Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sonja View Post
    Jerzy............
    Nemam reci.

    Gledala sam ceo mec i mogu slobodno da kazem da je bolji igrac izgubio danas. Ali sta ce mu sto je bolji kad ne zna iskoristiti svoje prilike (a imao ih je)

    Ovo je MORAO uzeti. Ko zna kad ce mu se ponoviti ovakva prilika za titulu...
    Jos je izgubio od onog ...koji je imao ceo turnir vise srece nego pameti- Harrison mu je predao, Isner se povukao zbog povrede...i danas mu je Jerzy poklonio mec svojom nervozom.
    U pravu si,ali eto Cheshka slavi danas i mushki i zenski turnir ...
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sonja View Post
      Jos je izgubio od onog ...koji je imao ceo turnir vise srece nego pameti- Harrison mu je predao, Isner se povukao zbog povrede...i danas mu je Jerzy poklonio mec svojom nervozom.
      U pravu si, ali (s druge strane) je i Janowicz imao mozda jos vise srece. Bio je veoma los protiv Roger Vasselin-a i nekako se uspio iscupati, bio je jos i gori protiv Souse koji je 2 puta imao brejk prednosti u trecem setu i pri rezultatu *5:4 je servirao za mec, ali je sve prosuo, ukljucujuci i prednost u TB-u. I juce je Janowicz bio pred ispadanjem, s obzirom na to da je Querrey vodio 6:4, 5:3 i prokockao sve to.

      Realno, prosjecan turnir, bas kao i svaki drugi turnir koji se igra par dana pred pocetak Grand Slama. Jednostavno se osjeti nedostatak top igraca, dok oni top igraci koji se i pojave na ovakvim turnirima cesto tankiraju.

      I meni je ovaj Rosol nekako tra-la-la. Cesto iritantan, bas kao i ostali ceski igraci. Ja kada njega vidim, odmah mi i Djokovic padne na pamet. Mislim, ono Djokovicevo uzimanje trave nakon osvajanja Wimbledona. Brate mili, ja tu travu ne bih priblizio ustima, ako se uzme u obzir da samo Rosol tokom svog meca tu "nabaci" litar pljuvacke. Covjek je u onom mecu kada je tukao Nadala bukvalno pljuvao kad god ga je kamera zumirala.

      Comment


      • Rosol skuplja ove male titule, koliko ih ima do sada ? Sonja ?

        Comment


        • Znam da je vise puta bio blizu ispadanja...ali je svaki mec morao izboriti a ovom su se povukla 2 igraca
          A najgore je doci do zavrsnice ovog turnira pred GS...i ostati praznih ruku

          Ova asocijacija Rosol-Djokovic...bez komentara

          ...
          Aleksa- Samo 2 ;)

          Comment


          • Steta je sto ove godine necemo gledati Tel Aviv, organizatori su spremili milion dolara! Mec je dakle usamljen a zreb je ovakav

            [1] J. Tsonga (FRA) d Bye
            E. Roger-Vasselin (FRA) vs. G. Muller (LUX)
            Qualifier vs. T. Kamke (GER)
            Qualifier vs. [8] D. Goffin (BEL)

            [3] P. Kohlschreiber (GER) d Bye
            [WC] L. Lokoli (FRA) vs. P. Lorenzi (ITA)
            D. Lajovic (SRB) vs. J. Struff (GER)
            [WC] N. Mahut (FRA) vs. [5] J. Chardy (FRA)

            [6] J. Sousa (POR) vs. I. Dodig (CRO)
            A. Seppi (ITA) vs. I. Sijsling (NED)
            [WC] P. Mathieu (FRA) vs. B. Becker (GER)
            [4] L. Rosol (CZE) d Bye

            [7] J. Janowicz (POL) vs. A. Mannarino (FRA)
            J. Nieminen (FIN) vs. S. Stakhovsky (UKR)
            Qualifier vs. Qualifier
            [2] G. Monfils (FRA) d Bye

            Nista specijalno ali bi od 1/4 moglo biti dobrih meceva
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Sad sam tek video da je Corentin Moutet dobio mec prve runde kvalifikacija. Decko je rodjen 1999., prosle godine je bio juniorski sampion Evrope do 14 godina, a ove godine uzeo je i titulu do 16, pobedivsi brata Eliasa Imera u finalu. Jeste da je dobio 906. igraca sveta, ali je izgubio samo 4 gema, sto je sjajno. Do sada nije igrao profesionalne turnire pa na ATP sajtu jos uvek nema profil, sto ovima nije smetalo da kada mu se klikne na ime prikazu nekog Egipcanina rodjenog 1932.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Steta za Filipa Vegera, imao je sansu da dodje do zadnjeg kola kvalifikacija ali je u cudnom mecu Przisiezni bio bolji 6-1 2-6 6-3. Vidjeno je cak 25 brejk lopti, sto je previse za dovranski mec a mladom Hrvatu nije pomoglo sto je uzeo 5 poena vise, Poljak ih je bolje rasporedio

                Sutra se igraju 4 meca poslednje runde kvalifikacija, kao i zanimljivi dueli Matjea i Bekera, kao i Mulera i Roze-Vaslana
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • *

                  Metz, France

                  15.21.09.2013.
                  € 410,200
                  Indoor Hard



                  Костур: http://www.atpworldtour.com/posting/2014/341/mds.pdf
                  sigpic

                  Comment


                  • Organizatori su poludeli jer im je Vavrinka samo poslao mejl i obavestio ih da nece igrati
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Pa bilo je suludo ocekivati da Stan igra, samo mi nije jasno zasto je uopste i prijavio ovaj turnir
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • A Nadal opet zavarava organizatore Bazela da ce da igra Prijavio je i Bazel
                        Herbert 0/11 BL u prvom setu, Bossel 1/1 i uzima prvi set sa 6-3
                        Tacno bih se roknuo da mi se desi ovo.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Pjer-Ig koristi tek 15. brejk sansu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Nakon 27 vezanih poena osvojenih na prvi servis od pocetka meca, Erber gubi jedan na pocetku cetvrtog gema treceg seta, ali bi ovaj brejk morao da zadrzi do kraja
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Он једини има пристојан рајкинг, ови остали од 900 па до 250 неки нису ни рангирани..
                              sigpic

                              Comment


                              • Keni De Seper je 104. reket sveta
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X