Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRANDE PRÊMIO PETROBRAS DO BRASIL 2013 (São Paulo)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    To stoji da je bio opomenut, ali kazna je jako glupa. Godinama se na tom delu praštalo sve i svašta. Ne kažem da treba da se seče, ali FIA je kriva sada ili je bila kriva pre kada nije davala kazne. Današnji sistem kažnjavanja zavisi od toga na koju će nogu da ustane čika Whiting.

    Šta je bilo s Grosjeanom? Jel opet prva krivina?

    Temu za 2014. sa premestio u Aktuelni Šampionat sekciju. Tamo pišite sve što se tiče narednog perioda.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #17
      Ma kazna je čist debilizam, to stoji, ali ako su ga već opominjali, budi pametniji pa malo koriguj putanju ako već znaš kakve udale umeju da budu. A čisto sumnjam da su gledali samo onaj put kad je prelazio preko linije dok se borio sa Hamiltonom... Idiotski je, ali znamo svi kakvi umeju da budu, da FIA pokušava da stekne autoritet na ovaj način, ništa nikom neće dobro doneti ako pokušavaju da im kontriraju...

      Grosjeanu je motor otišao na večita lovišta...

      Comment


      • #18
        za razliku od amerike interlagos je i bio za gledanje, weberovi emotvni trenutci su me odushevili, uvek sam ga vishe cenio nego vetela kao choveka. Njegov ulazak sa porsheom u endurance je pravo osvezenje za taj shampionat s obzirom da je peugeot koji je bio ozbiljan konkurent mocjnom audiju povukao posle 2012 godine, a i toyota se poprilichno poboljshala u poslednjoj sezoni. Masa je po meni zasluzeno kaznjen, mozda su mogli da mu progledaju kroz prste al to je opet neka druga pricha. Do samog kraja sam se nadao da cje mcLaren da se popne bar u ovoj zadnjoj trci na podijum, al na kraju nishta od toga. Shteta za lotusovce koji su mogli da stave tachku na ovu sezonu sa boljim rezultatom (mislim na vozache). Ferari zadovoljavajucj, bar iz ugla nekog ko ne navija za ferari Toliko do zimskih testova. Veliki pozdrav svima koji su ovu ne bash tako interesantnu sezonu uchinili zanimljivijom, obaveshtavajucji, raspravljajucji, komentarishucji i obajvljivanjem razoraznih informacija iz kojih svaki put chujem, a bogami i nauchim neshto novo. Veliki pozdrav josh jednom i vidimo se u novoj eri

        Comment

        Working...
        X