Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za žene - Srbija 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno steta, ali svaka im cast, niko nije verovao da ce proci Norvezanke, a one su stigle do finala.
    Bravo devojke, naklon do poda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Sjajan uspijeh šteta što padoše u samoj završnici

      Još jednom, BRAVO djevojke na igri tokom čitavog turnira i ovoj medalji

      Comment


      • Ubio me Bog ako ikada odem u Brazil na karnevel... kakve su ove brazilke sve gabor do gabora.
        One Norvezanke i pored toga sto su neke igracice sumljive sexualne orjentacije su boginje naspram ovih cupavih karioka.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by AIRBORNE View Post
          Bas se plasim Brazilki i naseg sagorevanja ali nadam se najboljem.
          Da, nase su pregorele u velikoj zelji, na kraju strah -cvijicka cist gol izgubila
          Dobro, ovo je veliki uspeh, da nam je neko rekao da cemo pobediti svedjanke i igrati finale, ma bravo devojke
          Last edited by Pertla; 22-12-13, 17:57.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Ubio me Bog ako ikada odem u Brazil na karnevel... kakve su ove brazilke sve gabor do gabora.
            One Norvezanke i pored toga sto su neke igracice sumljive sexualne orjentacije su boginje naspram ovih cupavih karioka.
            jos sam se i nasmejala
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Baš šteta..
              Jeste ogroman uspeh ovo drugo mesto, ali nisu Brazilke bile toliko bolje.
              U svakom slučaju, raduje sve ovo što se dešavalo u Areni ovih dana, velika promocija rukometa i nadam se puno devojčica koje će želeti da budu nove šampionke.
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Videlo se da su stegnute, Damjanovic se bas uplasila u zadnjih 10 minuta, Cvijic onaj zicer na 21:20 sto je promasila ce sanjati do kraja zivota verovatno, na Lekic su igrale sjajnu odbranu.. jeste ovo ogroman uspeh, ali mi ovakvu sansu ko zna kad cemo sledeci put imati.. steta, bas steta

                Svaka cast devojkama svejedno, drago mi je sto ovako slave i srebro, treba biti svestan uspeha u porazu, sto svakako nije lako

                Mogla bi #trojka da organizuje neko takmicenje i za rukometasice

                Comment


                • Došlo vrijeme da Brazil osvoji nešto u rukometu, i zna se preko koga će Razočaran sam zbog mora gluposti koje su napravile na ovoj utakmici. Zadnja 2 gola se primaju na amaterskom nivou, pa to ni na školskom igralištu ne smije proći. Pustiti pivota između 2 i 3 bez kontakta da ti pješke uvali gol, pa nakon toga ispadamo na 2 u akciji 1 na 1, sve to u egal rezultatu, u finalu SP koje igraš jednom u životu Na vrijeme smo uočili da sa njima ne možemo trčati, ali zbog 2 amaterizma na kraju, sve je otišlo u nepovrat.

                  Propuštena jedinstvena prilika da se u ženskom rukometu uzme zlato, tu priliku Brazilke nisu ispustile. S obzirom kako iz godine u godinu napredujemo u rukometu, sledeća šansa će nam se ukazati nikad.

                  @Airborne, nemoj da zajebavaš, ima par dobrih Brazilki

                  Comment


                  • Ahahaha kakav lik ovaj Udovicic, jao jao, vidi ga kako ljubi ove nase devojke.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Originally posted by Petra View Post
                      Da, nase su pregorele u velikoj zelji, na kraju strah -cvijicka cist gol izgubila
                      Dobro, ovo je veliki uspeh, da nam je neko rekao da cemo pobediti svedjanke i igrati finale, ma bravo devojke
                      Gdje ga je izgubila? Šveđanke nisu ni doputovale na SP.

                      Originally posted by jagodica View Post
                      Baš šteta..
                      Jeste ogroman uspeh ovo drugo mesto, ali nisu Brazilke bile toliko bolje.
                      U svakom slučaju, raduje sve ovo što se dešavalo u Areni ovih dana, velika promocija rukometa i nadam se puno devojčica koje će želeti da budu nove šampionke.
                      Hoće, sve trče. Jaka liga, puno stručnjaka, mogu da se razvijaju uz kompjuter ili na splavovima ganjajući Milijaše, Mijailoviće

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        @Airborne, nemoj da zajebavaš, ima par dobrih Brazilki
                        A da li mislis na onu obrijanu sto je ista k`o Neimar

                        U Areni kao svi pricaju lepo a niko da kaze da su sudije bile katastrofa,
                        da smo pokradeni, to se ne vidi golim okom ali namakeli su kada je trebalo onako perfidno Spansko-Brazilsko kumovska veza.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Zasluženo osvojeno zlato za Brazil,nema šta, 9/9..
                          Što Se vas tiče šteta što niste iskoristili priliku za budete šampioni jer ko zna kad će te imati ovakvu priliku..
                          Što se tiče publike,atmosfere po meni po prilično sramotno,podržavali su ljubimice pjemama SRBIJA,SRBIJA,SRBIJA i AJMO,AJDE SVI U NAPAD i to svakih 20 minuta.Po meni žalosno,toliko navijačkih grupa po Srbiji a ne mogu da izdvoje 60 minuta za reprezentaciju.SRAMOTA! Da je nama (Crnoj Gori) dvorana od 20 000 mijesta,grmilo bi na svakoj utakmici i to je što nosi svakog sportistu, a to je nedostajalo vama(rukometašicama) noćas.Al jbg...
                          VIŠE SREĆE DRUGI PUT

                          Comment


                          • Možda sam spustio kriterijume, hoće to s godinama, primjećujem da mi je sve više i više dobrih

                            Bilo je više grešaka na njihovu štetu.

                            Comment


                            • Bravo devojke !!!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Da se razumemo.. propuštena je veeeelika šansa, jer su mogle nešto samo na domaćem terenu. Opet da ne mislite da sam neki veliki kritičar, ali one priče po Areni kako imamo tim za velike nastupe dalje, ne stoje ili ih ja bar ne vidim. Ali ne mogu se devojkama oduzeti borbenost i želja, iako je to često delovalo na našu štetu, no to se ne računa i ne broji na kraju. Brazilke su apsolutno zasluženo pobedile i pokazale kako se igra. Taktički njihov trener odradio fantastičan posao, imao odgovor na sve i ljudi moji.. onako se igra odbrana u savremenom rukometu, a ne kao mi, puštaju spoljnu liniju da šutira iz svih pozicija. Previše glupih i nerezonskih grešaka u jednom finalu koštale bi svaku ekipu, još smo na kraju i dobro prošli.
                                Ono je bilo čisto isključenje kada je pri kraju bio sedmerac nad Draganom, ali.. bože moj, ni prvi ni poslednji put.
                                Razočarana sam, došlo mi da pojedem onu loptu, iako sam svesna da je ovo veliki uspeh... ali samo zbog domaćeg terena.
                                Last edited by miloolja; 22-12-13, 21:23.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X