlato,ali od Kusa, eventualno Janke,nikako od Defaga,ali to su OI.Steta za Mikija Valhofera,nadao sam se jednom bljesku legendarnog Austrijanca.Kus takodje bez medalje.Svindal opet pokazao klasu,strasan skijas,drugi,Miler opet bez zlata, mada ruku na srce ovoga puta nije ni bio favorit za zlato,ostaju mu superveleslalom i kombinacija i nada da ce doci do zlatne medalje.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Odg: ZOI - Vancouver 2010

              Bojana tvoja Svica pukla ko staklena casabacena sa 15 m visine
              3:1 protiv SAD.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • #22
                Odg: ZOI - Vancouver 2010

                [quote author=Liverpool FC link=topic=2495.msg115721#msg115721 date=1266426949]
                Bojana tvoja Svica pukla ko staklena casabacena sa 15 m visine
                3:1 protiv SAD.
                [/quote]

                //h*svb //h*svb

                nema veze,ajmo momci!!!!
                HOPP!!!! l5'%9
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #23
                  Odg: ZOI - Vancouver 2010

                  Lindsay Vonn &&*/+* &&*/+*

                  Comment


                  • #24
                    Odg: ZOI - Vancouver 2010

                    [quote author=fc nadal link=topic=2495.msg115768#msg115768 date=1266441975]
                    Lindsay Vonn &&*/+* &&*/+*
                    [/quote]
                    Njoj nije mjesto u zenskoj konkurenciji,ona bi lagano mogla da se takmici sa muskarcima $#^%RT
                    Nije odavno vidjena takva klasa i takva dominacija u zenskom skijanju @(*6sd$%
                    Svaka cast za Dzuliju Mankuzo,nidje je nije bilo 2 godine i danas uze srebro,klasa je klasa %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Odg: ZOI - Vancouver 2010

                      [quote author=Vladan link=topic=2495.msg115769#msg115769 date=1266442140]
                      [quote author=fc nadal link=topic=2495.msg115768#msg115768 date=1266441975]
                      Lindsay Vonn &&*/+* &&*/+*
                      [/quote]
                      Njoj nije mjesto u zenskoj konkurenciji,ona bi lagano mogla da se takmici sa muskarcima $#^%RT
                      Nije odavno vidjena takva klasa i takva dominacija u zenskom skijanju @(*6sd$%
                      Svaka cast za Dzuliju Mankuzo,nidje je nije bilo 2 godine i danas uze srebro,klasa je klasa %QWT&W
                      [/quote]

                      Od Janice niko nije tako dominirao %QWT&W

                      Jel si vidio kako je pala Anja Parson?Letjela 58 metara &&*/+*

                      Comment


                      • #26
                        Odg: ZOI - Vancouver 2010

                        [quote author=fc nadal link=topic=2495.msg115770#msg115770 date=1266442247]
                        Od Janice niko nije tako dominirao %QWT&W

                        Jel si vidio kako je pala Anja Parson?Letjela 58 metara &&*/+*
                        [/quote]
                        Ne znam sjecas li se,ali ona nije bas dominirala,bila je dobra,najbolja,ali Person joj je bila strasna konkurencija @(*6sd$%
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Odg: ZOI - Vancouver 2010

                          [quote author=Vladan link=topic=2495.msg115771#msg115771 date=1266442475]
                          [quote author=fc nadal link=topic=2495.msg115770#msg115770 date=1266442247]
                          Od Janice niko nije tako dominirao %QWT&W

                          Jel si vidio kako je pala Anja Parson?Letjela 58 metara &&*/+*
                          [/quote]
                          Ne znam sjecas li se,ali ona nije bas dominirala,bila je dobra,najbolja,ali Person joj je bila strasna konkurencija @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Pa dobro,sjecas se ZOI Salt Lake City #^GH*# To je bilo strasno &&*/+* I ona ima najvise zlata na Olimpijskim igrama &&*/+*

                          Comment


                          • #28
                            Odg: ZOI - Vancouver 2010

                            Lindsay bi mogla da se takmici sa muskarcima, a nije muskaraca kao Henin ili Mauresmo.
                            Pogledajte ovo. l5'%9

                            [img width=333 height=768]http://www.netnewspublisher.com/wp-content/uploads/2009/09/Lindsey-Vonn-sm.jpg[/img]
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Odg: ZOI - Vancouver 2010

                              Koji komad &&*/+*

                              Comment


                              • #30
                                Odg: ZOI - Vancouver 2010

                                [quote author=fc nadal link=topic=2495.msg115772#msg115772 date=1266442598]
                                Pa dobro,sjecas se ZOI Salt Lake City #^GH*# To je bilo strasno &&*/+* I ona ima najvise zlata na Olimpijskim igrama &&*/+*
                                [/quote]
                                Sve je to tacno,ali ona nije bila ovoliko dominantnba kao sto je Von,o tome ja pricam @(*6sd$%
                                Samo da ne bude da sam nema konkurenciju,kakvu je imala Janica $#^%RT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X