Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brazil manager Luiz Filipe Scolari has revealed his World Cup squad.
    Full list below:

    Goalkeepers - Julio Cesar, Jefferson, Victor

    Defenders - Dante, David Luiz, Thiago Silva, Henrique, Marcelo, Maxwell, Dani Alves, Maicon

    Midfielders - Ramires, Hernanes, Paulinho, Willian, Fernandinho, Luiz Gustavo, Oscar

    Forwards - Neymar, Fred, Hulk, Jo, Bernard


    EDIT: Pretece me Fresh, brisite post.

    Comment


    • Ne treba da brisemo, jer je slika koju sam ja postavio nekompletna, bez Williana i Fernandinha.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Maksvela pozvao, a ne Felipea iz Atletika. Nema ni Kutinja ccc

        Comment


        • Nikad tuzniji Brazil..

          Comment


          • Filipe Luis jeste zaslužio da se nađe na spisku s obzirom na igre ove sezone ali isto tako i Maksvel je odličan. Maksvel je mislim i bolje upoznat sa samim sistemom igre u timu, Skolari se vodio i tim parametrima sigurno. Slična stvar i sa Mirandom.

            ..................Cesar..................
            .......T. Silva.......D. Luiz..........
            ...D. Alves..................Marcelo.
            ............L. Gustavo................
            ......................Paulinho.......
            .........Oscar........................
            ..Hulk......................Neymar..
            ...............Fred...................

            Po meni prvih 11. Ovako je bilo i na Kupu konfederacija i odlično su igrali.

            PS Tek sada vidim, nema ni Moure.
            Last edited by ognjen; 07-05-14, 16:47.

            Comment


            • Originally posted by PRINCE View Post
              Maksvela pozvao, a ne Felipea iz Atletika. Nema ni Kutinja ccc
              To se ocekivalo za Maxwella, vise Scolari veruje u njega, a nije da je igrao slabu sezonu. Sto se Coutinha tice nije ni zasluzio da se nadje, ima dosta igraca pre njega, tipa Moura ili Firmino.

              Bas sam ocekivao Firmina u ekipi, strasnu sezonu je imao.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ispoštovao je Ernaneša. Bravo Felipao.

                Meni lično veliko iznenadjenje Maksvel ispred Luisa Filipea...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Eto rekoh vam ja da on nece nikog iz Atletica zvati ..

                  Sramota , kao sto je sramota i da Bernard dobije poziv . FUJ spisak , fuj
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Koliko mi je krivo zbog Kake i Ronaldinja..
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Ako je vec zvao nekog iz Shakhtara , to je onda trebao biti Alex Teixeira ili Douglas Costa , koji u tom Shakhtaru svaku igraju po 90 minuta , za razliku od Bernarda koji tamo svaku tekmu igra po 20-30 minuta , cijelu apsolutno nikad .. Plus : Ronaldinho , Kaka , Lucas , Firmino , sramota je sto je Bernard dobio poziv. Dok su Willian i Fernandinho razvaljivali u Shakhtaru , ukrajinska liga nije bila mjerilo , a sad kad ovaj nema ni priblizno takvu ulogu , dobije poziv , fuj .

                      A za Henriquea je jos gora situacija : Miranda , Dede , Luisao , Castan , cak i stoperi iz brazilske lige , prije svih Rever i Doria su trebali dobiti poziv prije nego Henrique .

                      Ali eto , ima nesto i da me raduje , a to je sto je Maicon dobio poziv prije Rafinhe
                      Last edited by Dale; 07-05-14, 19:23.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Eto rekoh vam ja da on nece nikog iz Atletica zvati ..
                        Znao sam to i ja, za Mirandu 100%, samo sam se nadao mozda za Filipea, ali nista.
                        Kazu da Bernard igra odlicno tamo u Ukrajini.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sumnjam da je bilo ko očekivao da će zvati Ronaldinja i Kaku. Mnogi bi voljeli gledati majstore ali znalo se mnogo ranije da ih neće voditi na SP. Inače, kažu da Skolari ima punu podršku javnosti u Brazilu, navijača itd. dok ga u Evropi mnogi osporavaju. Ali da imaju još Diega Kostu kao najisturenijeg to bi bilo vrh.

                          David Amoyal ‏@DavidAmoyal 48s
                          Main reason Henrique was picked is his versatility- can play as a CB, CM & even wing back. Not saying he deserved it but that is why
                          Last edited by ognjen; 07-05-14, 19:23.

                          Comment


                          • Fale Filipe Luis, Miranda, Firmino, Kutinjo, Moura... Smehotresan spisak. Da nisu domacini ispali bi odmah u osmini finala od nekoga iz grupe B.

                            Zo, Oskar, Enrike, Bernard... Bolje da je nas par s foruma pozvao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Znao sam to i ja, za Mirandu 100%, samo sam se nadao mozda za Filipea, ali nista.
                              Kazu da Bernard igra odlicno tamo u Ukrajini.
                              E ne znam , ne gledam ih , ali skoro svaki put im pogledam postavu i to i bas sam zapazio da on nikad ne igra cijelu u ligi..

                              http://www.rezultati.com/tim/shakhtar/4ENWX2OA/

                              @ Conviction : Ma jok , ne vjerujem da je iko ocekivao Ronaldinha i Kaku , ali po meni su obojica zasluzili poziv prije Bernarda , bez ikakve dileme .

                              Everton Ribeiro , najbolji igrac brazilske lige takodjer prije njega , ali sta je tu je , jebaji ga .
                              Last edited by Dale; 07-05-14, 19:30.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Mislim da je u poslednjih par meceva, ulazio samo sa klupe.
                                Uopste nije bitno kakav je spisak, covek nikad nije ni zeleo menjati tim koji gradi evo vec dve godine. A Brazil igra poprilicno dobar fudbal, dobri su bili i na KK.
                                Ne treba Scolariju klasa na klupi, on je zato i pozvao ovog Henriquea koji se nece buniti iako ne dobije minut. Ja sam ga pljuvao zbog izbora prethodnih nekoliko meseci, ali sam shvatio da je slicno radio i 2002. samo sto sad nema Cafua i Roberta Carlosa, niti Rivalda.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X