Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2014. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vidim kako se Fonjini ponaša na terenu pitam se što Monfilsa zovu cirkuzantom..
    retko iritantan tip..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Ovakvu BH paralelu ima samo Nole

      Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

      Comment


      • Ostaje bez snage mali Coric, steta mogao je izbaciti "ludog" Fabia, dosadio je vise sa svojim ponasanjem uvrdedjenog pubertetlije
        Borna je odlican za svoje godine.Stav udarci,snaga , konstucija,teniska inteligencija- vidim ima od svega veoma solidnu osnovu za buducnost.
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Ne treba zaboravit da je Borna bio prvi junior svijeta osvojio US open pobjedivši Zvereva, definitivno ova dvojica imaju dobru šansu da dominiraju tenisom za 4-5 godina

          Comment


          • Bas mi je zao sto Coric nije pobedio, Fognini mi je postao odvratan sa tim svojim ponasanjem
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Znas i sam da to ne mora automatski znaciti da ce ostvarivati slicne rezultate kao seniori.
              Dosta je juniorskih osvajaca GS zavrsio kao prosecni teniseri ,tranzicija je najteza stvar, ali slazem se da njima dvojici za sada dobro ide
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Originally posted by kreso34 View Post
                Ne treba zaboravit da je Borna bio prvi junior svijeta osvojio US open pobjedivši Zvereva, definitivno ova dvojica imaju dobru šansu da dominiraju tenisom za 4-5 godina
                Znash li kad lezu profi igrachi,koliko dnevno treniraju i sve ostalo ...?
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Originally posted by shpageti View Post
                  Znash li kad lezu profi igrachi,koliko dnevno treniraju i sve ostalo ...?
                  Ne znam, možeš li me uputiti u to?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Bas mi je zao sto Coric nije pobedio, Fognini mi je postao odvratan sa tim svojim ponasanjem
                    Fognini je car, ne diraj ga
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Fognini je car, ne diraj ga
                      Bio je zanimljiv na pocetku, sad je preterao i postao je ogavan
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by kreso34 View Post
                        Ne znam, možeš li me uputiti u to?
                        Necu te upucivati,jer si ironichan,a shvati da malo njih moze taj tempo da izdrzi,kad se jedan Tipsarevic zalio na takav rezim zivota,onda zamishljaj kako je nekome ko sanja priblizno neshto tome shto je on dostigao ...
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • To moze a i ne mora biti mjerilo...pa sam znas u razno raznim sportovima sportase koji piju puse izlaze do jutra i opet su u vrhu..jasno upravo zbog toga nece biti na samo vrhu ali ni onom tko ce zivjet sportski i rano ic spavat nitkone garantira vrh...Kad bi samo rezim zivota bilo mjerilo za vrh razno razni debili bi se kitili GS-ovima

                          Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

                          Comment


                          • Prichamo o tenisu ovdje zar ne ?
                            Koliko se prichalo da Ferrer pushi,imash li slike ili neki dokaz za to ?
                            Bavljenje ovim sportom ne trpi ikakve izlaske,pijanchenja,pushenje...nekim drugim moze,ali ovo...ne.
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Јес да је Умаг полу талијански али се Фабио неће добро провесту у овом граду!
                              sigpic

                              Comment





                              • Kitzbühel, Austria

                                27.07-2.08.2014
                                € 426,605
                                Clay


                                Kostur:
                                Last edited by Žika; 28-07-14, 12:51.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X