Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za žene - Srbija 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Odakle smo to dočekali rukometašice ? Prvenstvo se igralo u Beogradu, dakle nije doček, već možda preciznije proslava.
    Ahahahahahahahahahahahahahahaha lagano brate,samo nemoj da se nerviraš,nije zdravo to...Biće prilika da malo bolje dočekate rukemtašice,a ne da vam Sanja i Cvija vode navijanje(umjiesto vas) i da vam najveća atrakcija bude pijevanje SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA... ,umjesto srpskih(navijačkih)pjesmama pjevate pijesme od Cece,Miroslava Ilića i onu pijesmu Čke Beogradske,il kad ste pijevali neku pijemu svak je pijevao za sebe,to jest niko nije pratio ritam,nego svi opleli po pijesmi i zvaučlo katastrofalno, i da vam proslava traje 30 minuta...Opet kažem ,bez nerviranja brate i nemoj na mene istjerivati bijes
    Last edited by Dule Krtola; 23-12-13, 21:20.

    Comment


    • Originally posted by Dule Krtola View Post
      Ahahahahahahahahahahahahahahaha lagano brate,samo nemoj da se nerviraš,nije zdravo to...Biće prilika da malo bolje dočekate rukemtašice,a ne da vam Sanja i Cvija vode navijanje(umjiesto vas) i da vam najveća atrakcija bude pijevanje SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA... ,umjesto srpskih(navijačkih)pjesmama pjeva pijesme od Cece,Miroslava Ilića i onu pijesmu Čke Beogradske,i da vam proslava traje 30 minuta...Opet kažem ,bez nerviranja brate i nemoj na mene istjerivati bijes
      Što da se nerviram, nisam gledao nijednu utakmicu ako mi veruješ, ne znima me preterano...samo ti kažem da nije doček već proslava. Što ludiš, šta to tebi smeta kakav je "doček" (iako ga nisam gledao), Crnogorac si, nisam čitao tvoje postove ali evo na prvu loptu pomislih da te pucaju neki kompleksi !? Stvano kakvih ljudi ima...

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Što da se nerviram, nisam gledao nijednu utakmicu ako mi veruješ, ne znima me preterano...samo ti kažem da nije doček već proslava. Što ludiš, šta to tebi smeta kakav je "doček" (iako ga nisam gledao), Crnogorac si, nisam čitao tvoje postove ali evo na prvu loptu pomislih da te pucaju neki kompleksi !? Stvano kakvih ljudi ima...
        Govorim to jer sam razočaran dočekom,cure su napravile nevjerovatan rezultat za tako malo vremena,na prošlim prvenstvima,niste pobjedili nikoga i za koju godinu se borite za zlato i to vi ne znate prepoznati,to me strašno boli...Ne drma me kompleks,uopšte nego samo govorim mišljenje(za to služi Forum)

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          Govorim to jer sam razočaran dočekom,cure su napravile nevjerovatan rezultat za tako malo vremena,na prošlim prvenstvima,niste pobjedili nikoga i za koju godinu se borite za zlato i to vi ne znate prepoznati,to me strašno boli...Ne drma me kompleks,uopšte nego samo govorim mišljenje(za to služi Forum)
          Šta te boli, smeješ se ovde, ismevaš ili ne znaš da se izražavaš ?

          Evo prelistao sam medije i http://mondo.rs/a646035/Sport/Ostali...im-dvorom.html ili ovaj obimniji http://www.b92.net/sport/rukomet/ves...&nav_id=792631 što se tiče pesama, naravno da će da se pevaju pesme Cece u Srbiji smo, neće sigurno Rijane, a sa druge strane sve nacionalne selekcije se vesele uz tu pesmu Ceca-Nevaljala, to im je ta neka interna fora, a ako su rukometašice tražile i "čke beogradske" sigurno je da je ista pesma neka njihova interna fora, sprdaju se devojke slave....samo što neko kapira a neko ne, ili neko namerno ovde troluje ismeva tuđe uspehe. Rekoh ima nas raznih...svašta.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            samo što neko kapira a neko ne, ili neko namerno ovde troluje ismeva tuđe uspehe. Rekoh ima nas raznih...svašta.
            Ahahahaha to što smo mi osvojili za godinu ipo,vi nećete ni za 100 godina ni vi ni ostale zemlje sa Balkana...Ne znam đe ti vidiš da ja ismijevavam vaše rukometašice to jest vaš uspjeh,ja sam rekao da publika nije ispoštovala te cure i to je to.



            Originally posted by Brajkula View Post
            što se tiče pesama, naravno da će da se pevaju pesme Cece u Srbiji smo, neće sigurno Rijane, a sa druge strane sve nacionalne selekcije se vesele uz tu pesmu Ceca-Nevaljala, to im je ta neka interna fora, a ako su rukometašice tražile i "čke beogradske" sigurno je da je ista pesma neka njihova interna fora, sprdaju se devojke slave....
            Brajkulo druže,mi to drugačije radimo na dočecima pa sam očekivao da i vi tako odrejagujete(navijačkim pijesmama,pa himnom Rukometašicama,bakljama i slično) ali jbg,prevario sam se to jest razočarao sam se,jer sam očekivao mnogo više od publike...Da je publika bila "živa" nebi bilo potrebe da vaše rukometašice vade atmosferu...

            Originally posted by Brajkula View Post
            Šta te boli, smeješ se ovde, ismevaš ili ne znaš da se izražavaš ?
            Ne boli me toliko da bi plakao ! ;)

            Comment


            • Dosta je bilo trolovanja
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Dule Krtola View Post
                Ahahahaha to što smo mi osvojili za godinu ipo,vi nećete ni za 100 godina ni vi ni ostale zemlje sa Balkana...Ne znam đe ti vidiš da ja ismijevavam vaše rukometašice to jest vaš uspjeh,ja sam rekao da publika nije ispoštovala te cure i to je to.

                Brajkulo druže,mi to drugačije radimo na dočecima pa sam očekivao da i vi tako odrejagujete(navijačkim pijesmama,pa himnom Rukometašicama,bakljama i slično) ali jbg,prevario sam se to jest razočarao sam se,jer sam očekivao mnogo više od publike...Da je publika bila "živa" nebi bilo potrebe da vaše rukometašice vade atmosferu...

                Ne boli me toliko da bi plakao ! ;)
                Za prvi deo ok, svaka čast, gde sam ja napisao da je vaš uspeh zapravo neki mali i gde sam ga merio sa našim uspesima, saberi se čoveče ?

                Drugo, svako ima svoj način slavlja, cenim da si se tek rodio 1995. kada smo uzeli u košarci, ili se i nisi rodio, taj doček se nije preterano nešto razlikovao od ovog a tada ste i vi slavili sa nama jer smo bili jedna država, isto i naredan, pa onaj SCG u Indijanapolisu taj verovatno pamtiš, kada je košarkaši isto dirigovali pesme. Pa doček Đokovića koji peva ceo svoj doček sa celom familijom, odbojkaši itd. Isto, no eto imaš taj klinački i problem balkanskog naroda, jbg komšija osvojio, gde komšija da osvoji pre mene, taman posla....

                Treći deo govori da ti zapravo ne znaš šta pišeš...
                Last edited by Brajkula; 23-12-13, 22:13.

                Comment


                • http://www.juznevesti.com/Sport/Nisl...enstva.sr.html

                  hehehehhee

                  Comment


                  • svaka cast rukometasicama uz zal da se moglo do zlata!Domaci teren i podrska koja je morala biti mnogo glasnija i bolja.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X