Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rezultati nakon MC-a samo dokazuju da ono sto se dogodilo Vavrinki na pocetak sezone je samo slucajnost i poklapanje kockice. A Nadal od 2005 standardni clan top 3 drustva.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Šta sad i ja treba da kažem da Rafa treba da nastavi isto ovako

      Vamoooos
      To i treba da kazes, neka Nadal narednih godina igra kao od W do sad
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Fino ovo odradio Tomik, bez nekih problema, u dva seta.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • "Halalite što sam osvojio AO, bilo je slučajno!"

          Comment


          • A konkurent mu se naigrao pa je uspeh time jako veliki

            Njegova mentalna snaga ce nadam se odneti prevagu u tom finalu DC-a, red je i da Francuzi postanu sampioni
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Jooooooj
              Ne zelim ja Vavrinki povredu, sprdao sam se zbog rezultata nakon MC-a, a i svi znamo da Vavrinka ne pripada u top 5.
              Sad ako ima neko ko zeli da se ovo desava Nadalu onda svaka mu cast.
              OVAKO

              Comment


              • Ko to više pripada tamo od njega, neko ko nije osvojio ni GS ni masters

                Normalno da se ne žele Rafi povrede, ali želje na to svakako i ne utiču...kažem ti da je šteta što neće u London

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  A konkurent mu se naigrao pa je uspeh time jako veliki

                  Njegova mentalna snaga ce nadam se odneti prevagu u tom finalu DC-a, red je i da Francuzi postanu sampioni
                  a i Francuzi su jaki mentalno u pm
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Samo neka ih Simon kolektivno udavi i ja zadovoljan
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Pa sta znam, Berdih recimo, covjek je godinama standardni clan top 10, a i ove nove klince u vrhu, poput Nisikorija recimo. Vavrinka odigrao to u 28 ili 29-oj godini zivota, mrzi me sad da proveravam tacno. To je jedna sezona. On je dobar igrac, ne sporim ja to, ali nikako za u top 5.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Wawrinka, taman da do kraja karijere ispada u prvom kolu svakog turnira je sebi, a i drugima dokazao ono što je morao - da može postati GS šampion, a na putu do titule pobijediti Đodala, nešto što ni jednom Federeru nije polazilo za rukom, kada su GS-ovi u pitanju.

                        I to se cijeni. Stan the man.
                        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Pa sta znam, Berdih recimo, covjek je godinama standardni clan top 10, a i ove nove klince u vrhu, poput Nisikorija recimo. Vavrinka odigrao to u 28 ili 29-oj godini zivota, mrzi me sad da proveravam tacno. To je jedna sezona. On je dobar igrac, ne sporim ja to, ali nikako za u top 5.
                          Berdych svakako...još da nadje neki način da ne gubi 6-0 5-0 u mečevima

                          Comment


                          • Bolje nego Vavrinka svakako, jer Berdych je tu gde jeste vec puno sezona, a ovaj prvi put u 29-oj godini zivota. Nadal, Fed, Djokovic, Marej, Ferer, Berdych, svi su ispred Stana na ovaj ili onaj nacin.

                            Ako gledas tako Ferer nema Slem pa i njega bi stavio iza Stana?
                            OVAKO

                            Comment


                            • Pa nije im Stan kriv što je odlučio promijeniti percepciju luzera i uraditi nešto od svoje karijere. Berdych od ulaska u Pro tour do dana današnjeg nije unio ni jednu jedinu novinu u svojoj igri, a Ferrer je maksimalno iskoristio ono malo talenta što je imao, tako da mu je plafon i ovo što je osvojio.

                              Stan je ipak uradio nešto, tačnije, ne nešto, nego mnogo. Premalo za količinu talenta koju posjeduje, ali svejedno mnogo kad se uzme u obzir koliko je igrača kojima je šansa da osvoje GS ravna prosječnom bauštelcu da povali Megan Fox. Samo kad mu pogledaš kretanje i forhend prije par godina i uporediš sa današnjim, dovoljno je vidjeti kakav napredak je ostvario, a da ne pominjem čitav fizički paket i mentalni pristup nekad i sad.

                              I on je imao epitet chokera, baš kao pomenuti igrači, ali je ipak skupio damu i odlučio nešto uraditi po tom pitanju. I to je vrijedno ogromnog poštovanja, naročito kad pogledamo čitavu podlogu njegovog osvajanja AO-a. Na kraju krajeva je reputacija 'one slam wondera' mnogo bolja od one reputacije koju imaju Tsonga, Berdych, Ferrer i slični igrači. Guzice bi oni dali da dođu do tog ostvarenja, ali ne ide. Da izvinu dame na izrazu.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Rosol 6:2 protiv Lacka, i brejk u 2.set,4:2
                                Bice dobar izazov za Viktora
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X