Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Miranda, Filipe i Firmino su suva klasa koja je morala da se nadje makar u rotaciji. Filipe je u najmanju ruku TOP3 beka sveta ako ne i najjaci trenutno, Miranda ja nisam video u zivotu da je kiksnuo a Firmino daleko daleko najbolji od svih brazilskih ofanzivnih veznih trenutno. Ovi ostali mogu da mu se progledaju kroz prste ali ova 3 ce mu faliti dosta.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Miranda, Filipe i Firmino su suva klasa koja je morala da se nadje makar u rotaciji. Filipe je u najmanju ruku TOP3 beka sveta ako ne i najjaci trenutno, Miranda ja nisam video u zivotu da je kiksnuo a Firmino daleko daleko najbolji od svih brazilskih ofanzivnih veznih trenutno. Ovi ostali mogu da mu se progledaju kroz prste ali ova 3 ce mu faliti dosta.
      Veruj ti meni da su isto tada kukali 2002. sto nije pozvao neke odredjene igrace, nego je zvao neke anonimuse, cuj Edilson da ti igra u polufinalu SP. Ali uzeo covek Svetsko i zavrsio posao. Kod Scolaria sva logika pada u vodu.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ispada Brazil od Holandije/Spanije,ako se sa njima ukrstaju.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Miranda je jedan od najboljih stopera na svetu, potpisujem, na toj poziciji bolji i od Dantea i od Luiza ali lagano.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma mogu oni daleko dogurati , svakako Bernard , Henrique i kompanija nece ni vidjeti teren , ali da je nepravedno , nepravedno je itekako .

            Miranda nije mlad , covjek ima 29 godina , igra fantasticno , a mozda jos na SP 2018 da dobije poziv , i to mozda , sto znaci da mu je ovo vrlo moguce i jedina sansa bila .. Maxwella ja gotivim i sve to stoji , ali nije smio biti tu prije Luisa , a ni on nije mlad , 28 godina .

            I da su isli na SP , vrlo moguce da ni minut ne bi odigrali , ali u svakom slucaju bi im i previse znacilo samo da idu na SP , pogotovo Brazilcima koji zive za fudbal , jos u svojoj zemlji ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ma uopste se ja ne brinem za njih, Brazil je uvek najjaci bio kada imaju ovako "tanak" tim sa klasom. I zreb im se moze otvoriti, dogurace daleko. Zna Scolari sta radi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Situacija bas kao i kod nase reprezentacije, igraju oni koji su zasluzili i poziv dobijaju oni koji imaju jakog menadzera.

                Naravno da nece da zove Kaku ili Ronaldinja, meni je ovaj tim dobro izbalansiran.Odlican odnos izmedju World class i High-working class.

                Comment


                • Jo,Bernard i Henrique nisu nikako zaslužili da idu, bolje Pato umjesto Jo-a da je išao pošto njega nema na fudbalskoj mapi, ne znam ko ga gura u reprezentaciju sve ove godine.Imao je barem 5 boljih napadača od Jo-.A umjesto ove dvojice je isto imao mnogo boljih igrača.Najviše mi žao zbog Mirande jer teško da će 2018 dobiti poziv.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Originally posted by conviction11 View Post
                    Sumnjam da je bilo ko očekivao da će zvati Ronaldinja i Kaku. Mnogi bi voljeli gledati majstore ali znalo se mnogo ranije da ih neće voditi na SP. Inače, kažu da Skolari ima punu podršku javnosti u Brazilu, navijača itd. dok ga u Evropi mnogi osporavaju. Ali da imaju još Diega Kostu kao najisturenijeg to bi bilo vrh.
                    Ja iskreno sumnjam da bi Skolari uopste i zvao Kostu na SP da je ovaj izabrao Brazil, a ne Spaniju

                    Comment


                    • Ronaldinjo bi dovodio kurve u hotelu, zna to Felipao...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Ali je i takav bolji od Bernarda 3 puta, mada trenutno Firmino i Coutinho čak i Kaka mnogo bolji od Ronaldinha.(Koliko god ga volio)
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Skolari se dosta oslanja na mlade igrače, ukazuje im povjerenje. Ovu ekipu uigrava već dvije godine i sjećamo se koliko je to u početku slabo išlo a i logično je. Na Kupu Konfederacija su igrali zaista odlično kao tim. Ne znam, vjerujem da je Skolari svjestan svojih odluka po pitanju sastava. Da je imao u planu Kaku ili Ronaldinja sigurno da bi ih još ranije pozivao na okupljanje reprezentacije i uvodio u ovaj sistem.

                          Umjesto Luisa i Mirande će ići skoro jednako dobre zamjene, Maksvel i Dante, a samo mi je nelogično oko Moure ali šta da se radi.

                          Comment


                          • Originally posted by mareliverpool View Post
                            Ispada Brazil od Holandije/Spanije,ako se sa njima ukrstaju.
                            Meni Holandija ne uliva nikakvo poverenje, nikad slabija reprezentacija, smena generacija ih opasno "drma".
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Holandija grupu nece proci , a i ako im to uspije dalje od osmine ne mogu .

                              Jadna reprezentacija trenutno , bas jadna , zao mi sto Francuska u prijateljskoj nije igrala i drugo poluvrijeme kako je mogla , da im daju jedno 5-6 komada ..

                              Btw. kad kazem jadna ne mislim tu da ce se izivljavati na SP-u nad njima , nego u poredjenju s ovim najjacim repkama
                              Last edited by Dale; 07-05-14, 22:40.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Holandija grupu nece proci , a i ako im to uspije dalje od osmine ne mogu .

                                Jadna reprezentacija trenutno , bas jadna , zao mi sto Francuska u prijateljskoj nije igrala i drugo poluvrijeme kako je mogla , da im daju jedno 5-6 komada ..
                                Moze vrlo lako da se desi da ih Cileanci izbace, uopste se ne bi iznenadio.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X